WA دو نمره روستایی بانک 5000 دلار افزایش

Cally گول زدن و الیز ون آکنمیهن

Kununurra woman Anna Robinson has been selected for a $5,000 scholarship to help kick-start their careers in the agriculture sector.
آیکون دوربینKununurra زن آنا رابینسون انتخاب شده برای یک بورس تحصیلی $5,000 برای کمک به پا زدن شروع حرفه خود را در بخش کشاورزی.

یک جفت از مزرعه به کودکان و نوجوانان از مخالف به پایان می رسد و باید هر یک به $5000 مالی افزایش روستایی از بانک به کمک بیشتر کشاورزی در مطالعات.

آلبانی کشاورزان پسر هیو هادسون 19 و Kununurra کشاورزان دختر آنا رابینسون, 18, تنها, WA گیرندگان از 19-لیست قوی از روستایی سالانه بانک برنامه کمک هزینه تحصیلی دریافت کنندگان هفته گذشته اعلام کرد.

سالانه کمک های مالی برنامه باز است برای دانشجویان مقطع کارشناسی مشغول به تحصیل در کشاورزی و دامپزشکی و علوم, زیست شناسی, بهداشت و سلامت, علم, کسب و کار و مهندسی.

پس از در حال رشد در میوه و سبزی و گل مزرعه به نام اریا باغ در Kununurra خانم رابینسون مشغول به کار در کیمبرلی گاو ایستگاه Kalyeeda قبل از حرکت به Wagga Wagga در NSW به مطالعه در اوایل این سال است.

او در سال اول لیسانس علوم کشاورزی در Charles Sturt University با برنامه های عمده در تولید دام با هدف شغلی مشغول به کار در پایدار تولید دام.

خانم رابینسون گفت: نهایی هدف شغلی بود برای کمک به تولید رسیدن به حداکثر پتانسیل خود را با حداقل تاثیر منفی زیست محیطی.

“کار به عنوان یک مزرعه در یک کنترل از راه دور گاو ایستگاه الهام بخش من برای ثبت نام در این رشته به امید یک روز بهبود و بیشتر از زمین های کشاورزی و منابع,” او گفت:.

“این فوق العاده است من عاشق رفتن به عمق مورد همه چیز و نمی توانید صبر کنید برای دیدن چه چیز دیگری ما قصد داریم برای پوشش.”

Albany’s Hugh Hudson.
آیکون دوربینآلبانی را هیو هادسون. اعتبار: عرضه

Mr Hudson عشق از کشاورزی در خون و تحسین از یک خانواده پنج نسل از میراث کشاورزی با منافع قوی در گسترده هکتار کشاورزی.

او در یک مخلوط گوسفند و کشت مزرعه خود را در طول فاصله سال قبل از شروع فوق لیسانس در رشته های کشاورزی در دانشگاه Curtin.

روستایی بانک اجرایی الکساندرا Gartmann گفت: حمایت از نسل بعدی منطقه ای و روستایی رهبران یک تعهد مداوم.

“روستایی توانایی بانک برای حمایت از جوانان منطقه ای و روستایی استرالیایی مهم تر است در حال حاضر از همیشه” او گفت:.

“طولانی خشکسالی و ویرانگر تابستان bushfires تقویت چرا این برنامه بسیار حیاتی است.

“این بورسیه ها یک گام مهم در جهت کاهش فشار مالی بسیاری از خانواده ها احساس می کنید زمانی که یک عضو از خانواده آغاز می شود سوم مطالعه است.

“این دانش آموزان در حال گسترش تحصیلات خود را در چنین محیط چالش انگیز با بسیاری از آنها وظیفه با ادامه مطالعات خود را آنلاین با توجه به همه گیر جهانی و جنبش محدودیت.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>