Waikiki متصدی بار که قرارداد COVID-19 منتشر شده پس از 2 ماه بستری

پس از 69 روز Ewa Beach ساکن لی-یعقوب “Coby” Torda که قرارداد coronavirus در مارس مرخص شد امروز از قیصر Permanente Moanalua مرکز پزشکی.

37 ساله Waikiki متصدی بار بستری شدن در بیمارستان — بخشی از آن در حمایت از زندگی در واحد مراقبت های ویژه — طولانی ترین از هر COVID-19 بیمار در قیصر.

Torda ستایش کارکنان بیمارستان که در زمان مراقبت از او در طول هفته خسته کننده در بازیابی پس از بستری مارس 21 مادرش پگی Torda-Saballa گفت: در انتشار اخبار صادر شده توسط شهر Councilwoman Kym کاج که نشان دهنده Ewa Beach منطقه.

“آنها بسیار حساس به وضعیت خود و بسیار دقیق است و او واقعا هیجان زده به آینده صفحه اصلی” Torda-Saballa گفت. Torda نبود فورا در دسترس است برای مصاحبه.

خانواده مظنون متصدی بار قرارداد COVID-19 در حالی که کار در میان گردشگران در یک نوار در قلب دولت, بزرگترین توریستی hub.

Torda شروع به احساس بیمار پس از آمدن به خانه از کار در مارس 9 شده بود و سرفه و توسعه یک سردرد است. خود نشانه پیشرفت با تب به عنوان بالا به عنوان 104 درجه و او رفت و به ملکه برای دریافت coronavirus آزمون در 15 مارس. در مارس 20, او با داشتن یک زمان سخت تنفس و تب خواهد شکستن نه مادر او زودتر گفت: Honolulu Star-Advertiser.

“همه ما می ترسید که ما نمی خواهد او را ببیند دوباره” برادر خود را Leyton گفت: در انتشار. “Coby بهبود است و چیزی کمتر از یک معجزه و ما باید همه مردم از هاوایی به خاطر آن است. من فکر نمی کنم او می توانست آن را بدون نماز خود را و نعمت است که اراده او را به روند شفا آورده و ما را به این روز است. ما بسیار سپاسگزار است.”

خود و اعضای خانواده از جمله شوهر Scotty اساسی آموزش دیده بودند در بیمارستان دوشنبه در چگونه برای کمک به بهبود خود را در خانه.

Torda که قبلا سالم و فعال, مرد, از دست رفته قابل توجه وزن و عضلات در حالی که در بیمارستان بستری خانواده گفت.

“من با غرق شادی فقط برای دیدن او لبخند … شخصیت او را دست نخورده بود و به نظر می رسید مانند ارواح شد تا با وجود اینکه در ICU برای مدتی طولانی” کالاهای اساسی گفت.

کاج افزود: “ما و بسیاری از دیگران باید دعا کرد برای محکم گره, خانواده, برای شادی آنها مشتاقانه پیش بینی امروز. آنها شده اند سنگ ثابت در ایمان و امید خود را برای Coby.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>