وال استریت غواصی به عنوان ویروس ترس تشدید

Sinead کاروAAP

US stocks have fallen by more than 4 per cent after a dire warning on the US coronavirus death toll.
آیکون دوربینسهام ایالات متحده کاهش یافته است بیش از 4 درصد پس از وخیم هشدار آمریکا coronavirus مرگ و میر.

وال استریت را سه شاخص کاهش یافت و بیش از 4 درصد در روز چهارشنبه پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را وخیم هشدار آمریکا مرگ و میر از coronavirus فرستاده سرمایه گذاران در حال اجرا از حتی بیشتر دفاعی سهام.

مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داده است آمریکایی ها از “درد” دو هفته پیش رو و بهداشت مقامات برجسته پژوهش پیش بینی یک جهش در ویروس های مربوط به مرگ و میر.

اقتصادی چندانی برای بلند کردن خلق و خوی. در حالی که ما فعالیت تولید قراردادی کمتر از حد انتظار در ماه مارس دریافت سفارشات جدید به کارخانه ها کاهش یافت و به 11 سال کم است.

و کسب و کار بسته شدن قرار دادند و بخش خصوصی توسط 27,000 شغل در ماه گذشته کاهش برای اولین بار از سپتامبر سال 2017 با توجه به ADP ملی گزارش اشتغال.

اما مدیران عمدتا متمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن از نظرات و کسانی که از فرماندار نیویورک اندرو کومو یک دولت به شدت ضربه توسط ویروس.

“با نظرات رئیس جمهور تهمت و کومو نشان می دهد این است که رفتن به بدتر قبل از آن بهتر می شود, سرمایه گذاران در حال آمدن به تحقق این ویروس آلوده خواهد شد با ما برای بیش از آنها انتظار می رود” گفت: Chris Zaccarelli Chief Investment Officer مستقل مشاور اتحاد, شارلوت, NC.

“از آنجا که خرس بازار در حال رفتن به آخرین دیگر,” او گفت:. “دیگر مردم در خانه بمانند دیگر آن طول می کشد برای اقتصاد به راه اندازی مجدد و دیگر آن طول می کشد برای درآمد شرکت ها به عقب می آیند.”

میانگین صنعتی داو جونز سقوط 973.65 امتیاز یا 4.44 درصد به 20,943.51 S&P 500 از دست 114.09 امتیاز یا 4.41 درصد به 2,470.5 و شاخص Nasdaq Composite کاهش یافته است 339.52 امتیاز یا 4.41 درصد به 7,360.58.

حتی بخش های به طور کلی به عنوان امن تر شرط به دلیل سود بالا دیدم رم به خروجی. املاک و مستغلات و آب و برق کاهش یافته است هر 6 درصد آنها را پیشرو در صد بازنده در میان S&P به 11 بخش عمده.

ویروس نگرانی نیز افزایش اعصاب بیش از آینده درآمد نجومی که شروع می شود در حدود دو هفته است. برخی از شرکت های خارج مالی خود را هدایت.

“ما نمی دانیم که تمام اقتصادی و درآمد تاثیر نشده است و این یک هوشیار فکر برای آمریکایی ها با کسانی که بینی از نرخ مرگ” جان آگوستین رئیس سرمایه گذاری افسر در هانتینگتون بانک ملی در کلمبوس, اوهایو.

S&P 500 شرکت در حال انتظار برای ورود یک درآمد رکود اقتصادی در سال 2020 سقوط 4.3 درصد در سه ماهه اول و 10.9 درصد در سال دوم با توجه به آخرین برآورد جمع آوری شده توسط Refinitiv.

مصرف کننده کالاهای اساسی پایین 1.8 درصد شانس بهترین شاخص S&P را بخش به عنوان بسیاری از مصرف کنندگان شده اند انباشت کالا با توجه به بخشنامه دولت به ماندن در خانه.

سهام خطوط هوایی و کروز اپراتورها در میان S&P بزرگترین دول عقبمانده با United Airlines پایین 18.7 درصد و کارناوال پارسیان ياوه 33 درصد است.

کاهش مسائل تعدادشان کمتر پیشبرد آنهایی که در بازار بورس توسط یک 9.47 به نسبت 1; در نزدک یک 7.15 به 1 نسبت مورد علاقه decliners.

S&P 500 ارسال شده 1 new 52 هفته بالا و 11 جدید پایین; شاخص Nasdaq Composite با ثبت 7 جدید اوج و 91 جدید پایین.

در بورس آمریکا 12.29 میلیارد سهم دست به دست در مقایسه با 15.81 میلیارد میانگین 20 جلسه.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>