رزمندگان’ کاری به میزبان coronavirus Q&A with Dr. Anthony Fauci

رزمندگان گارد Stephen Curry صحبت با دکتر Anthony Fauci, یکی از کارشناسان برجسته در این بیماری همه گیر کوروناویروس در Instagram حساب در 10 am PT در روز پنج شنبه.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی از سال 1984 بوده است که منجر مشاور رئیس جمهور تهمت و بخش های کلیدی به کاخ سفید در واکنش به COVID-19 بحران است. او همچنین به طور منظم بخشی از جلسات مطبوعاتی.

گفتگو را با یک پرسش و پاسخ با فرمت. کاری تشویق ارسالی نوشت: در حساب های رسانه های اجتماعی “این است که یک مکالمه را برای شما پس از ارسال سوال با #SCASKSFAUC.”

بعد از کالیفرنیا صادر پناهگاه در محل سفارشات در اوایل این ماه کاری فعال بوده است در رسانه های اجتماعی و در جامعه توسعه. خود را خوردن.یاد بگیرند.بازی پایه و اساس است که پذیرش کمک های مالی برای ارائه مواد غذایی برای کودکان که تکیه بر ناهار مدرسه. او همچنین شرکت در رزمندگان,’ $1 میلیون دلار کمک مالی به خارج از کار تعقیب مرکز کارکنان پس از NBA اعلام کرد آن نامعلوم وقفه.

“همه ما باید به مسئولیت خود و انجام آنچه در آن طول می کشد به #stopthespread,” کاری در حساب توییتر خود نوشت در 15 مارس. “وجود دارد یک حس فوریت برای صاف و منحنی را به خودمان و سیستم بهداشت و درمان بهترین شانس را برای دریافت از طریق این بیماری همه گیر. به اشتراک گذاشتن این پیام و اجازه دهید محافظت از هر یک از دیگر!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>