Waikiki متصدی بار دوره نقاهت بعد از ویروس

پس از گذراندن حدود شش هفته بیهوش در بیمارستان در حالی که بدن خود را مبارزه coronavirus عفونت Ewa Beach مقیم و Waikiki متصدی بار Coby Torda قادر به دهن تمایل خود را برای بازگشت خراشنده یکشنبه در یک چت تصویری با خانواده.

Scotty اساسی Torda شوهر از پنج سال گفت: او با عجله به قیصر Permanente را Moanalua مرکز پزشکی برای ارائه به عقب خراشنده همراه با یک توجه داشته باشید از تشویق و پشتیبانی می کند.

کالاهای اساسی گفت: اولین بار بود که او قادر به برقراری ارتباط با Torda که شده بود در کما از سنگین آرامبخش برای حفظ یک رابطه در گلو او را برای حدود 38 روز. Torda هنوز خیره جمعه اما می تواند دهان عبارت “من شما را دوست دارم.”

“این بود که از مکالمه دو روز پیش که ما احساس می کنیم در واقع می تواند بازدم” کالاهای اساسی گفت. “تا این لحظه آن را فقط بیش از حد سخت است.”

همچنین روز شنبه, Torda در زمان عکاسی از خود و ارسال آن را در خود Instagram حساب با یک کشف پیام.

“این فقط حرف شکسته و نا مفهوم است زیرا او هنوز هم کاملا از آن” کالاهای اساسی گفت:, و اضافه کرد که Torda که هنوز متصل به ونتیلاتور از طریق یک tracheostomy دریافت آوازی شیر به زودی برای کمک به او صحبت کنید.

در حالی که Torda نشان دادن بهبود یکشنبه دولت خود را اعلام کرد 17th coronavirus مرتبط با مرگ: یک زن بیش از 60 سال با زمینه ای شرایط پزشکی. او تا به حال شده است در مائوئی یادبود مرکز پزشکی از اواخر ماه فوریه شد آلوده به این ویروس در اواسط ماه مارس و درگذشت شنبه شب دولت و بیمارستان سخنگوی گفت.

بیمارستان شده است, مرکز این ایالت بزرگترین خوشه ای از موارد با 59 از جمله 38 کارکنان و 21 بيمار.

دولت گفت COVID-19 ممکن است یک عامل مؤثر در زن مرگ اما در نظر گرفته نشده است علت اصلی به دلیل سایر بیماری های جدی است.

تریسی Dallarda سخنگوی مائوئی بهداشت گفت که آزمایش مثبت به عنوان بخشی از بیمارستان غربالگری را پس از تماس با یک مثبت فرد است. او نمی دانم که آیا مثبت فردی بود که یک کارمند و یا بیمار دیگر.

“ما غمگین از عبور از یک عضو از ما مائوئی جامعه و گسترش صمیمانه تسلیت به خانواده بیمار و عزیزان” Dallarda در بیانیه ای گفت. “ما همچنان به همکاری با وزارت بهداشت و ما تحقیقات اولیه نشان می دهد که بیمار در حال عبور بود که یک نتیجه از پیشرفت (او) زمینه ای بیماری ترمینال و نه نسبت به COVID-19.”

Dallarda اضافه شده است که کارکنان بیمارستان قادر به کمک به خانواده تصویری-گپ و گفتگو با او شنبه برای خداحافظی.

دولت بهداشت و درمان مدیر بروس اندرسون داد تسلیت خود را به روی دوستان و خانواده و گفت: COVID-19 باقی می ماند “یک مسئله حیاتی برای همه در هاوایی است.”

“لطفا دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل و زمان قوانین اضطراری برای کمک به حفاظت از آسیب پذیرترین مردم” اندرسون در بیانیه ای گفت.

دولت روز شنبه همچنین اعلام کرد دو نفر یکی در اوآهو و یکی در جزیره هاوایی. دولت در مجموع از موارد همچنان بدون تغییر در 620 چرا که وزارت بهداشت دو موارد قبلی شده بود دو محسوب می شود.

یکشنبه نیز 15 روز دولت تا به حال موارد جدید در تک رقمی و اندرسون هشدار عمومی به اجازه گارد خود را.

“با دستور بازگشایی کسب و کار ما از همه می خواهیم به ادامه انجام آنچه آنها انجام شده است — در خانه بماند مگر اینکه لازم است به بیرون رفتن عمل اجتماعی فاصله شستن دست های خود و پوشیدن ماسک” اندرسون گفت. “در حال حاضر این است که ما طبیعی جدید به منظور حفاظت از یکدیگر و جلوگیری از گسترش این بیماری است.”

در کائوآئی که در آن هیچ مورد شناخته شده شهردار درک Sprayberry گفت: در روزانه خود را در Facebook به روز رسانی است که بازگشایی این شهرستان باید انجام شود در فاز برای جلوگیری از این ویروس از به دست آوردن جای پایی در جامعه است.

بسیاری از مکان ها که بازگشایی بیش از حد به زودی مانند ژاپن و سنگاپور “دیده می شود موج دوم بیماری که ناودان خود را در سیستم مراقبت های بهداشتی و باعث شده است که بسیاری از مرگ و میر,” او گفت:.

در طول Torda بهبود او 73 ساله و اساسی هر دو آزمایش مثبت برای این ویروس و پس از بهبود خفیف یا بدون علائم است. Torda و شوهر خود زندگی می کنند با Torda پدر و مادر در ساحل نروید.

کالاهای اساسی گفت: Torda تا به حال نگه داشته می شود ناخودآگاه به این دلیل که یک لوله گلو پایین او بود بیش از حد تهاجمی است. او می تواند منتقل نمی شود به یک tracheostomy tube چرا که کادر پزشکی نمی تواند انجام این روش در یک COVID-19-مثبت بیمار است.

این tracheostomy روش نیاز به برش به گردن به قرار دادن یک لوله در نای و اجازه دادن مایعات بدن برای تبدیل شدن به هوابرد قرار دادن کارکنان در معرض خطر استنشاق ویروس.

کالاهای اساسی گفت: Torda داده شد این عملیات پس از آزمایش منفی برای بار دوم پنج شنبه.

او گفت: Torda داده شد هیدروکسی کلروکین در بیمارستان, اما آن را کمک نمی کند وضعیت خود را بهبود بخشد.

“تنها چیزی که او را شفا بود و مراقبت های حمایتی,” کالاهای اساسی گفت. “که همه او به پایان رسید تا در پایان حمایت خود را از پزشکان و پرستاران و نماز که ریه های خود را التیام خود به خود.”

کالاهای اساسی گفت: او سپاسگزار قیصر کل کارکنان و چگونه آنها به مراقبت از Torda و خانواده اش.

“من می توانم بگویم که آنها را دوست دارم شوهر من تقریبا تا آنجا که من انجام دهید” کالاهای اساسی گفت. “آنها سرمایه گذاری کرده ایم خیلی به بهبود است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de