Waikiki آکواریوم بازگشایی و ارائه رایگان و ورود برای کارکنان مراقبت های بهداشتی

داشتن بسته شده است از اواسط ماه مارس با توجه به coronavirus نگرانی های بهداشتی و دولت stay-at-home محدودیت Waikiki آکواریوم را بازگشایی برای عموم ژوئن 29.

اما یک هفته پیش از آن را دوباره باز به طور انحصاری برای هاوایی متخصصان پزشکی و خانواده آنها در یک “Mahalo پزشکی” برنامه ارائه آنها را با پذیرش رایگان شروع از دوشنبه تا ژوئن 28.

“ما خوشحال هستیم که به باز کردن درب ما دوباره گفت:” اندرو Rossiter آکواریوم مدیر “اما قبل از ما خوش آمدید هر کس به عقب آکواریوم می خواهد به این “Mahalo طبیب’ هفته برای تشکر از ما اورژانس پزشکی کارگران پزشکان و پرستاران نه تنها برای فداکاری آنها را ساخته اند و خطرات آنها مواجه اند برای محافظت از ما در تمام طول این coronavirus بحران بلکه برای خود و خدمات اختصاص داده شده در هر روز است.”

به عنوان با دیگر سالن های اطراف شهر آکواریوم را بازگشایی خواهد آمد با محدودیت های ویژه.

هر دو رایگان و پرداخت می شود پذیرش نیاز به پیشبرد رزرو و خرید از طریق آکواریوم وب سایت. نیز وجود خواهد داشت یک کلاه از 50 مهمان مجاز در آکواریوم برای هر یک ساعته رزرو شکاف زمان.

“سلامت ایمنی و رفاه مهمانان ما کارکنان و داوطلبان و زندگی مجموعه ای از حیوانات دریایی همچنان اولویت ما به عنوان ما در حال گذار به این بازگشایی فاز” Rossiter گفت.

بهداشت و سلامت دیگر اقدامات شامل استفاده از ماسک صورت در همه زمان ها توسط هر کس مسن تر از سن 2 و اجتماعی فاصله حداقل 6 فوت بین نامربوط مردم در سراسر آکواریوم. ضد عفونی کننده دست در ایستگاه های نصب شده در سراسر تسهیلات وجود خواهد داشت و روشن اکریلیک موانع در مقابل میز و هدیه فروشگاه که در آن ماسک صورت در دسترس خواهد بود برای خرید.

وادار سازد کارکنان را پاک کردن و پاکسازی بالا لمسی مناطق چندین بار در طول روز, اما نمایشگاه صفحه نمایش لمسی کیوسک اطلاع رسانی و دیگر بالا لمسی فن آوری خواهد بود توقف تا اطلاع ثانوی از انتشار گفت.

“اجرای انواع احتیاطی و طرح های ما اعتماد به نفس که ما می توانیم استقبال جامعه را بار دیگر کشف شکوه شگفتی در آکواریوم در یک محیط امن و لذت بخش راه” Rossiter گفت.

کارگران پزشکی می توانید رزرو خود را رایگان بلیط و ورود زمان در waikiki aquarium.org/mahalomedic.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 923-9741 و یا بازدید از waikiki aquarium.org/visit/hours/.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>