WA کشاورزان قرض دادن یک دست کمک در جزیره کانگورو

Cally ساده لوحهم میهن

The volunteering group, dubbed WA Fencing Farmers, at Kangaroo Island.
آیکون دوربینداوطلبانه گروه لقب WA شمشیربازی کشاورزان در جزیره کانگورو. اعتبار: پل براون/عرضه

برای اولین بار از دو کاروان از WA داوطلبان باید پریدند در سراسر مرز برای کمک به کشاورزی خود را به همتایان در جنوب استرالیا.

این گروه به نام WA شمشیربازی کشاورزان سفر از Norseman شنبه گذشته قبل از ورود در جزیره کانگورو در شب یکشنبه — فوق العاده خارج 2000km در کمتر از 48 ساعت.

در راه آنها متوقف در Kimba شد و با استقبال جامعه کباب.

پورت هدلند صادرات انبار صاحب پل براون کمک سازمان های مردمی گروه از داوطلبان که اقامت در این جزیره تا فوریه 27 بعد از دوم وارد خدمه روز قبل از.

رانندگی را از طریق آتش دنباله آقای براون گفته تکان دهنده, به دیدن این آسیب است.

WA Fencing Farming volunteers Ryan Meldrum and Brian Welke, of Esperance, are among the WA contingent at Kangaroo Island.
آیکون دوربینWA شمشیربازی کشاورزی داوطلبان Ryan Meldrum و برایان Welke از اسپرنک در میان WA مشروط در جزیره کانگورو. اعتبار: پل براون/پل براون

“لحظه ای که شما رانندگی به دور از مسکن و زمین های کشاورزی آن است که فقط ویرانی,” او گفت:.

“این است که فقط کیلومتر بعد از کیلومتر در هر جهت تا آنجا که شما می توانید ببینید.”

سفر می آید پس از bushfires سوخته 215,000 هکتار در سراسر جزیره کانگورو پس از ژانویه 4, با ده ها هزار گوسفند و گاو کشته نرده نابود و هکتار از مراتع سوخته.

مشتاق گروه WA داوطلبان در محدوده سنی 20 تا 70 و همه در پاسخ به فراخوان رهبری آقای براون و آرتور ریور کشاورز سام بورگس.

در یک ماده از هفته جفت ارز ایجاد علاقه از بیش از 60 افراد مایل به بالا و خانه های خود را ترک کسب و کار و خانواده را به سفر به این جزیره و وقت خود را صرف کمک به دیگران.

آنها تصمیم موثر ترین راه برای مدیریت سفر خواهد بود به تسخیر و تقسیم — به طوری که آنها تقسیم گروه به دو با آقای قهوه ای پیشرو گروه اول و آقای برگس دوم.

پس از ورود WA شمشیربازی کشاورزان داوطلبان باید تیمی با BlazeAid تیم در این جزیره مشغول به کار هستند در مجاورت نزدیک به پرسنل ارتش استرالیا که به نام در به همین علت است.

WA Fencing Farmers volunteer Damien Healy, from Geraldton, gets to work.
آیکون دوربینWA شمشیربازی کشاورزان داوطلب دامین Healy از Geraldton می شود به کار می کنند. اعتبار: پل براون/پل براون

BlazeAid یک داوطلب سازمان با تیم های کاری در سراسر استرالیا در آتش-مناطق آسیب دیده, کمک به جوامع برای بازسازی نرده ها و دیگر سازه های تخریب شده توسط بلایای طبیعی است.

بود سازمان محوری در کمک به اسپرنک و Yarloop جوامع در 2015 و 2016.

هنگامی که آتش آن تا به حال خروشان در جزایر برای هفته ها در نهایت حل و فصل کردن مقامات آخر هفته گذشته افتتاح شد دروازه برای دیگر داوطلبان به سفر در سراسر و شروع به کمک به.

“بسیاری از ما شده اند تحت تاثیر آتش سوزی و … و قرار دادن آن در خارج وجود دارد واقعا زده وتر با, همه, و دلار استرالیا روح آمد از طریق” آقای براون گفت.

“این است که یک بیت از آن پرداخت, پرداخت آن را به جلو … بدون شک وجود خواهد داشت یک فاجعه آتش سوزی در وا و ما باید حمایت از مردم در شرق برای حمایت از ما.”

دومین گروه از داوطلبان خواهد رسید در جزیره کانگورو در تاریخ 26 فوریه تا 8 مارس.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>