وال استریت می افزاید: به آن سود به امید ساخت برای coronavirus اوج

نیویورک >> سهام بالاتر در ظهر معاملات در وال استریت امروز به عنوان بازارهای سراسر جهان با هدف اضافه کردن تظاهرات از روز قبل است.

S&P 500 بود تا نزدیک به 2.5% بعد از اینکه تا آنجا که 3.5% در صبح است. روز دوشنبه آن رسید 7% زیر نشانه های دلگرم کننده است که این بیماری همه گیر کوروناویروس ممکن است نزدیک به درست کردن در برخی از سخت ترین آمار مناطق جهان است.

حتی اگر اقتصاددانان می گویند مجازات رکود اقتصادی اجتناب ناپذیر است, بازار سهام است که به دنبال به جلو به زمانی که اقتصاد را دوباره باز از خود پزشکی ناشی از کما. یک قله در تعدادی از عفونت های جدید را به سرمایه گذاران احساس در مورد چه مدت رکود اقتصادی ممکن است آخرین و چقدر عمیق آن خواهد بود. آنها پس از آن می تواند در نهایت تصور طرف دیگر اقتصادی shutdown پس از مقامات تعطیل کسب و کار به امید کاهش گسترش ویروس. در این میان دولت ها در سراسر جهان در حال تصویب و یا بحث در مورد تریلیون دلار بیشتر از کمک برای اقتصاد جهانی است.

بسیاری از سرمایه گذاران حرفه ای می گویند آنها با احتیاط از قیام اخیر و بیشتر انتظار نوسانات جلوتر است. اما اگر تجمع امروز دارای آن خواهد بود یکی از چند بار بازار محشور یک بازگشت به عقب به دست آوردن پس از coronavirus شیوع بیماری های ناشی از آن را به شروع به فروش کردن در اواسط فوریه.

S&P 500 بود تا 2.4% به عنوان 11:39 a. m. به وقت شرق. آن را کمی بیش از 20 درصد از هدف قرار دادن یک اخیر در مارس 23. برخی از سرمایه گذاران تماس با هر گونه افزایش 20 ٪ یا بهتر جدید “ساش” در حالی که دیگران می گویند دستاوردهای نیاز به نگه داشتن به مدت شش ماه برای تایید آن است.

میانگین صنعتی داو جونز رز 660 امتیاز یا 2.9% به 23,350 و نزدک بود تا 1.7%.

پیشرو بازار بودند سهام شده اند که در میان به شدت مورد ضرب و شتم پایین پس از فروش آغاز شد. سفر شرکت های خرده فروشان و شرکت های انرژی تمام شروع به پریدن کرد به عنوان سرمایه گذاران پیش بینی مردم رانندگی به شغل خود را دوباره پرواز به جلسات و خرید در فروشگاه ها به جای فقط آنلاین.

Kohl’s رسید 22% American Airlines, گروه شروع به پریدن کرد 13.7 درصد و Diamondback انرژی افزایش 11.1% اما هر سه باقی می ماند پایین بیش از 60 درصد برای سال 2020 است.

در چین اولین کشور برای قفل کردن گسترده عصری اقتصاد آن به سرعت گسترش ویروس مقامات گزارش جدید مرگ و میر بیش از 24 ساعت گذشته. بسیاری از کارشناسان اگر چه در حال شک و تردید از چین virus آمار و ارقام.

سرمایه گذاران همچنین سیگنال های که تعداد روزانه عفونت و مرگ و میر ممکن است نزدیک به اوج یا plateauing در اسپانیا و ایتالیا و نیویورک. تعداد مرگ و میر روزانه رز در نیویورک و مرکز ایالات متحده شیوع اما آمار دیگر بودند بیشتر تشویق از جمله متوسط تعداد افراد بستری شده در هر روز.

کارشناسان می گویند مرگ و میر بیشتر در راه هستند با توجه به COVID-19 است که در حال حاضر ادعا کرد حداقل 76,000 زندگی در سراسر جهان است. ایالات متحده منجر جهان در تایید موارد با بیش از 368,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

بیشتر اقتصادی بدبختی نیز در افق. اقتصاددانان انتظار یک گزارش در روز پنج شنبه نشان می دهد که 5 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان اخراج رفت و برگشت کشور است. که می تواند در مجموع به حدود 15 میلیون در طول سه هفته گذشته. تحلیلگران همچنین انتظار می رود شرکت های بزرگ در هفته های آینده گزارش خود را به بدترین سه ماهه از سود کاهش در بیش از یک دهه.

اما سرمایه گذاران در حال حاضر شده است در حال آماده شدن برای یک تیز و ناگهانی رکود است. به همین دلیل آنها فرستاده S&P 500 به پایین تا آنجا که 34 درصد و پس از آن در اواسط ماه فوریه به اوج. آن را هنوز هم پایین حدود 20 درصد از آن به بعد.

عظیم کمک از فدرال رزرو کمک کرده است صاف کردن snarled تجارت که تا به حال احاطه وام بازارهای زودتر در فروش. شرکت های در حال آمدن به بازار اوراق قرضه به قرض گرفتن حتی برخی با “آشغال” رتبه بندی اعتباری و سرمایه گذاران در واقع اعطای وام به آنها پول دوباره.

دولت ژاپن امروز به طور رسمی اعلام کرد 108 تریلیون ین ($1 تریلیون دلار) بسته برای جهان سوم بزرگترین اقتصاد است. در آمریکا بزرگترین اقتصاد مجلس نانسی پلوسی گفتن همکاران او که یکی دیگر از $1 تریلیون مورد نیاز است برای آینده coronavirus نجات بسته است. در ماه گذشته کنگره تصویب 2.2 تریلیون دلار بسته است.

در اروپا و آلمان را داخ پرید 2.5 درصد و شاخص CAC 40 در فرانسه افزایش یافت 1.6%. FTSE 100 لندن اضافه شده 1.9%.

در آسیا ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن 2% افزایش یافت, کره جنوبی را Kospi 1.8 درصد و هانگ سنگ در هنگ کنگ شد تا 2.1%.

در یک سیگنال است که سرمایه گذاران احساس کمتر بدبینانه در مورد اقتصاد و تورم آنها تحت فشار قرار دادند عملکرد 10 ساله خزانه داری تا 0.76% از 0.67% اواخر دوشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>