رزمندگان اهدا $1 میلیون دلار برای کمک به عرصه های کارکنان در طول NBA shutdown

سان فرانسیسکو — بیش از 1000 تعقیب مرکز کارگران — از نگهبانان ushers, متولیان, فروشندگان و بیشتر — کمک در راه است.

رزمندگان’ صاحبان بازیکنان و مربیان را یک کمک مالی به مبلغ 1 میلیون دلار برای کمک به عرصه کارمندان قادر به کار در حالی که NBA فصل معلق است به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس در ایالات متحده است.

همچنین جمعه اعلام کرد که این سازمان را ایجاد یک جامعه صندوق که به مردم می تواند کمک به کسانی که تحت تاثیر این تعطیلی NBA برنامه و سان فرانسیسکو ممنوعیت کنسرت بزرگ و مجامع. دریافت پول توسط کارگران خواهد بود معاف از مالیات.

پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای COVID-19 شنبه شب NBA اعلام کرد که 2019-20 فصل خواهد بود به حالت تعلیق تا اطلاع ثانوی قرار دادن رزمندگان’ هفت بازی باقی مانده در تعقیب و گریز از مرکز در خطر است.

رزمندگان باز 1.6 میلیارد دلار تعقیب مرکز در سال گذشته در سان فرانسیسکو ماموریت خلیج محله در حال حرکت تیم از اوکلند را در اوراکل آرنا نه سال پس از جو Lacob و پیتر Guber مالکیت گروه خریداری این تیم در سال 2010 به مبلغ 450 میلیون دلار است. با توجه به فوربس تیم در حال حاضر به ارزش $4.3 میلیارد دلار است.

قبل از لیگ برتر به حالت تعلیق در بازی رزمندگان اعلام کرد آنها در نظر گرفته شده برای بازی در این عرصه بدون طرفداران خود را از این شهر ممنوع حوادث که در آن بیش از 1000 نفر جمع شده بودند. که بان کی مون هنوز امر به چند کنسرت که در حال حاضر لغو شده است. در تمام این هزینه ها را سازمان ده ها میلیون دلار است.

“چند روز گذشته شده است بسیار چالش برانگیز برای تمام منطقه خلیج شهروندان به عنوان ما در برخورد با ساعتی تغییرات در این وضعیت بی سابقه ای,” Lacob در بیانیه ای گفت. “ما بازیکنان و مربیان و مالکیت و مدیریت شده اند با تمرکز بر ایجاد یک راه برای کمک به ما وقت کارکنان.

“ما در حال پرداختن به پتانسیل سختی این کار افراد ممکن است روبرو می شوند در طول این وقفه در NBA فصل است. در حالی که هر کس و هر کسب و کار نهفته است کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به در یک موقعیت به کمک نیاز به کمک.”

روز جمعه چندین ستاره بازیکنان اعلام کردند که کمک های مالی به طور مشابه کمک آرنا کارکنان در طول لیگ از جمله کلیولند Kevin Love, میلواکی را Giannis Antetokounmpo دیترویت بلیک گریفین و نیواورلئان’ صهیون ویلیامسون.

عشق Antetokounmpo و گریفین هر گفت: آنها اهدا خواهد شد $100,000 به مربوطه عرصه های کارگران و ویلیامسون متعهد به پوشش حقوق و دستمزد از طریق مارس.

“مردان و زنانی که کار ما بازی در تعقیب مرکز مهم در ارائه یک بازی باور نکردنی-شب تجربه برای طرفداران ما از جمله البته پاپ کورن فروشندگان” طلایی دولت Stephen Curry در بیانیه ای گفت. “به عنوان بازیکن ما می خواستیم به انجام کاری همراه با مالکیت و مربیان برای کمک به کاهش درد در طول این زمان.”

علامت گذاری به عنوان کوبا صاحب Mavericks گفت: روز شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی که او “آغاز شده و با داشتن یک برنامه در محل” به کارگران پرداخت که درآمد بستگی به کار NBA بازی.

“ما احساس می کنیم برای کارگران عمدتا کم درآمد مزد بگیران که تعداد کار ما بازی” مایرز گفت. “اگر شما در حال رفتن به همدلی باید آن را برای آنها است. برای ما نیست.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im