بخش دوست دارد که او را در با 49ers

Jimmie بخش تصمیم به بازگشت به 49ers در رایگان آژانس بهار امسال به دلیل آن است که او احساس راحت ترین.

“این محل که پیش نویس من و اعتماد من” بخش گفت: بیش از یک زوم کنفرانس تلفنی به تازگی.

در عین حال کلمه “راحت” نباید مورد استفاده قرار گیرد برای توصیف خود در شش سال گذشته.

بخش البته برخورد با کشت و آسیب های که منجر به پایان دادن به چهار نفر از پنج فصل در مجروح رزرو با استخوان شکسته (جونز شکستگی در پا و ساعد و شانه). او از دست رفته بیش از پنج بازی در هر سال به طور متوسط و به نظر می رسد در تمام 16 به طور منظم فصل بازی تنها یک بار پس گرفتن پیش نویس در دور اول 2014.

از دست رفته بازی ها و پس از آن پچ پچ باعث شده بخش برای تقویت ذهنیت خود را. طرفداران اغلب به بخش “سینه” moniker به دلیل آسیب دیدگی او مسائل اما سابق 30th کلی انتخاب کرد برای تبدیل شدن به یک جزء کلیدی از سان فرانسیسکو توانمند دفاع فصل گذشته. حفظ چشم انداز کمک کرده است.

“در طول زندگی حرفه ای خود را (در) هر ورزش حرفه ای شما در حال رفتن به رفتن را از طریق برخی از نوع از سختی. و آنچه که می شود از طریق این نوع سختی است یک طرز فکر” بخش گفت. “من از طریق بسیاری بوده است اما همه شده است از طریق بسیاری اگر شما واقعا در مورد آن فکر می کنم.”

Ward در سال گذشته به نظر می رسد در 16 مستقیم مسابقات از جمله برگشتی, برای اولین بار پس از بازی در هر بازی در فصل دوم خود را در سال 2015. او از دست رفته سه هفته اول از فصل به طور منظم در سال گذشته با دست شکسته در مرداد ماه بعد از شکستگی ترقوه خود را در طول ماه ژوئن OTAs.

هنوز بخش هم قرار دادن بهترین سال زندگی حرفه ای خود را با یک نقش بسیار مهم در NFL رتبه عبور دفاع. The 49ers مجاز فقط 169 عبور متری در هر بازی کمترین پس از نیویورک جتز مجاز 154 در سال 2009.

“من می دانم که من باید روابط با آنها به طوری که یکی از دلایلی که من می خواستم برای اقامت” بخش گفت. “این Niners آنها بیرون آمد و با یک مقدار مناسب و معقول از پول است که من احساس راحتی با و بنابراین من فقط تصمیم به ماندن بگیرید.”

بخش بازگشت به 49ers در سه سال $28.5 میلیون قرارداد که شامل $13.5 میلیون در تضمین در امضای. او $9.5 میلیون و دستمزد به طور متوسط 13-بالاترین در میان NFL safeties. او به طور کلی طرفدار فوتبال تمرکز کلاس ششم شد در میان safeties که نیمی از تیم خود را جرقه بزند.

بخش همراه با دفاعی lineman Arik آرمستد بود یکی از بازگشت رایگان عوامل در دفاع از سان فرانسیسکو به ترتیب اولویت پس از معاملات DeForest Buckner به کلت.

ESPN گزارش بخش تبدیل کردن پول بیشتر از لاس وگاس اظهارات به چوب با دفاع از NFC قهرمانان هر چند بخش را نه تایید می کنند که تیم های دیگر در حال اجرا برای خدمات خود را.

“وقتی که می آید به سمت کسب و کار شما هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد و من می دانستم که وجود دارد خواهد بود تیم های دیگر که تا به حال پول بیشتر از 49ers,” او گفت:.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net