آسیب پذیر دموکرات Doug Jones خواهد رای به محکوم کردن تهمت

واشنگتن >> Alabama بهداشت ، Doug Jones, بیشتر در معرض خطر دموکرات در ماه نوامبر انتخابات امروز گفت که او را رای به محکوم کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زمانی که سنا استیضاح محاکمه اوج خود می رسد.

در سخنان در سنا طبقه جونز گفت: مجموع شواهد تولید “یک تصویر از یک رئیس جمهور که مورد آزار قرار گرفته که قدرت های بزرگ از دفتر خود برای منافع شخصی یک عکس از یک رئیس جمهور که قرار داده شده منافع شخصی خود را بالاتر از منافع ملت است.”

جونز’ اعلام شد قابل توجه برای دموکرات ها که امید خود را خواهد شد در حال حاضر یک جبهه متحد با اتفاق آرا رای گیری برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر امروز نهایی آرا. که انکار تهمت و عربستان متحدان کمپین های نجومی صحبت کردن نقطه ای که در مجلس سنا عملا برخی تبرئه تهمت بود هر دو حزب.

سنسور. Joe Manchin از غرب ویرجینیا و Kyrsten Sinema آریزونا در میان دیگر دموکرات بودن از نزدیک تماشا برای رای خود را بعد از امروز.

آن را به 67 رای در حزب جمهوری خواه و سلطه سنا — دو-سوم از سناتورها به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن. هیچ واکنش نشان داده اند تا آنجا که آنها رای به محکوم کردن.

جونز چهره انتخاب مجدد این سقوط از شدت جمهوریخواه دولت است که تهمت های انجام شده توسط 28 درصد در سال 2016. در ناراحتی او دقت برنده یک انتخابات خاص برای یک صندلی خالی در سال 2017 علیه نامزد جمهوری خواه Roy Moore, که شده است می خواهم متهم به سوء رفتار جنسی با نوجوانان زمانی که او در سی سالگی خود را.

بسیاری از مردم نمی رد که سابق دادستان فدرال ممکن است تصمیم به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن در حداقل یکی از این دو فقره.

جونز که نیاز به کسب حمایت از مستقل و برخی از جمهوری خواهان برای پیروزی در انتخاب مجدد این سقوط دو جنگ جهاني در واشنگتن در حال رشد تعصب.

“من از ترس است که شجاعت اخلاقی کشور قبل از حزب است نادر کالا این روزها گفت:” جونز. او گفت که با کیفیت است که “سخت تر برای قرار دادن به عمل هنگامی که مشاغل سیاسی ممکن است بر روی خط.”

جونز طولانی بود نشان داد که او می خواهم مشکل شده است با مغلوب ساختن پیشی جستن در اعمال فشار بر اوکراین به دنبال اطلاعات مضر سیاسی دشمن جو بایدن.

جونز گفت: استیضاح مقاله متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از مانع کنگره بررسی رفتار خود به او مشکل است. او امروز گفت که در حالی که او خواست خانه محققان تا به حال تحت فشار قرار دادند سخت تر برای بیشتر اسناد و مدارک و شهود “به اعتقاد من رئیس جمهور عمدا و unconstitutionally مسدود کنگره با امتناع از همکاری با تحقیقات در هر راه است.”

او گفت که او معتقد است: “شواهد به وضوح نشان میدهد” که تهمت بود به جرم تعداد برای اولین بار از سوء استفاده از قدرت خود را.

“اقدامات خود را بیش از به سادگی نامناسب است. آنها با سوء استفاده از قدرت” جونز گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>