یارانه دستمزد بسته به نرم کردن ویروس’ ضربه

Ashlea WitoslawskiAAP

Playgrounds are among the places closed as part of new restrictions as COVID-19 cases keep rising.
آیکون دوربینزمین های بازی در میان مکان های بسته به عنوان بخشی از محدودیت های جدید به عنوان COVID-19 مورد افزایش نگه دارید.

دولت فدرال است نورد از بزرگترین بسته محرک اقتصادی در تاریخ استرالیا برای محافظت از شش میلیون شغل به طور بالقوه تحت تاثیر COVID-19.

جدید JobKeeper پرداخت اعلام کرد روز دوشنبه بخشی از یک $130 میلیارد بسته بندی و ویژگی های 1500 $در هر دو هفته پرداخت به حدود شش میلیون نفر از کارگران از طریق کارفرمایان خود را در طول شش ماه آینده.

پرداخت شامل دائم و پاره وقت کارگران تنها معامله گران و گاه به گاه کارکنان که در یک شغل برای حداقل 12 ماه و می تواند backdated برای کارگران ایستاده بود پایین پس از آوریل 1.

یارانه داده خواهد شد و به کسب و کار برای حفظ کارکنان در این کتاب که خزانه دار جاش Frydenberg خواهد شد می گوید: از بین بردن فشار بر Centrelink پس از صدها نفر از هزاران نفر از تازگی بیکار مردم برای مزایای استفاده شود.

جدید بسته شده است مورد استقبال و مهمان نوازی و خرده فروشی و گردشگری.

اما با مشخصات بالا رستوران نیل پری گفت که او و بسیاری از هم سن و سالان خود دچار جریان نقدی منفی در هفته های اخیر و در حالی که JobKeeper پرداخت کمک خواهد کرد که این صنعت هنوز با چالش های بازگشایی در پایان بحران است.

“سپتامبر [است] بدترین حالت به عنوان نخست وزیر نگه می دارد گفت: … من فکر می کنم اگر که اتفاق می افتد آن است که رفتن به بسیار دشوار است برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک برای باز کردن و بازسازی در انتهای دیگر,” او گفت: نه امروز نشان می دهد.

“ما در حال کار سخت برای رسیدن به انتهای دیگر.”

شورای کسب و کار استرالیا سر جنیفر Westacott گفت: امروز در حالی که بسته بود “تزریق امید” برای اقتصاد, نقد جریان بود و یک مسئله بزرگ است.

در حالی که برخی از ایالت ها به تعویق افتاده بود حقوق و دستمزد پرداخت مالیات ممکن است وجود دارد اتاق را برای دولت فدرال را نیز تغییر مالیات شرکت برنامه پرداخت از ماهنامه به فصلنامه او اضافه شده است.

در ضمن مجامع عمومی شده اند محدود به دو نفر بدون احتساب خانواده ها و امر به تمام محیط داخلی و فضای باز تنظیمات از جمله خصوصی خواص.

زمین های بازی پارک اسکیت و هوای ورزشگاه در سراسر کشور اضافه شده به لیست در حال رشد از بسته شدن.

استرالیایی هستند که خواست به ماندن در خانه مگر اینکه آنها در حال کار و مطالعه و حضور در قرار ملاقات های پزشکی و یا جمع آوری لوازم ضروری.

ایالات متحده در حال اجرای این جریمه اعم از $1000 در NSW تا $13,345 در کوئینزلند.

بیش از 4200 استرالیا در حال حاضر تشخیص داده شده است با این ویروس از جمله 55 در بخش مراقبت های, اگر چه افزایش روزانه در ميزان عفونت در حال حاضر کاهش یافته و از 25 درصد به پایین است.

تاسمانی و عمل خود را ثبت اول مرگ و میر در دوشنبه آوردن ملی کشته شدگان به 18 نفر است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>