میزان مشارکت بین 65% و 75% رود در شهرستان سونوما

Sonoma County رای دهندگان تا به حال بازیگران 72,093 پست الکترونیکی-در رای گیری روز شنبه در اجرا تا روز سه شنبه ریاست جمهوری اولیه انتخابات در حدود 32 درصد از شهرستان 224,000 پست الکترونیکی-در رای دهندگان.

اکثریت قریب به اتفاق پست الکترونیکی-در برگه های رای بودند یا از طریق پست در اواخر و یا کاهش یافته در حوزه های رأی گیری. از جمله آراء شمارش نیست تا پس از شب انتخابات.

برخی از دموکرات ها هنوز هم تا به حال ساخته شده ذهن خود را در مورد چه کسی باید در رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. در این سال دولت اولیه انتخابات در حال وقوع است ماه زودتر از معمول ترک بسیاری از نامزدهای دموکرات در انتخابات.

“به نظر می رسد در مورد حق بر اساس آنچه که ما در آینده با رای گیری اولیه” گفت: Deva نیا در این شهرستان ثبت نام از رای دهندگان.

نیا گفت: حدود 80 درصد از شهرستان 280,000 ثبت نام رأی دهندگان از طریق پست. با بسیاری از آنها رای گیری اواخر که برگ های زیادی از آرا uncounted در شب انتخابات. بخش اول نتایج سهشنبه را شامل نمی شود رای گیری که تا به حال به صورت دستی بررسی از آنجا که آنها تا به حال نوشتن ها و یا برخی دیگر مسئله ای است که نیاز به بررسی خواهد شد.

“از آنچه ما درک می کنیم مردم در حال انتظار به دلیل برخی از ستیز محلی نژادها و وجود دارد مقدار زیادی از نامزدها در دموکراتیک رای گیری” نیا گفت.

Kari هلمز سانتا رزا کاهش یافته است ایمیل خود را در رای گیری در این کشور انتخابات اتاق در روز سه شنبه بعد از ظهر دانستن است که او رای خواهد بود بخشی از شب انتخابات نتایج. او گفت: او با داشتن یک زمان سخت تصمیم گیری است که دموکرات نامزد ریاست جمهوری برای حمایت از.

“من رفتم برای بایدن آخرین دقیقه” او گفت:. حتی اگر من یک سوسیال دموکرات در قلب من اسکاندیناوی — من احساس نمی مانند این کشور آماده است برای آن. … من فکر می کنم ما نیاز به یک یکی کننده.”

انتخابات می آید یک روز پس از سونوما کانتی مقامات بهداشتی اعلام بهداشت و درمان اضطراری بیش از این گسترش جدید کروناویروس. روز دوشنبه مقامات بهداشت محلی تایید کرد که بخش اول ساکن بود قرارداد این ویروس جدید است.

وجود نگرانی در میان مقامات شهرستان که در حال رشد اضطراری خواهد مانع برگزاری انتخابات و مردم را از پای صندوقهای رای است.

اما آن را متوقف نمی Errol ساموئلز 76 که بازیگران رای خود را راه قدیمی از مد افتاده با رفتن به محله خود رای گیری در سانتا رزا کلیسای مسیحی در اقیانوس آرام خیابان.

ساموئلز که بازنشسته شده است گفت: او معمولا “homebody” شده است و تخمگذار پایین به دلیل coronavirus ترساندن اجتناب از جمعیت های بزرگ و تجمعات.

“من نگرانی در مورد آن و باید به کجا بروم” گفت: ساموئلز و اضافه کرد که او رای دادند برنی ساندرز چرا که “او را شبیه او می تواند در مغلوب ساختن پیشی جستن.”

نیا گفت که او انتظار می رود به تنها حدود 50 درصد از کل نتایج رای گیری در شب انتخابات. چرا که بسیاری از پست الکترونیکی-در برگه های رای هستند یا کاهش یافته در حوزه های رأی گیری در روز انتخابات و یا شهریور بیش از حد نزدیک به روز انتخابات.

در هر دو مورد نیا گفت: آنها نمی توان شمارش تا بعد از جمعه. نیا با اشاره به این که ماه نوامبر 2018 انتخابات شد اولین بار در سطح ایالت است که بیشتر رای فرآوری شده پس از انتخابات از اوایل پست در روز انتخابات رای.

در سال 2016 دموکراتیک اولیه, اواخر رای دهندگان بودند به اندازه کافی به چرخش شهرستان سونوما در حمایت از برنی ساندرز. هیلاری کلینتون منجر شده بود در شمارش آراء در روز انتخابات.

نیا گفت که سه شنبه شب نتایج ممکن است قطعی تصمیم برخی نژادها.

سهشنبه مشخص شده اولین countywide انتخابات که در آن شهرستان انتخابات جدید سیستم استفاده شده است. نیا گفت: سیستم جدید اجازه خواهد داد به روز رسانی دوره ای به نتایج انتخابات برای اولین بار است که می تواند در اواخر این هفته.

“ما خواهید بود با اضافه کردن به نتایج به عنوان ما آنها را پردازش,” او گفت:, و اضافه کرد که با سیستم های قدیمی در اواخر آرا می تواند به سادگی نمی توان به اضافه شب انتخابات نتایج.

نیا پیش بینی کرد میزان مشارکت خواهد بود جایی بین 65% و 75%. در سال 2016 اولیه انتخابات 64.9 درصد از شهرستان 254,104 ثبت نام رای دهندگان شرکت کردند. از این 126,630 ساکنان رای داده شده توسط پست الکترونیکی و 38,296 رای دادند در یک مکان سنجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im