Wagga Wagga PE, معلم, Ryan رابرتسون با هدف تکمیل قبل از ازدواج, از خود راضی Rottnest شنا به صورت سابق سوارکار اسب دوانی شدن در حال حاضر به کوادری پلژی تای Angland

Picture: Ryan Robertson (L) and Tye Angland (R).
آیکون دوربینتصویر: Ryan رابرتسون (L) و تای Angland (R).

Wagga Wagga PE, معلم, Ryan رابرتسون خواهد بود غواصی به ناشناخته هنگامی که او تلاش خود را برای اولین بار, از خود عبور در شنبه آینده جنوبی 32 Rottnest کانال شنا.

زمانی که سرما و خستگی او پرتاب بزرگ آبزی علامت سوال او باید بدون مشکل در آینده با پاسخ.

29 سال است که مصرف در چالش برای جمع آوری پول برای او بهترین همسر تای Angland گروه 1 اسب دوانی برنده شد که کوادری پلژی پس از سقوط در شا تین دور مسابقه در هنگ کنگ در ماه نوامبر سال 2018 است.

“من نمی خواهد که به دنبال جایی برای انگیزه. من وجود دارد در اوایل روز برای دوره اولیه او انجام نوتوانی. من فکر کردن در مورد آن زمان و چه مقدار از او الهام بخش من برای نگه داشتن رفتن” رابرتسون گفت.

“من هیچ عذر و بهانه به قطار و یا در آب و انجام آن است.”

یک کاربر انجام شده شناگر که شروع به پریدن کرد از بلوک از او 15, رابرتسون تنها بازگشت به استخر در ماه اوت گذشته و مهم نیست که چه مدت آن طول می کشد او را به پوشش 19.7 متر (شمارش نیست رانش جزر و مدی).

Ryan Robertson (L) and Tye Angland (R).
آیکون دوربینرایان رابرتسون (L) و تای Angland (R).

“من فقط می خواهم برای رسیدن به طرف دیگر. من نمی خواهید به گرفتار در نگرانی درباره زمان فقط به یک ریتم و نگه دارید در حال حرکت رو به جلو,” او گفت:.

“من به یک نقطه که در آن من شده است در آب برای چند ساعت و آن را فراتر از هر چیزی من تا کنون انجام داده در یک رفتن در آب به طوری که یک چالش را در خود دارد. فقط در پایان برای من هدف است.

“من بازی کمی آب چوگان اما من واقعا شنا به طور منظم از من 15 و من در حال حاضر 29. اما با این همه 50 متر و 100 متر 200 متر. این بسیار متفاوت است. من شنیده ام آن را بسیار دشوار است.”

رابرتسون طولانی ترین شنا بوده است 12 کیلومتر و 10 کیلومتر در استخر در وگگا وگگا و 9 کیلومتر Rottnest مقدماتی در آب سرد کانبرا دریاچه Burley گریفین در ماه دسامبر گذشته.

“پس از کانبرا من انجام شده است 20-25km یک هفته در وگگا وگگا استخر,” او گفت:. “من در 5 کیلومتری کول کلاسیک مردانه در آخر هفته گذشته بود که کمی خوب تست فقط به گرفتن برخی از اقیانوس تجربه.

“بودن از کشور NSW من لازم نیست در اقیانوس تجربه و یا حتی باز کردن آب را تجربه کنند. آن را کاملا متفاوت از توپ بازی.”

رابرتسون راه اندازی صندوق-بالا بردن صفحه به منظور بالا بردن $10,000 برای Angland جاری احیا و به حمایت از همسرش ارین و سه فرزند خود را از الکسیس ادیسون و Rylan.

Picture: Tye Angland (L) and Ryan Robertson (R).
آیکون دوربینتصویر: تای Angland (L) و رایان رابرتسون (R).

Angland سوار 995 برندگان در کار خود را در 11 گروه 1 سطح از جمله رز طلایی, TJ اسمیت و همه سالخورده مخاطرات و دونده در اورست بزرگ اسپرینتر هنرمند طناب بند بازی.

او نیز سوار آس بالا به پیروزی در بهار قهرمان مخاطرات و ویکتوریا دربی.

او تا به حال چندین عمل جراحی در هنگ کنگ و استرالیا پس از او بیرون آمدن از موانع در شا تین روی بروید زیبایی بروید.

“این یک چالش 14 یا 15 ماه پس از حادثه. من افتخار می کنم که تا چه حد او آمده است,” او گفت:.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>