جنگ آرم 2002 Kentucky Derby و Preakness برنده می میرد

  • آسوشیتد پرس

    سوارکار اسب دوانی شدن ویکتور Espinoza جشن پس از سوار جنگ آرم به پیروزی در 128 Kentucky Derby نژاد اسب در Churchill Downs در Louisville, Ky., در سال 2002. جنگ آرم 2002 Kentucky Derby و Preakness برنده, درگذشت امروز در سن 21.

GEORGETOWN, Ky. >> جنگ آرم 2002 Kentucky Derby و Preakness برنده, درگذشت امروز در سن 21.

او در دوستان قدیمی و با تجربه بازنشستگی مرکز پس از 2015 پس از بازگشت از ژاپن است. مقامات گفتند که علت مرگ اعتقاد بر این بود به یک حصار حادثه اما جزئیات دقیق نیست شناخته شده است. یک کالبد گشايی بود در انتظار.

جنگ نشان فروخته شد به شاهزاده احمد بن سلمان را تجربه Corp. و انتقال به مربی باب Baffert پس از کلت برنده ایلینوی دربی. سه هفته بعد او برنده Kentucky Derby و سپس Preakness به راه اندازی یک تاج سه گانه پیشنهاد.

او تصادفا به شدت در شروع بلمونت و به پایان رسید تا از دست دادن به 70-1 شات Sarava که زندگی در دوستان قدیمی.

جنگ آرم برنده Haskell دعوتی بعد از آن سال. او بازنشسته با هفت برد در 13 حرفه ای شروع می شود و درآمد از $3,491,000.

جنگ نشان فروخته شد 17 میلیون دلار به Shadai کیک گوشت گاو در مزرعه ای در ژاپن است. او ثابت کرد دشوار است اما با استعداد نریان داشتن sired کمتر از 200 foals در حرفه خود. اما بسیاری از آنها با استعداد دونده از جمله ردا Tissage ژاپن قهرمان 2-ساله دختر شوخ و جوان. پس از بازنشستگی از گل میخ وظیفه جنگ نشان اهدا شد به دوستان قدیمی.

“من می دانم که ما قرار است برای قدردانی از همه ما بازنشستگان اما او یکی از بسیار ویژه آنهایی که” دوستان قدیمی بنیانگذار و رئیس جمهور مایکل Blowen گفت. “او سخت خودشیفتگی جسور و خوش تیپ. من با افتخار میان تعداد بسیار ناچیز تعدادی از دستاوردهای روز او به من اجازه داد خود قرار داده است افسار بدون گاز گرفتن من. او مورد اعتماد من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de