رزمندگان سقوط به پادشاهان برای طولانی ترین خانه دست دادن رگه از سال 2001

سان فرانسیسکو — هریسون بارنز و د’Aaron فاکس هر یک به ثمر رساند 21 امتیاز و ساکرامنتو کینگز فرستاده طلایی رزمندگان امور خارجه خود را به طولانی ترین خانه دست دادن رگه در 19 سال با 112-94 پیروزی سه شنبه شب.

رزمندگان را از دست داده اند هفت راست کلی و هفت در یک ردیف در صفحه اصلی برای اولین بار پس از حذف نهایی هفت بازی خود در فصل 2000-01.

دوستان Hield ساخته شده پنج 3-اشاره گرها در سه ماهه چهارم در راه به یک 19-نقطه شب و بوگدان Bogdanovic تا به حال 17 به پادشاهان سوم خود را مستقیم به نفع خود. ساکرامنتو مسیرهای ممفیس با چهار بازی در مسابقه نهایی نقطه حذفی در کنفرانس غرب.

Marquese Chriss به ثمر رساند 21 امتیاز و اندرو ویگینز اضافه شده 16 برای دولت است.

پادشاهان شتافت به زود منجر پشت 14 امتیاز در سه ماهه اول از بارنز و هرگز سوار در راه خود را به پیروزی سوم در بسیاری از جلسات این فصل با رزمندگان.

این طولانی ترین خط برنده شدن در شمال کالیفرنیا سری برای ساکرامنتو پس از برنده شدن 15 در یک ردیف از 2000-03.

پادشاهان تمدید منجر به 16 امتیاز در سه ماهه دوم قبل از رزمندگان رنده شده به آن است. آنها کسری بودجه را به چهار چند بار در سوم اما هرگز نمی تواند دریافت بیش از قوز کردن.

نکته-ins

پادشاهان: Fox چپ بازی در سه ماهه اول با تنگی در خود کشاله ران راست اما بازگشت به بازی در سه ماهه دوم. … مربی لوقا والتون گفت F Richaun هولمز (شانه) نگاه خوب در اتاق وزن اما تا به حال هیچ به روز رسانی در زمانی که او می خواهم که قادر به بازگشت به تمرین.

رزمندگان: پس از از دست رفته خود را برای اولین بار از 17 3-نقطه تلاش در ماه گذشته در یک دست دادن در ساکرامنتو رزمندگان ساخته شده فقط 1 17 از محدوده طولانی در نیمه اول. طلایی دولت به پایان رسید بازی 4 برای 28 از 3. … F Draymond سبز باقی مانده کنار با یک لگن آسیب اما باید قادر به بازگشت پنج شنبه.

کاری را بازگشت

Stephen Curry با هدف بازگشت به صف رزمندگان در روز یکشنبه برای اولین بار پس از شکستن دست چپ خود را در ماه اکتبر. مربی استیو کر که امید این است که کاری خواهد بود قادر به بازی در برابر واشنگتن در روز یکشنبه. کاری شده است تمرین در هفته های اخیر و خواهد بود دوباره مورد بررسی در روز شنبه قبل از تصمیم نهایی ساخته شده است.

“او بود که تاریخ در ذهن خود” کر گفت. “او را به ادامه کار در این هفته و ما را که عزم در روز شنبه.”

بعدی

پادشاهان: بازدید از شهر اوکلاهما در پنج شنبه شب.

رزمندگان: میزبان لیکرز در روز پنج شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>