Waipahu معلمان طبخ برای جامعه

  • JOLEEN OSHIRO / JOSHIRO@STARADVERTISER.COM Joy Takara, a student activities coordinator at Waipahu High School, chopped celery Friday for 300 beef stew plates.

    JOLEEN OSHIRO / [email protected]

    شادی Takara دانشجویی فعالیت های هماهنگ در Waipahu, دبیرستان خرد شده کرفس جمعه برای 300 خورش گوشت گاو صفحات.

این همه را با یک فریزر پر از مواد غذایی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد. Waipahu دبیرستان برنامه آشپزی بود نگردند برای کلاس پخت و پز پروژه ها و رویدادهای خاص اما زمانی که coronavirus تعطیل, مدارس, غذا نشسته و دست نخورده است.

بنابراین آشپزی, معلم, ایلین Matsuo رو به پایین به کسب و کار. همراه با همکار و آشپز دیوید Dela Cruz, و دیگر معلمان در Waipahu حرفه ای و خدمات عمومی آکادمی او خالی فریزر و شروع به پخت و پز برای جامعه.

آکادمی ارائه می دهد آموزش در کسب و کار, قانون و عدالت و آموزش هنر آشپزی.

به عنوان کلمه معلمان طرح از کسب و کار پیوست. با نان اهدا شده توسط La تور کافه و تولید تازه و حسن نیت ارائه میدهد ماری باغ و Aloun مزارع این گروه آمادگی 100 banh سکته قلبی برای پالی Momi مرکز پزشکی مراقبت ويژه کارکنان.

که سه هفته پیش. پس از آنها ساخته شده ایم 100 وعده های غذایی کلم رول و برنده bok سالاد برای کارکنان در مرکز پزشکی-غرب اوآهو و میت لوف و برنده bok بشقاب سالاد برای Waipahu افسران پلیس و شیفت شب در پالی Momi.

معلمان سرمایه گذاری نیست فقط زمان و نیروی کار بلکه اهدای مواد تشکیل دهنده مانند گوشت به صورت رول کلم و میت لوف.

“این چیزی است که ما بسیار پرشور در مورد انجام” گفت: Matsuo. “من فقیر و من می دانم آنچه در آن است نمی شود قادر به دریافت مواد غذایی پس از آن بخشی از من است.”

بعدی: 300 خورش گوشت گاو وعده های غذایی را برای جامعه در بزرگ توزیع شده توسط آشپز هوی. پادشاه تخصص غذاهای اهدا بیش از 90 پوند چربی از گوشت گاو, Aloun به پیاز و معلمان ارائه شده و هویج و کرفس و سیب زمینی. Dela Cruz همچنین در حال کار بر روی یک ماهی شیب با استفاده از بیش از 100 پوند ماهی اهدا شده توسط یک کلیسا است.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de