رزمندگان’ کاری تامپسون عایشه کاری پیوستن به پلیس اوکلند تظاهرات

کلی تامپسون و استفان و عایشه کاری پیوست یک تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس در اطراف اوکلند دریاچه مریت در بعد از ظهر چهارشنبه با اضافه کردن نام خود به لیست طولانی از ورزشکاران برجسته و مشاهیر درگیر در تظاهرات پس از جورج فلوید مرگ در دست اجرای قانون هفته گذشته است.

در یک ویدئو گرفته شده توسط San Jose Mercury News را وس گلدبرگ Steph و عایشه دیده می شود و از پشت به معترضان شعار “نه عدالت بدون صلح است.” در یک جداگانه ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط رسمی رزمندگان حساب توییتر Steph شرکت در یک “می گویند نام خود را! جورج فلوید!” تماس-و-پاسخ.

Steph نبود تنها جنگجو در اوکلند مارس. کلی تامپسون (ورزشی ماسک) و Damion لی هر دو دیده می شود راهپیمایی در کنار معترضان.

ژوئن Toscano-Anderson های رزمندگان به جلو و کاسترو دره دبیرستان فارغ التحصیل ظاهر می شود که در تلاش برای سازماندهی مارس. در سه شنبه شب Toscano-Anderson مشترک دیجیتال در حال پرواز برای یک رویداد با عنوان “راه رفتن در وحدت” ترغیب شرکت کنندگان را به “سر و صدا سازندگان” و “نشانه.”

“به ما بپیوندید فردا” Toscano-اندرسون نوشت. “مسالمت آمیز!”

مایکل روزن است SFGATE دیجیتال ویرایشگر. ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>