وارد خیابان roadwork metered غرفه حذف, برنامه ریزی برای شروع صبح روز دوشنبه

  • COURTESY PHOTO

    حسن نیت ارائه میدهد عکس

مقامات شهر می گویند roadwork در کشش از بخش Avenue — از علا Moana بلوار به جنوب خیابان شاه – برنامه ریزی شده است برای شروع صبح روز دوشنبه و انتظار می رود به گذشته از طریق اوایل سال آینده.

ساعت کار از 8:30 صبح تا 3:30 بعد از ظهر روزهای هفته و ساعت 9 صبح تا 5:30 بعدازظهر روزهای یکشنبه به جز تعطیلات.

این پروژه شامل, اما نه محدود به: سرما و برنامه ریزی; متداول شدن بتن آسفالت پیاده رو; تنظیم ابزار کوره و دست سوراخ فریم را پوشش می دهد; نصب و راه اندازی پیاده رو نشانه گذاری و خودرو حلقه آشکارسازهای; درخت حذف; بازسازی موجود محدود کردن بتن و/یا ناودان; نصب و راه اندازی دوچرخه امکانات حذف و نصب و راه اندازی متر پارکینگ و بازسازی بتن موجود پیاده رو.

ساخت و ساز انتظار می رود که انجام می شود در سه ماهه اول سال 2021.

رانندگان توصیه به اطاعت از تمام کنترل ترافیک ارسال شده علائم و وظیفه ویژه افسران و با احتیاط از طریق ساخت و ساز منطقه است. رانندگان باید پیش بینی تاخیر با توجه به بیراهه خط و/یا ممکن است بسته شدن جاده و اجازه می دهد زمان سفر فوق العاده در حالی که سفر از طریق این مناطق کار می کنند.

پارکینگ خیابان در امتداد کشش از بخش ممنوع خواهد شد و بسیاری از محفظه اصطبل حذف خواهد شد تحت این پروژه است. به طور غیر قانونی وسایل نقلیه پارک شده را یدک کشیده و در صورت لزوم در مالک هزینه.

سوالات و نگرانی در مورد ساخت و ساز باید به مائوئی Kupono سازندگان LLC در 369-1800 در طول روز و 216-6615 پس از ساعت.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>