ویمی برنده در ضربات پنالتی به پیشرفت در بخش دوم فوتبال دختران دولتی مسابقات

ورزشی

پس از ضرب و شتم Honokaa در Jan. 27 فقط به 12-تیم دختران دولتی فوتبال بخش دوم زمینه ویمی خود را ادامه اقامت در اوآهو به چهارم دور. ادامه مطلب

پس از ضرب و شتم Honokaa در Jan. 27 فقط به 12-تیم دختران دولتی فوتبال بخش دوم زمینه ویمی خود را ادامه اقامت در اوآهو به چهارم دور.

ویمی (3-6-3) دربسته در محیط دور اول بازی با شکست قلب مقدس (2-9-1) 3-2 در ضربات پنالتی در روز چهارشنبه در ملکه مرکز پزشکی/HHSAA فوتبال دختران مسابقات قهرمانی کشور در Waipio شبه جزیره فوتبال پیچیده است.

این Menehune زمان سرب در 17 دقیقه بر روی یک هدف Jaidah اهون. از Lancers در پاسخ به آلنا Schenk گره خورده بازی در 1 در 65 دقیقه است. دو گل در 75 دقیقه یک توسط Schenk و دیگر ویمی را Jenessa فریتس ارائه به ثمر رساند از طریق نیمه دوم و دو وقت اضافه دوره.

ویمی برنده در ضربات پنالتی 3-1 و نقل مکان به صورت بالا-کشت و BIIF قهرمان هاوایی دبستان (11-1-0) امروز در ساعت 3 بعد از ظهر در میدان 6.

Kamehameha-هاوایی, 6, 0 ردفرد

Kastle لیمان (10 دقیقه 61) و Nanaea وانگ یون (60, 69) هر کدام دو گل به ثمر رساند در حالی که هم تیمی های Chenoa فردریک (1) و Tabitha Pacheco (68) نیز به ثمر رساند به عنوان رزمندگان (6-5-2) روت قوچ (4-9-1).

Kamehameha-هاوایی چهره شماره 3 دانه و ILH قهرمان اواسط اقیانوس آرام (6-4-0) امروز در ساعت 3 بعد از ظهر در زمینه 8.

Kapaa 1, Seabury سالن 0, 2OT

یک بازی بدون گل و اول اضافه شد دوره به سرعت تصمیم گرفت در دوم اضافه کاری دوره به عنوان Tori Ishikawa به ثمر رساند بازی برنده در 91 دقیقه به آسانسور رزمندگان (8-4-1) بیش از اسپارتها (1-9-0) از MIL. پیروزی به کائوآئی Interscholastic فدراسیون سه نفر از هشت نفر از نمایندگان امروز در دور چهارم.

Kapaa در شماره 4 دانه و OIA قهرمان Kalaheo (4-7-0) امروز در ساعت 3 بعد از ظهر در میدان 7.

Waianae 2, Nanakuli 1

دو گل در نیمه توسط Talith Melendres (33 35) به Seariders همه نمره مورد نیاز آنها به عنوان آنها برگزار شد خاموش طلایی شاهین. لکسوس Kotrys کردم Nanakuli (3-9-1) در هیئت مدیره در دقیقه 61.

Waianae مربع خاموش در برابر ردیف 2 دانه و KIF قهرمان کائوآئی (11-0-0) امروز در ساعت 3 بعد از ظهر در میدان 15.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>