WA خرده فروشی بدترین سقوط در 3yrs

WA has recorded a slump in retail figures.
آیکون دوربینWA ثبت رکود در خرده فروشی و ارقام. اعتبار: غرب استرالیا

همه چیز از بد به بدتر برای خرده فروشان محلی با آخرین ارقام نشان WA تجربه بزرگترین ماهانه کاهش هزینه های خرده فروشی در ماه ژانویه در تقریبا سه سال است.

داده ها از اداره آمار استرالیا دیروز نشان داد که 1.1 درصد کاهش در هزینه های در و بدترین نتیجه در کشور پشت 2.3 درصد کاهش در عمل است.

آن است WA شدیدترین کاهش از 1.2 درصد کاهش در ماه سپتامبر 2017.

استرالیا خرده فروشان انجمن, مدیر اجرایی, راسل زیمرمن گفت: این اطلاعات بود “بسیار مورد”.

“در 11 سال من شده است, مدیر اجرایی, من واقعا نمی به یاد داشته باشید از دیدن آمار و ارقام به عنوان ناامید کننده به عنوان این” آقای زیمرمن گفت. “اگر ما نمی بینیم چرخش به زودی پس از آن, شما ممکن است ببینید برای اولین بار در 30 سال مجموعه ای از ارقام است که می تواند یک رکود اقتصادی در خرده فروشی است.”

1.1 درصد پاییز آمد پشت اندکی 0.4 درصد افزایش در و در جمعه سیاه و سایبر دوشنبه فروش در ماه نوامبر و یک 0.1 درصد کاهش در ماه دسامبر.

“متاسفانه آنچه که ما در حال حاضر دیده است و احتمالا از دست دستاوردهای است که آن را به حال بیش از چند ماه گذشته از جمله در ماه نوامبر بود که بهترین نتیجه را در 12 ماه گذشته” آقای زیمرمن گفت.

“اگر شما نگاه کنید در سال در سال رقم برای WA آن در حال حاضر کاهش یافته است به رشد تنها 1.67 درصد که احتمالا حتی تورم به صداقت.”

داده ها نشان داد بسیاری از استرالیایی غرب انتخاب شدند به ماندن در خانه در ماه ژانویه با غذای آماده مواد غذایی و مشروبات الکلی تنها مناطق تجربه هر گونه رشد.

کاهش خرید کالاهای خانگی (3.3 درصد) به طور معنی داری بزرگتر از بقیه کشور و به دنبال آن هزینه های خود را در فروشگاه های بزرگ و لباس و کفش.

بن فاکنر, دستیار مدیر خرده فروشی در اداره آمار استرالیا گفت: WA نتایج بودند در خارج از سنکرون با کشورهای شرقی که در آن وجود دارد که تاثیر مستقیم از bushfires.

“اگر شما به دیدن یکی دیگر از نتایج بد در ماه های فوریه و مارس و سپس آن را به دنبال بسیار وخیم” او گفت:.

آقای زیمرمن گفت: این ارقام باید به عنوان یک شوکی که محرک مورد نیاز است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de