رزمندگان exec روشن: ما در بازی های خارج از فصل

بر روی پاشنه از رزمندگان سر مربی استیو کر نظرات که این تیم شده بود عامل به عنوان اگر آن فصل است و بیش از رئيس جمهور از بسکتبال عملیات باب مایرز گفت: این سازمان خواهد شد و مطابق با NBA اگر و زمانی که فصل به طور منظم از سر گرفته است.

در طی یک کنفرانس تلفنی با دانشگاه سان فرانسیسکو در مه 28, Kerr گفت که “آن را احساس می کند مانند offseason” برای رزمندگان (15-50) با وجود داشتن 17 بازی باقی مانده در برنامه.

“باب مایرز و من رو در زوم با بازیکنان ما کل ما فهرستی هفته گذشته” کر گفت. “این فقط یک فرصت برای بررسی در, اما آن را نیز یک فرصت برای باب به روز رسانی بازیکنان در تماس با لیگ و آخرین اخبار, اما آن را نیز نوع احساس ما سالانه تیم خروج از جلسه. ما کارکنان مربیگری شده اند و من تحت کارکنان ارزیابی offseason قصد دارد بنابراین ما کاملا در offseason حالت در حال حاضر.”

با توجه به گزارش ESPN, کسانی که نظرات “باعث به هم بزنید در اطراف لیگ به خصوص در میان حذفی تیم که امید به رزومه و پایان فصل است.”

مایرز گفت: رزمندگان در حال حاضر حذف از پلی آف با لیگ بدترین رکورد و بهترین شانس برای برنده شدن در این قرعه کشی درفت NBA خواهد بود “شرکای خوب” باید فصل به طور منظم از سر گرفت.

“این سخت است برای ایجاد انگیزه در ما موقعیت منحصر به فرد” مایرز گفت: ESPN. “اما این بدان معنی نیست که بازیکنان ندارد و غرور و نمی خواهد به عقب می آیند و بازی و مراقبت در مورد لیگ به عنوان یک کل. ما می خواهیم به شرکای خوب و ما خوب خواهد بود همکاران.”

زمان NBA به تعویق افتاد بازی بعد از یک بازیکن تست مثبت برای coronavirus در مارس 11, رزمندگان دیده بود فقط یک بازی از گارد Stephen Curry بازی با جلو اندرو ویگینز که به دست آورد از مینه سوتا تیمبرولوز در فوریه مهلت تجارت.

در حالی که این سازمان از آن استقبال بیشتری حجم نمونه به ارزیابی اصلاحی فهرست هر دو مایرز و کر را پذیرفته اند این شانس را به مرحله پس از پنج سال از NBA نهایی اجرا می شود که به طول انجامید به ماه ژوئن است.

در طول چند هفته گذشته Kerr و کارکنان خود را مورد بحث و بررسی راه های جدید مربیگری و توسعه بازیکنان در حالی که مایرز گرفته از یک نگاه عمیق تر در تجزیه و تحلیل و در ادامه به منظور بررسی راه های بهبود این تیم است.

“شما می خواهید به بازی که در این فصل است. اما شما باید برخی از جیب کوچک از زمان به نگاه در روند خود را” مایرز گفت: منطقه خلیج اخبار گروه هفته گذشته است. “این چیزی است که ما قادر به انجام در حال حاضر است. ما واقعا باید مقدار زیادی از زمان برای بررسی آنچه که ما انجام می دهند حق آنچه ما انجام می دهند اشتباه است.

“این دوره از زمان است امیدوارم ما اجازه می دهد برای بررسی تمام چیزهای که” مایرز گفت. “این احتمالا دیر در برخی از راه, و این واقعا لذت بخش است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de