پایان رزمندگان اسلاید بالا خورشید 115-99

ققنوس — رزمندگان آمد به شنبه شب بازی با هشت سالم, بازیکنان, صفر درست نقطه نگهبانان و هشت بازی از دست دادن خط که به طول انجامید به حال نزدیک به کل ماه فوریه است.

در عین حال به نحوی این تیم با بدترین رکورد در NBA چپ ققنوس با 115-99 پیروزی.

“شادی که در رختکن در حال حاضر تسکین همه خندان و خوشحال و هیجان زده” رزمندگان, مربی, Steve Kerr گفت. “تیم ما بازی سخت در تمام طول سال و به رقابت پرداختند اما در زمان شده است outmanned. پس از هر پیروزی شیرین تر می شود.”

اریک Paschall led رزمندگان با 25 امتیاز در 10 از 16 عکسبرداری از میدان. Damion لی اضافه شده 20.

طلایی دولت trailed برای بسیاری از بازی اما رفت و در 16-0 اجرا در اواخر سه ماهه سوم و تا به حال 92-81 منجر به سه ماهه چهارم. هفت رزمندگان بود حداقل 10 امتیاز از جمله اندرو ویگینز که اضافه شده 17 امتیاز و هفت ریباند و پنج پاس گل.

“من فقط عاشق راه ما رقابت,” کر گفت. “ما تا به حال هشت و هشت واقعا کمک آورده انرژی, شور و شوق آورده. من فکر کردم ما تا به حال بسیاری از واقعا خوب اجراهای فردی اما بیش از هر چیز, همه رقابت برای هر یک از دیگر در دفاع مانند دیوانه.

“واقعا سرگرم کننده در شب. تسکین بزرگ.”

Mychal مولدر بود که بازی فقط در دومین بازی NBA بود 14 امتیاز و برداشت شش پرتاب ریباند. سابق خورشید بازیکن دراگان بندر تا به حال یک فصل-بالا 13 امتیاز و هشت ریباند.

“ما آن را می دانستند بعدی بود و ما تا به حال برای بالا بردن انرژی به دست آوردن یک پیروزی در اینجا” مولدر گفت.

این دومین سر خاراندن دست دادن خورشید در دو روز. ققنوس است که هنوز هم در شکار برای هشتم حذفی نقطه در کنفرانس غرب اما کاهش یافته است بازی متوالی برای پست دیترویت و طلایی دولت است.

خورشید مربی مونتی ویلیامز مقصر خود گفت که او نمی باید تیم آماده برای بازی.

“دو شب در یک ردیف ما شده اند outplayed از تلاش نظر” ویلیامز گفت. “ما قطعا نمی سهم توپ. دفاعی ما نمی گارد کسی. ما نمی نگهبانی کسی دو شب.”

Devin بوکر led خورشید با 21 امتیاز. Deandre Bay بود 20 امتیاز و نه پرتاب ریباند.

بوکر ساخته 33-پا 3-اشاره گر فقط قبل از زنگ به خورشید یک 65-61 حاصل کار دو تیم منجر شود. اما آنها گلوله فقط 29.7 درصد در نیمه دوم و در حال حاضر از دست داده و سه ،

“من فکر می کنم فقط صفحه اصلی نگاهی به خودتان در آینه نگاه کنید و ببینید اگر شما واقعا می خواهید این, اگر شما واقعا می خواهید را به نفع خود و اگر شما واقعا می خواهید به کمک” خورشید رو به جلو Mikal پل گفت.

صدمه زدن به رزمندگان

این ضرب دیده تا رزمندگان جنگیدند صدمات تمام فصل و حتی بیشتر کوتاه دست بیش از حد معمول در برابر خورشید.

کر گفت: قبل از بازی که Draymond سبز نمی بازی به دلیل چپ زانو درد که به معنای رزمندگان بود فقط هشت بازیکن موجود.

رزمندگان نیز متوجه آنها خواهید بود بدون دو بار MVP گارد Stephen Curry حداقل برای در حالی که کمی طولانی تر است. او امیدوار بود به بازی روز یکشنبه اما به جای عمل خواهد با G-لیگ سانتا کروز رزمندگان در روز دوشنبه. این تیم گفت: کاری است که هنوز هم انتظار می رود به بازی در ماه مارس است.

کاری, بازی های برگزار شده است فقط چهار بازی این فصل قبل از شکستن دست چپ خود را در یک بازی در اکتبر. 30.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>