وال استریت دیدن اره بالا و پایین به عنوان نوسانات حفظ گرفتن

نیویورک >> سهام های در حال دیدن-اره بین سود و زیان در ظهر معاملات در وال استریت امروز, اما این حرکت در حال مطيع تر از وحشی jabs که تحت سلطه هفته های اخیر. حداقل در حال حاضر.

S&P 500 تا 1.5% پس از تندرست از از دست دادن 3.3%. که خواهد بود یک تغییر قابل توجه در زمان عادی اما شاخص تا به حال هشت روز مستقیم که در آن چرخش به بالا یا پایین بین 4.9 درصد و 12 درصد.

بازار شده اند بنابراین به دلیل فرار سرمایه گذاران وزن افزایش احتمال رکود اقتصادی از یک سو در برابر, بزرگ, اورژانس تلاش های جهانی مقامات برای حمایت از اقتصاد ، بازار رو بیشتر از هر امروز.

تعداد آمریکایی تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری شروع به پریدن کرد 70,000 هفته گذشته بیش از حد انتظار در یکی از اولین نشانه از اخراج گسترده در سراسر کشور است. گسترده عصری اقتصاد در حال آسیاب کردن نزدیک به یک وقفه از صنعت سفر به رستوران به درخواست مقامات آمریکایی برای ماندن در خانه به سرعت گسترش ویروس. یکی دیگر از ضعیف تولید گزارش در این زمان در منطقه میانی اقیانوس اطلس اضافه شده به نگرانی.

اما بزرگترین بانک های مرکزی اعلام کرد آخرین تلاش ها برای حمایت از بازارهای مالی و اقتصاد است. بانک مرکزی اروپا راه اندازی شد گسترش برنامه برای خرید تا 750 میلیارد یورو ($820 میلیارد دلار در اوراق قرضه برای حمایت از اقتصاد و بانک مرکزی انگلستان کاهش نرخ بهره کلیدی خود را به یک رکورد کم از 0.1 ٪ است.

فدرال رزرو پرده از اقدامات برای حمایت از صندوق های بازار پول و استقراض از دلار به عنوان سرمایه گذاران در بازار در سراسر جهان با عجله برای ساخت دلار و پول نقد. داش نقدی تیره و تار بازار و فروشندگان حتی با کیفیت بالا اوراق قرضه می گویند آنها با داشتن مشکل پیدا کردن خریداران در قیمت های معقول و منطقی برای چقدر آنها می خواهند به فروش می رسانند. بسیاری از بانک فدرال حرکت می کند که در حال گرفتن دوباره پس از استفاده در بحران مالی 2008 و با هدف صاف کردن عملیات در بازار است.

“آنها در حال پرتاب همه چیز را در این و آن به نظر نمی رسد به عنوان موثر” گفت: Sal Bruno مدیر ارشد سرمایه گذاری افسر در IndexIQ. بازار خواهد شد به احتمال زیاد باقی می ماند فرار تا زمانی که سرمایه گذاران بیشتر داده های اقتصادی نشان می دهد که چقدر بد شیوع بیماری است صدمه زدن به اقتصاد است.

“آنها در حال انجام آنچه آنها می توانند و من مطمئن هستم که چه چیز دیگری آنها انجام می دهد” برونو گفت.

میانگین صنعتی داو جونز بود تا 146 امتیاز یا 0.7% در 20,045 از 11:25 صبح به وقت شرق آمریکا. آن را قبلا در چرخش بین از دست دادن 721 امتیاز و به دست آوردن از 244 امتیاز. نزدک شد تا 2.9%

S&P 500 که درایوهای حرکات برای بسیاری از 401(k) حساب بیش از دیگر شاخص به پایین است که تقریبا 29 درصد از آن رکورد دقیقا یک ماه پیش و نزدیک به پایین ترین نقطه آن از اواخر سال 2018 است.

بازارهای سهام اروپا در چرخش از سود به زیان و به سود. بازارهای آسیایی کاهش یافته و زیر وحشیانه 5.1% ضرر برای سهام ایالات متحده در روز قبل از. نفت خام چیتی بعد از آن شیب دار ضرر و زیان از روز قبل و معیار نفتی ایالات متحده افزایش یافت بازگشت به بالا 24 دلار در هر بشکه رسید.

در نهایت سرمایه گذاران می گویند که آنها نیاز به دیدن تعدادی از عفونت های جدید را متوقف شتاب بازار را نوسانات شدید به سهولت.

تعداد کل شناخته شده عفونت را در صدر 220,000 در سراسر جهان از جمله نزدیک به 85,000 افرادی که تا به حال بهبود است. مرگ و میر است رخنه کرد به سمت 10,000.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و کسانی که با بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته. بیماری شدید از جمله ذات الریه می تواند رخ دهد به خصوص در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود و بازیابی می تواند شش هفته در چنین مواردی است.

تا زمانی که تعداد موارد جدید قله های سرمایه گذاران را به مبارزه با قطعیت در مورد چه مقدار به پرداخت برای سهام و اوراق قرضه و یا کالا زمانی که آنها نمی دانند که چگونه زمانی که رکود اقتصادی خواهد داشت. بسیاری از اقتصاددانان انتظار دارند که کاهش شدید در اقتصاد, اما آنها مخالف چه مدت آن را به گزاف گویی.

امید است که تمام اقدامات اضطراری توسط بانک مرکزی و هزینه های دولت می تواند با ارائه پشتیبانی برای اقتصاد در این میان و نرم کردن ضربه. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تن به تن قانونگذاران در یک برنامه است که می تواند سیل $1 تریلیون دلار به اقتصاد از جمله چک فرستاده شده به طور مستقیم به خانواده ها.

بازار بورس نیویورک گفت: اواخر روز چهارشنبه که آن را به طور موقت نزدیک آن طبقه تجاری و در حال حرکت به همه-تجارت الکترونیکی آغاز و تا روز دوشنبه پس از دو تن از کارمندان آزمایش مثبت برای کوروناویروس. ارز نیز آغاز شده پزشکی و غربالگری همه پرسنل که وارد ساختمان می باشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>