گردشگاه, دسترسی به ساحل, پارک, ترمیم


گردشگاه, دسترسی به ساحل, پارک های بازسازی | Honolulu Star-Advertiserهاوایی اخبار

ایستاده در باران لباس زیر چکیدن درختان Leahi پارک ساحلی در سر الماس در طوفانی بعد از ظهر دوشنبه الکس Drouin شارلین کارون و مارک اسمیت لبخندی زد و gesticulated با شادی در حذف نرده های فلزی که به منع دسترسی بین پارک و اسکله گردشگاه پس از شب کریسمس. ادامه مطلب

ایستاده در باران, کت در زیر درختان چکیدن از Leahi پارک ساحلی در سر الماس در طوفانی بعد از ظهر دوشنبه الکس Drouin شارلین کارون و مارک اسمیت لبخندی زد و gesticulated با شادی در حذف نرده های فلزی که به منع دسترسی بین پارک و اسکله گردشگاه پس از شب کریسمس.

حصار برداشته شد مدتی صبح روز دوشنبه و هونولولو ساکنان اعلام کرده بودند به سه نفر اول به مرحله از گردشگاه به پارک.

“ما راه رفتن در اطراف سر الماس تقریبا هر روز این نماد از راه رفتن ما” گفت: Caron از خودش و اسمیت. محبوب عابر پیاده مسیر را از طریق Leahi و Makalei ساحل پارک های مرتبط با این گردشگاه در امتداد لبه دریا.

این Leahi حصار و مانع تطبیق قرار داده تا در makai مرز Makalei پارک ساحلی ساخته شد توسط گروه شهرستان پارک ها و تفریح و سرگرمی به دلیل نگرانی های ایمنی عمومی و پس از حل و فصل یک دعوی با هونولولو ساکن که ادعا کرده بود که او مجروح شد در حالی که پله بین Leahi ساحل پارک و گردشگاه.

در Jan. 10 پس از فیلدینگ رسیدگی به شکایات عمومی برای 17 روز در این پارک بخش حذف نرده ها از Makalei پایان گردشگاه اما در سمت چپ حصار ایستاده در Leahi طرف تا دوشنبه.

“این واقعا یک تمام تلاش جامعه از ابتدا تا انتها” Drouin گفت: ضمن تشکر از اعضای الماس سر محله هیئت مدیره و مسئولان شهرستان و ساکنان که فشرده مقامات برای بازگشایی گردشگاه.

“آن را بازیابی ایمان و مدنی ما سیستم” Drouin گفت.

به آدرس نگرانی های ایمنی علائم هشدار دهنده خواهد شد ارسال شده در, شهر, پارک, مدیر میشل Nekota گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>