رزمندگان به کار در offseason فهرست

سان فرانسیسکو — پس از رسیدن به پنج مستقیم NBA Finals طلایی رزمندگان امور خارجه نمی توانست پیش بینی چنین عجیب و غریب, فصل ناامید کننده به عنوان آنها عرضه خود بسیار جالب جدید تعقیب و گریز از مرکز در سان فرانسیسکو.

رزمندگان تا به حال بدترین رکورد در NBA در 15-50 با فهرستی از تا حد زیادی ناشناخته مصرف دادگاه شب پس از شب.

کوین دورنت ترک کرده بود. کلی تامپسون نشسته دوره نقاهت بعد از عمل جراحی برای پاره شده رباط زانوی چپ پایدار در بازی 6 سال گذشته نهایی برابر قهرمان تورنتو است. Stephen Curry شکست دست چپ خود را.

اندرو ویگینز وارد شد و هرگز به نمایش گذاشتن ستاره استعداد در کنار این تیم بالا چرخش قبل از ورزش حرفه ای متوقف شد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

Steve Kerr مربیگری کردم و تست شده مانند قبل از هرگز به او تکیه rookies و بازیکنان جوان به یادگیری در پرواز به آنجا که همه طلایی دولت تا به حال در دسترس است.

سپس رزمندگان بودند یکی از تیم های سمت چپ زمانی که NBA حکام مصوب 22-team فرمت برای شروع مجدد لیگ فصل آینده در ماه است.

“همه ما می دانیم که وجود دارد بسیار مهم تر و مسائل در جهان ما در حال حاضر است که نیاز به خطاب و اصلاح” مدیر کل باب مایرز در بیانیه ای گفت.

“بسکتبال ثانویه در این نقطه است. با اینحال, آن است که مفید به قطعنامه قطعی به ما فصل است. ما می توانیم در حال حاضر تمرکز تلاش های ما در حال آماده شدن برای 2020-21 فصل و ایده آل قرار دادن خودمان در موقعیت بسیار موفق تیم. در بسیاری از جهات با وجود ما برنده از دست دادن رکورد ما تا به حال یک مولد های نجومی این سال است.”

در اینجا برخی از چیزهایی که به دور از طلایی دولت فراموش شدنی فصل جامعی که هفت راست حذفی حضور:

کاری Kerr, تامپسون و بقیه رزمندگان متوجه وجود یک هسته در جای خود به این گروه بازگشت به بالا. حتی چندساله برندگان باید یک سال در برخی از نقطه بعد از همه.

“این یک فرصت شگفت انگیز راه من آن را به نظر در حال حرکت به یکی دیگر از قهرمانی پنجره که ما بسیار قادر به انجام” کاری گفت. “در این سال سخت شده است, بسیاری از صدمات بسیاری از چهره های جدید.”

دو بار NBA MVP از دست رفته 58 بازی پس از سقوط بر روی دست چپ خود Oct. 30 برابر ققنوس. او در گذشته در 5 مارس به صورت رپتورز تنها به قرارداد آنفولانزا و نشستن دوباره قبل از فصل متوقف شد.

کاری می دانست که او نمی تواند به طور کامل سالم بقیه راه, اما در حال حاضر او در زمان او نیاز به بهبود می یابند. و پس از انجام تیمی مانند تامپسون و Draymond سبز.

در ماه فوریه چهره هر کس تا به حال فقط شروع به دریافت به دانستن رفته بودند فقط می خواهم که.

طلایی دولت پرداخته d’angelo راسل یعقوب Evans سوم و عمری Spellman به مینه سوتا تیمبرولوز پیش از مهلت تجارت برای ویگینز و پیش نویس میدارد

“این بی سابقه” مایرز گفت: در آن زمان در حالی که با توجه به حرکت ارائه انعطاف پذیری مالی برای برنامه ریزی برای آینده است.

مانند هزینه های آژانس رایگان.

“دردناک به عنوان آن را به حرکت برخی از این بچه ها و انجام است که این تفکر بود که رفتن به 2020 تابستان آن و ارائه برخی از انعطاف پذیری و قدرت مانور با ما حقوق و دستمزد,” او گفت:.

رزمندگان از دست داد 10 در یکی از ویژه زشت کشش. آنها رفت و فقط 8-26 در خانه و به سختی از طریق این بازی حذف تمام پنج وقت اضافه مسابقات آنها ایفا کرده است.

سرخوردگی نصب شده و حتی کر التماس برای پیروزی فقط به نگه داشتن روحیه بالا در اتاق قفل است.

“ما درک می کنیم که در آن ما در حال ضبط-عاقلانه اما ما هنوز یک استاندارد است که ما باید به بازی به” کر گفت.

او مجبور به استفاده از 33 شروع متفاوت ترکیب اولیه بیشتر از یک حق رای دادن رکورد بالا 49 در 2009-10 — و ششم-بالاترین مجموع استفاده می شود در یک فصل.

“ما rookies به دست آورد با ارزش تجربه چندین جوان ما جانبازان نشان داد بهبود مشخص ما بازیکنان مصدوم پیشرفت خود را در ناتوانی و فرهنگ ما به قوت خود باقی ماند” مایرز گفت.

از ضرورت به نگه داشتن یک صف در طبقه هواداران به بازیکنان جوان آنها به احتمال زیاد نمی خواهد که دیده می شود بنابراین به زودی: هفت rookies برای گلدن استیت و با هم آنها به طور متوسط 29.1 امتیاز.

از Ky بومن و اریک Paschall به اردن پول و Alen Smailagic همه آنها به حال بازی نقش مهمی در. نه از Philadelphia Warriors از 1952-53 بازی هشت rookies تا به حال حق رای دادن با استفاده از بسیاری از سال اول بازیکنان.

دولت طلایی را دریافت بالا-پنج پیش نویس انتخاب کنید.

“ما باید کلی آینده ما رو Draymond انجام چیزی که ما رو اندرو ویگینز ما رو تا حد زیادی از بچه های جوان که در حال رفتن به یک بخشی از تیم ما رفتن به جلو” کاری گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>