وال استریت صعود پیش از اعلام بانک مرکزی به رهبری tech

نیویورک >> سهام در حال افزایش در وال استریت امروز پیش از فدرال رزرو اعلام جایی که سرمایه گذاران انتظار دارند که بانک مرکزی برای حفظ شتاب دهنده floored در آن برای کمک به اقتصاد است.

S&P 500 بود 0.9% بالاتر در معاملات بعد از ظهر در حالی که عملکرد وزارت خزانه داری شد برگزاری مداوم و طلا لمس یک رکورد دیگر. میانگین صنعتی داو جونز بود تا 96 امتیاز و یا 0.4% در 26,476 به عنوان از 1 بعد از ظهر به وقت شرق و شاخص Nasdaq composite شد تا 1.1%.

با وجود آرامش نسبی بزرگ حوادث توفنده از طریق بازار حتی فراتر از فوق العاده ای درد ایجاد شده توسط rising coronavirus شمارش در سراسر ایالات متحده است. تغذیه بسته بندی یک نشست دو روزه در نرخ بهره و اکثر اقتصاددانان انتظار دارند که آن را به نگه داشتن آنها را در پایین ترین سطح خود ، آن را در حال حاضر گفت: یک روز قبل از آن ادامه خواهد داد چندین برنامه های وام دهی از طریق پایان سال برای کمک به حمایت از اقتصاد است.

این کمک همراه با محرک از کنگره کمک کرد راه اندازی بازار سهام را به چرخش در ماه مارس است. کنگره قفل شده است و همچنین در مذاکرات برای پشتیبانی بیشتر برای اقتصاد با 600 دلار در هفته مزایای بیکاری در مورد به پایان می رسد. دموکرات ها و جمهوری خواهان به نظر می رسد باقی می ماند و دور از هم در طرح های پیشنهادی خود را, اما سرمایه گذاران هنوز هم امیدوار در مورد یک معامله شانس.

آن را نیز یک اتشی هفته برای سود گزارش از بزرگترین شرکت های ایالات متحده. چند گزارش نتایج جستجو برای بهار که در صدر وال استریت انتظارات حتی اگر آنها بسیار پایین تر از سطح سال گذشته از قبل از همه گیر. شده است که روند کلی تا کنون در این فصل درآمد با 40 ٪ از شرکت ها در شاخص S&P 500 با داشتن گزارش شده است.

Advanced Micro Devices افزایش 12.5% برای یکی از بازار را برای سود بزرگتر پس از آن گزارش حتی قوی تر از پرش در سود حاصل از آوریل تا ژوئن نسبت به وال استریت انتظار می رود. همچنین تخمین اش را برای درآمد از طریق 2020. این قابل توجه است زیرا بسیاری از شرکت ها شده است کشیدن پیش بینی های خود را و یا کاهش به ارائه هر گونه با توجه به عدم قطعیت در اقتصاد ایجاد شده توسط این بیماری همه گیر.

تراشه ساز به کمک تکنولوژی سهام S&P 500 با افزایش 1.1% به عنوان یک گروه و آنها یک بار دیگر به رهبری این شاخص بالاتر است.

استارباکس به دست آورد 3.9% پس از آن گزارش از دست دادن بهار بود که به عنوان بد به عنوان تحلیلگران انتظار داشتند. آن را نیز به یک پیش بینی برای سه ماهه جاری که پیش بینی سود هر چند آن را به یک طیف گسترده ای با بالا و پایین به پایان می رسد bracketing انتظارات تحلیلگران.

L مارک شرکت مادر ویکتوریا راز افزایش یافت 33.8 درصد افزایش در شاخص S&P 500 پس از آن گذاشته طرح به بریده بریده سالانه آن هزینه 400 میلیون دلار از جمله از طریق تخمگذار کردن کارگران است. سهام تا به حال شده است در تلاش برای سال ها قبل از تبدیل بالاتر در بهار و تحلیلگران می گویند کاهش هزینه باید کمک به تقویت سودآوری شرکت است.

ایستمن کداک سهام بود در مسیر به بیش از سه برابر شده روز پس از این شرکت برنده $765 میلیون وام دولت برای راه اندازی یک کسب و کار جدید واحد ساخت دارویی قطعات. آن رسید 369.8 ٪ به $37.30 از $2.62 در روز دوشنبه.

بزرگ تکنولوژی اجرائی در ضمن در حال برنامه ریزی برای شهادت در یک کمیته فرعی مجلس نمایندگان شنیدن در مورد اینکه آیا آنها به رشد بیش از حد و آسیب رقابت است.

Amazon, Apple, Facebook و Google شرکت مادر شده اند برخی از بازار قوی ترین سهام را از طریق همه گیر زیادی به آنها شده است برای چند سال گذشته در انتظار سرمایه گذاران است که آنها می توانند همچنان به رشد تقریبا بدون در نظر گرفتن آنچه در اقتصاد می کند.

سهام خود را رشد کرده اند بسیار ارزشمند است که آنها می توانند نوسان شاخص S&P 500 و دیگر شاخص ها تقریبا توسط خود. آن چهار به علاوه مایکروسافت حساب برای نزدیک به 22 درصد از S&P 500 به ارزش کل.

بزرگ با تکنولوژی گرا سهام را تا به حال چند تصادفا در هفته های اخیر, اما آنها باقی می ماند به مراتب جلوتر از بقیه از بازار است. آمازون اضافه 0.7% امروز اپل رز رقم 1% Facebook به دست آورد 0.6% و کلاس سهام الفبا بود تا 1 درصد.

عملکرد 10 ساله خزانه داری برگزار ثابت در 0.58%.

طلا تمدید ثبت آن اجرا و افزایش 0.4% کاهش به $1,952.60 در هر اونس پس از دست زدن به $1,960.00 در اوایل صبح.

معیار خام ایالات متحده افزایش یافت 0.4% کاهش به $41.21 در هر بشکه رسید. قیمت نفت خام برنت در این استاندارد بین المللی به دست آورد با 1 ٪ کاهش به $44.03 در هر بشکه رسید.

در خارج از کشور بازار سهام داشتند. شاخص Nikkei 225 در توکیو از دست 1.1% اما سهام در شانگهای افزایش یافت 2.1%. کره جنوبی Kospi اضافه 0.3% و هانگ سنگ در هنگ کنگ افزایش یافت 0.4%.

آلمان DAX از دست 0.1% و شاخص CAC 40 در فرانسه 0.6%. FTSE 100 لندن نزدیک بود به تخت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>