خارج شده و به قطع فروشگاه ساعت به کارگران هم به restock

Walmart, Inc., بزرگترین خرده فروش آمریکا را کاهش آن عامل فروشگاه ساعت شروع یکشنبه به کارگران آن زمان به restock قفسه به عنوان coronavirus شیوع بیماری تشدید می کند.

این بیماری همه گیر است که باعث آمریکایی ها به خرید بیشتر مواد غذایی و دیگر نیازهای روزانه از جمله تمیز کردن محصولات اغلب تخلیه قفسه در پیش بینی از یک دوره طولانی از به اصطلاح اجتماعی فاصله و یا خود انزوا. تعداد تایید Covid-19 نفر در سطح جهان افزایش یافته است و تقریبا به 152,000 با مرگ و میر نزدیک شدن 5,700.

“من فکر نمی کنم هیچ یک از ما شده است از طریق یک تجربه مانند این” Dacona اسمیت خارج آمریکا معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس اجرایی در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد که این تغییر برای اطمینان از “همکاران قادر به انبار محصولات” است که در تقاضا.

فروشگاه ها و بازار محله — برخی از عامل تا زمانی که در 24 ساعت شبانه روز باز خواهد شد و از 6 صبح تا 11 شب در حالی که کسانی که با شما کوتاهتر خواهد خود را حفظ موجود برنامه بنتون ویل آرکانزاس بر اساس شرکت اعلام کرد.

دستمال توالت و حوله کاغذی در محل آن در تورانس کالیفرنیا بودند خارج از بورس در روز چهارشنبه بعد از ظهر. فروشگاه نیز از دست عفونی.

خارج اجرایی داگ McMillon یکی از مدیران اجرائی که در صحبت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس مطبوعاتی روز جمعه گفت: آن را دشوار است به نگه داشتن دست عفونی در انبار. مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی شده است برای نگه داشتن در تماس با مواد غذایی مدیران در روز یکشنبه.

این شرکت در زنجیره تامین و حمل و نقل ناوگان خود ادامه خواهد داد به حرکت محصولات و تحویل به فروشگاه در برنامه به طور منظم اسمیت گفت. کارکنان خواهد شد و همچنین ساعات و شیفت آنها برنامه ریزی شده است.

مانند Walmart, تعداد فزاینده ای از خرده فروشان برنامه تغییرات خود را در عملیات:

  • اپل بسته خواهد شد تمام فروشگاه ها در خارج از چین به مدت دو هفته
  • T-Mobile را در محیط داخلی مرکز فروشگاه شروع دوشنبه
  • Lululemon لغو کلاس های یوگا و محدود کردن فروشگاه ساعت در آمریکای شمالی مکان به 12 بعد از ظهر تا 6 بعد از ظهر آغاز و تا روز دوشنبه
  • پاتاگونیا بسته فروشگاه خود را و گفت: وجود خواهد داشت و تاخیر در سفارشات و خدمات به مشتریان درخواست های بیش از دو هفته آینده
  • اصلاحات را به طور موقت
  • Urban Outfitters, که همچنین دارای مارک های چنین به عنوان Anthropologie بسته تمام فروشگاه های خود را در سراسر جهان تا مارس 28
  • محله کالا با مکان در نیویورک و تگزاس بسته تا مارس 27

“رک و پوست کنده آن را خوب است که آنها آن را انجام دهد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک جداگانه کنفرانس خبری روز شنبه در پاسخ به یک سوال در مورد فروشگاه تعطیلی توسط اپل و دیگر خرده فروشان. “ما می خواهیم به نگه داشتن مردم دور برای در حالی که کمی.”

McMillon همچنین گفت: در آن شرکت های بزرگ ایالات متحده کارکنان به کار از راه دور برای سه هفته بعد از پیوستن به شرکت های دیگر برای اجرای چنین اقدامات برای محافظت کارگران از گسترش coronavirus. خرده فروش برقرار اضطراری ترک سیاست برای کمک به کاستن کارمند نگرانی پس از یک فروشگاه کاردانی آزمایش مثبت برای ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im