Waianae ابتدایی اصلی ری Pikelny اراضی $25,000 Tokioka جایزه

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

اصل Ray Pikelny که تبدیل شده Waianae ابتدایی به پر رونق مرکز آموزش و مراقبت در سه سال موفق به کسب $25,000 Masayuki Tokioka تعالی در رهبری مدرسه جایزه.

جزیره بیمه پایه ارائه این جایزه سالانه به یک اصل است که “رویایی جامعه فکر و روحیه کارآفرینی.” آن را اعلام کرد او را انتخاب چهار شنبه.

قبل از Pikelny وارد در سال 2017 Waianae ابتدایی تا به حال نوتبوک از طریق سه مدير و شش معاون اصول در سه سال و یک چهارم از معلمان آن مدرسه را ترک کرد در هر سال.

او برای ساخت یک مدرسه مثبت فرهنگ و روابط اعتماد در میان کارکنان و دانشجویان و خانواده و شرکای اجتماعی به گفته همکاران او. این مدرسه در حال حاضر متعهد رهبری تیم و حجم معاملات کمتر از 10% در سال است.

“ری Pikelny یک رهبر از طریق و از طریق” ملانی Pokakaa درجه سطح معاون در مدرسه نوشت: در نامه ای از توصیه. “از طریق تداوم خود را و توانایی برای ایجاد انگیزه و توسعه یک حس عمیق از غرور در دیگران نیز به عنوان یک حس قوی از وحدت او تبدیل به یک مدرسه در راه است که ممکن است برخی که اعتقاد ندارد ممکن است.”

“چشم انداز خود را با تمرکز بر القای عشق به یادگیری و رشد در همه درگیر اعم از دانشجویان و استادان و کارکنان به جامعه” Pokakaa اضافه شده است. “او مشتاقانه گوش به ما نگرانی ها و پیشنهادات همیشه به دنبال راه هایی برای رسیدگی به آن نیاز دارد و بدون انحراف از تمرکز بر یادگیری است.”

پردیس که پس از ترک بود به محض نهایی زنگ زد در 2:10 p. m. در حال حاضر buzzes با فعالیت. Pikelny کار با دستیاران آموزشی به ایجاد یک بعد از مدرسه برنامه غنی سازی است که منعکس کننده دانش آموز منافع. این شامل یک رسانه برنامه های موسیقی و رقص و هنر, کارآفرینی, پخت و پز, باشگاه, بهار, موسیقی, ورزشی و تدریس خصوصی.

او بسیج جامعه شرکای برای احیای باغ مدرسه در زنده تظاهرات به دانش آموزان است که “حتی چیزی یک بار آسیب دیده ترمیم می تواند با هدف انعطاف پذیری و کار تیمی” Pokakaa نوشت.

Pikelny است که در حال حاضر پیشرو در تلاش برای ایجاد یک متفکران فضا و یا مرکز آموزش مجازی در پردیس. آن را شامل یک ساز فضای رسانه های مرکز رباتیک آزمایشگاه و کتابخانه ساخته شده ممکن است با 100.000 دلار کمک مالی از یک فارغ التحصیل از Waianae ابتدایی.

دانشآموز کلاس ششم مونا لیزا Rapun اعتبار اصلی خود را با ساخت مدرسه هیجان انگیز با بسیاری از فعالیت ها و تغییر چشم انداز خود را به عنوان یک دانشجو.

“این اولین بار من با خانم Pikelny زمانی است که من دچار مشکل شدم و رفتم به خانم Pikelny دفتر” مونا بازگو کرد. “اولین برداشت من از او این بود که او واقعا مهربان و آرام و مراقبت.”

اصل او را تشویق به شرکت در مدرسه موسیقی بازی و همچنین یک برنامه تابستان که او یاد گرفته در مورد رهبری.

“به عنوان یک دانشجو و به عنوان یک فرد, من آموخته اند که به نگرانی در مورد آنچه که دیگران می گویند در مورد من و همیشه سعی کنید به بهترین است که من می تواند و افتخار که من هستم,” او نوشت. “آنها به من آموخت که چگونه به یک رهبر و به ایستادن برای آنچه حق است. این که چگونه من شد رئیس شورای دانشجویی.”

آگاهی از نیازهای دانش آموزان در خانه Pikelny تاسیس یک شربت خانه مواد غذایی در محوطه دانشگاه در همکاری با Waianae ساحل جامع مرکز بهداشت و هاوایی بانک مواد غذایی. آن را تبدیل به یک مدل برای دیگر مدارس دولتی با توجه به شلدون کونو معاون مدیر Nanakuli ابتدایی.

یک معاون سابق مدیر در Waianae بالا Pikelny استخدام کارکنان واجد شرایط از منطقه و با استفاده از خبرنامه ها و رسانه های اجتماعی برای در تماس ماندن با جامعه و به اشتراک گذاری آنچه اتفاق می افتد در مدرسه.

“از معلمان به صورت پاره وقت کارکنان مدرسه در حال حاضر تبدیل به بخشی از جامعه و جامعه بخشی از مدرسه” کونو گفت.

این Masayuki Tokioka جایزه که به نام بنیانگذار جزیره بیمه شرکت ، می آید در دو بخش: 10000 $پول نقد جایزه اصلی و 15.000 دلار برای یک پروژه مدرسه از انتخاب او.

Pikelny برنامه ای برای استفاده از این پروژه پول برای راه اندازی یک مدرسه-رهبری اتحادیه های اعتباری با “شنا” ارز است که دانش آموزان برای کسب درآمد خوب و رفتار خوب شهروندی است. همچنین با هدف آموزش مدیریت مالی و سواد آموزی به دانش آموزان و والدین آنها. دانش آموزان ممکن است از گرو در اوردن پول برای اقلام یا بلیط به ویژه فعالیت های طراحی شده توسط شورای دانش آموزان و یا معلمان.

“اصل Pikelny یک رهبر است که تبدیل Waianae ابتدایی به یک مدل آموزش موسسه” گفت: Tyler Tokioka رئیس جمهور از جزیره بیمه پایه و اساس است. “شناخت اصول برجسته مانند ری, امید ما این است که دستاوردهای او را الهام بخش دیگران در آموزش و پرورش است.”

برندگان

Masayuki Tokioka تعالی در رهبری مدرسه جوایز:

برنده: ($25,000)

>> ری Pikelny, Waianae ابتدایی

Semifinalists: (2000$در هر یک)

>> جنیفر لوقا-Payne Kaaawa ابتدایی

>> اسکات مور Waialua ابتدایی

نامزد: (1000$در هر یک)

>> مرلین Asahi, Kekaha ابتدایی, کائوآئی

>> Stacy Bookland, لهینا متوسط مائوئی

>> Kasie Kaleohano, Waiakeawaena ابتدایی, جزیره هاوایی

>> Jacquelyn McCandless, مائوئی Waena متوسط مائوئی

>> شلدون Oshio, Waikele ابتدایی, اوآهو

>> جیمز Rippard, Kalaheo بالا, اوآهو

>> ویلما رادی, Mountain View, ابتدایی, جزیره هاوایی

>> جفری Shitaoka Koko سر ابتدایی, اوآهو

>> روری Souza, Honokaa ابتدایی, جزیره هاوایی

>> استنلی Tamashiro حوا ابتدایی, اوآهو

>> David Tanuvasa, Aiea بالا, اوآهو

>> شان وانگ روزولت بالا, اوآهو

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>