رزمندگان با تمرکز بر پیش نویس قرعه کشی ترکیب

در حالی که تیم در بالای جدول رده بندی NBA در انتظار لیگ برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد این فصل تیم مانند رزمندگان در پایین جدول رده بندی بیشتر کنجکاو در مورد آنچه که پیش نویس قرعه کشی و ترکیب را مانند زمانی که آنها دوباره.

پس از NBA فصل بود به حالت تعلیق در مارس 11 با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس لیگ عملیات است در متوقف شده است. نه تنها بازی به طور نامحدود به تعویق افتاد, the NBA پیش نویس قرعه کشی و ترکیب — که قرار بود به اتفاق این هفته در شیکاگو — هنوز به rescheduled.

چرا که آنها رسما حذف از پلی آف رزمندگان هستند بیشتر متمرکز در لیگ برنامه ریزی برای تغییر زمان این وقایع چگونه از یک فصل خواهد شد.

اما کسانی که در رزمندگان جبهه اتاق شنیده ام و نه چیزی از لیگ در مورد تغییر زمان پیش نویس قرعه کشی و یا ترکیب با یک اجرایی گفت: “من باور دارم آخرین چیزی که در لیگ ذهن است پیش نویس است.”

با NBA بدترین رکورد رزمندگان گره خورده برای بهترین شانس به زمین شماره 1 انتخاب کنید و تضمین بالا-پنج انتخاب کنید هنگامی که قرعه کشی — در اصل برنامه ریزی شده برای سه شنبه — در نهایت انجام شده است.

طلایی دولت 14% شانس گرفتن شماره 1 انتخاب یک 13.4% شانس در شماره 2 انتخاب یک 12.7% شانس در شماره 3 انتخاب کنید 12% شانس در شماره 4 انتخاب کنید و یک 47.9% شانس در شماره 5 انتخاب کنید.

با وجود داشتن کامل حدود 75% از فصل NBA گزارش قصد ندارد برای تغییر شانس قرعه کشی اگر آنها قادر به پایان فصل به طور منظم و اعتقاد داشتند که به اندازه کافی از نمونه در دسترس است برای ایجاد یک نمایشگاه به منظور پیش نویس.

آن را نیز کمک می کند که با شروع سال گذشته شانس قرعه کشی شد پهن به تیم ها شانس بهتری برای حرکت در این پیش نویس است. در سال گذشته قرعه کشی, New Orleans Pelicans و ممفیس گریزلیز بستن برای هفتم بهترین شانس, نقل مکان کرد تا برای اول و دوم به طور کلی میدارد بود.

هر چند لیگ قطعا می تواند برگزاری یک قرعه کشی مجازی آن ابتدا باید تصمیم بگیرید که اگر آن تیم در خارج از حذفی تصویر را در هر بازی بیشتر بازی ها.

با توجه به ورزشی, NBA zeroing در از سرگیری فصل در یک منطقه قرنطینه در اورلاندو والت دیزنی جهان رفت و آمد مکرر با شروع ممکن است در اواسط ماه جولای. کمیسر آدم نقره ای با هدف تصمیم گیری در دو تا چهار هفته.

علاوه بر انجام قرعه کشی NBA برنامه ریزی شده بود به میزبان سالانه خود را ترکیب برای پیش نویس چشم انداز در شیکاگو در این هفته. آن است که یک رویداد حیاتی است که تساوی صدها نفر از نمایندگان تیم, عوامل و چشم انداز scrimmages پزشکی, تست و مصاحبه.

اگر چه این ترکیب به طور نامحدود به تعویق افتاد لیگ هنوز هم امیدوار به نگه داشتن یک نسخه از آن را در این سال. منابع می گویند مجازی ترکیب — که در آن تیم بازیکنان دیده بان کار از طریق جریان ویدئو به جای فرد — یک سناریوی ممکن است.

این است که از بین بردن با ارزش ترین جنبه از ترکیب: آزمایش پزشکی.

“است که هنوز هم یک نگرانی است و موضوع دیگری آنها را خطاب گفت:” رزمندگان اجرایی است. “این است که بخش مهمی از بازیکن ارزیابی روند.”

مجموعه ای برای انتخاب در پنج برای اولین بار در 18 سال, رزمندگان’ نگرانی اصلی این است که قادر به دست آوردن دست اول گزارش های پزشکی, با توجه به منابع. اگر چه اطلاعات پزشکی را می توان به دست آورد از عوامل مدارس و لیگ های حرفه ای که می تواند اطلاعات اریب و یا غیر قابل اعتماد است.

رزمندگان’ سراغ بخش آماده کرده است یک پیش نویس انتخاب از ماه دسامبر و در حال حاضر دیده می شود بسیاری از چشم انداز بالا در فرد چندین بار. سر مربی استیو کر و کارکنان خود شده اند تماشای فیلم بر روی این چشم انداز پس از بازی به تعویق افتاد. مقابل دفتر آماده است برای انجام مصاحبه با چشم انداز تقریبا.

به عنوان رزمندگان هم قرار دادن خود پیش نویس هیئت مدیره دیگر نگرانی این است که قادر به پر کردن تابستان خود را در لیگ و G لیگ فهرست اسامی. با چندین مسابقات و رویدادهای رقابتی لغو شد با توجه به همه گیر یک ترکیب شده اند که راه ارزشمند برای بررسی حاشیه های چشم انداز. علاوه بر آن در دور اول انتخاب طلایی دولت دارای دو دور دوم انتخاب را.

زمان شروع به تبدیل شدن به یک موضوع است. NBA پیش نویس برنامه ریزی شده است برای ژوئن 25, اما انتظار این است که از آن خواهد شد به تعویق افتاد, را در لیگ به زمان بیشتری برای برنامه ریزی مجدد قرعه کشی و ترکیب بعد از این سال.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de