رای دهندگان رد هوشمند مالیات بر فروش پسوند پس از ضبط-تنظیم مبارزات انتخاباتی نبرد

رای دهندگان برخورد یک مجازات به شمال خلیج 2½-سال رفت و آمد راه آهن سیستم سهشنبه رد اولیه تجدید مالیات بر فروش است که بودجه های هوشمند زیر یک تلخ نبرد که رکورد جدید برای هزینه های کمپین.

حدود 49 درصد از آراء شمارش در سونوما و مارین شهرستان صبح روز چهارشنبه مخالفت با اندازه گیری من یک پیشنهاد 30 سال گسترش سونوما-مارین منطقه راه آهن حمل و نقل فعلی چهارم-درصد مالیات. مالیات اندازه گیری نیاز به دو سوم اکثریت در دو شهرستان به تصویب.

“این مرگ یک هزار کاهش اما شاید دو یا سه ضربات گفت:” سرپرست دیوید Rabbitt هوشمند عضو هیئت مدیره. “این اندازه گیری است و اولین ضربه. آن را یکی از عظیم ضربه ای که ما باید برای غلبه بر کشش خودمان بوم و شکل یک استراتژی رو به جلو که در آن ما می تواند موفق باشد.”

رای دهندگان در سونوما کانتی که قابل اعتماد و مطلوب تر به هوشمند در دو قبل از انتخابات بودند در مورد تقسیم 50-50 با تمام 526 حوزه گزارش صبح روز چهارشنبه.

در مارین کانتی نزدیک به 54 درصد از رای دهندگان بودند در حمایت از فرمت با 100 ٪ از حوزه گزارش. ترکیب دو شهرستان در مجموع نشان داده قاطع 18-نقطه ریزش برای fledging سیستم راه آهن.

“مطلقا وجود ندارد سوال این راه باید یک تفسیر است که در نتیجه. من فکر می کنم آن را به یک تماس به اقدام برای تغییر” گفت: Mimi ویلارد, هیئت مدیره, رئیس جمهور, Marin County مبتنی بر ائتلاف معقول مالیات دهندگان که مخالف اندازه گیری I. “وجود دارد یک ضریب اطمینان آن است که یک سرکش آژانس و نظارت واقعا نیاز به قوی تر.”

هوشمند که رای دهندگان تایید شده در سال 2008 با 70% پشتیبانی پس از مشابه رای گیری اندازه گیری دقت شکست دو سال قبل بود که به دنبال اوایل تجدید مالیاتی به تشکیلات جدید بکار تجاری بدهی افزایش پرداخت به ساخت و ساز اولیه آن 43 مایل خط. راه آهن آژانس خدمات گسترده یکی دیگر از 2 کیلومتر از سن رافائل به گل زبان درقفا و افزود: یک ایستگاه در مرکز شهر Novato در ماه دسامبر.

هوشمند به دنبال عبور از اندازه گیری من برای تضمین اولیه آن جریان درآمد به 2059 که باید کمک کرد تا راه آهن آژانس صرفه جویی در حدود 12 میلیون دلار در هر سال نسبت به حفظ زمان سرویس. تصویب نیز ارائه شده اند پول مورد نیاز برای کمک به امن اعطای کمک های مالی به گسترش $653 میلیون سیستم شمال به هلدزبرگ و کالیفرنیا هنگامی که این سازمان در ارائه خدمات به ویندزور که از آن انتظار انجام اواخر 2021 صرف نظر از نتیجه انتخابات.

بدون اوایل تجدید مالیات منقضی خواهد شد در 2029 و مقامات آژانس می گویند که آنها نیاز به شروع به کاهش به اندازه 9 میلیون دلار از بودجه سالانه بعد از این سال به احتمال زیاد منجر به کاهش خدمات و هوشمند را 200 نفر نیروی کار است. رد رای گیری و اندازه گیری آنها هشدار داده بود آهسته تکمیل آن برنامه ریزی شده 70 مایل از خط گل زبان درقفا به کالیفرنیا و می تواند تهدیدی برای آینده این قطار که راه اندازی سرویس در ماه اوت سال 2017.

“آن قرار می دهد این سیستم در قبر خطر” گفت: جک Swearengen رئیس غیر انتفاعی حامی گروه دوستان و هوشمند. “برای مانع شدن, مختل, encumber هوشمند در این زمان چه آسیب های جدی به نیاز به حل ما تحرک بحران است. این احمقانه مسیر به پایین”است.

منتقدان و حامیان این مالیات صرف بیش از 3 میلیون دلار برای برخی از رای دهندگان — یک رکورد جدید برای اندازه گیری رای گیری در شمال خلیج — و به هر طریقی تورنت mailers و تبلیغات در تلویزیون و رادیو. اما هوشمند حامیان آنها outspent تقریبا 2 به 1 با مخالفان که با چکش هوشمند بیش از مسائل مربوط به شفافیت و پاسخگویی و عدم نظارت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im