کوپن به افزایش شهر

الکساندر اسکاتPilbara اخبار

Shelley Alaniz from the Onslow Chamber of Commerce and Industry presents local Onslow resident Lena Kustermann a Shop Local voucher as part of the Chevron Onslow Relief Fund
آیکون دوربینشلی Alaniz از Onslow اتاق بازرگانی و صنعت ارائه محلی Onslow ساکن لنا Kustermann یک فروشگاه محلی کوپن به عنوان بخشی از شورون Onslow امداد صندوق اعتباری: تصویر: Onslow اتاق بازرگانی و صنعت

نه برای سود کسب و کار مدافع و انرژی جهانی شرکت ملحق شده اند نیروهای خود را برای کمک به افزایش هزینه در Pilbara شهر Onslow.

این Onslow اتاق بازرگانی و صنعت راه اندازی یک فروشگاه محلی برنامه به تازگی با شورون که ارائه شده واجد شرایط ساکنان با کوپن به ارزش تا $300 به صرف با 20 کسب و کارهای کوچک.

این برنامه راه اندازی شد با کمک از شورون $1 میلیون Onslow صندوق امداد.

OCCI جمهور Chantelle پادشاه گفت: جامعه پاسخ شده بود و طاقت فرسا.

“ما تا به حال بیش از 200 برنامه های کاربردی و ما در حال حاضر پردازش برنامه های کاربردی” او گفت:.

“کوپن در حال حاضر نوشته شده و در حال استفاده در کسب و کارهای محلی.”

خانم شاه گفت که این برنامه تا به حال دو مزایای اصلی جامعه است.

“وجود دارد فرصت آن است که حمایت از جامعه محلی و اعضای خود را به خصوص کسانی که ممکن است شغل خود را از دست و یا کاهش ساعت,” او گفت:.

“جریان-در اثر آنها پس از صرف که پول را به کسب و کارهای محلی به نگه داشتن آنها را با برخی از کسب و کار به عنوان به خوبی.”

شورون استرالیا مدیر عامل Al ویلیامز گفت: Onslow جامعه بود و در قلب از کار این شرکت را به قدرت خانه و ضروری صنایع در سراسر غرب استرالیا.

شورون نیز راه اندازی upskilling فرصت برای ساکنان بیکار به عنوان یک نتیجه از سلامت فعلی و چالش های اقتصادی و کسب و کار محلی پشتیبانی برای کوتاه مدت مشکلات مالی و کسب و کار طولانی مدت بازسازی در هفته های آینده.

“شورون Onslow صندوق امداد است که تعهد ما به قرض دادن یک دست به کسب و کارهای محلی و اعضای جامعه نهفته این نامشخص و به چالش کشیدن بار” او گفت:.

شورون Onslow صندوق امداد همچنین شامل یک برنامه آموزشی ارائه به 2500 دلار در کمک های مالی برای ساکنان به مشارکت در برنامه های اجرا شده توسط ثبت نام آموزش سازمان که شروع قبل از 31 دسامبر.

برنامه های کاربردی در مه 31.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>