آراء همچنان در Qld سنجی

Cheryl GoodenoughAAP

It could take two weeks to complete the count in QLD's local government polls.
آیکون دوربینآن را می تواند دو هفته برای تکمیل این تعداد در QLD دولت محلی سنجی.

رای به ادامه محسوب می شود به تعیین خواهد شد که اجرای کوئینزلند شوراها و نگاهی به صندلی در دولت و مجلس.

کوئینزلند کمیسیون انتخابات می گوید رسمی شمارش فرایند می تواند تا دو هفته با حدود 570,000 مردم رای گیری از طریق پست به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر.

اما کار را رقیب برای بریزبن خداوند شهردار پاتریک Condren اذعان کرد شکست در بعد از ظهر یکشنبه از بازگشت وقت Adrian Schrinner به موقعیت.

آقای Condren گفت: در رسانه های اجتماعی به او گفته بود با آقای Schrinner تبریک او را در برنده شدن در انتخابات.

Gold Coast وقت تام تیت به نظر می رسد مجموعه ای برای حفظ موقعیت خود در حالی که ترزا هاردینگ به نظر می رسد مجموعه ای برای برنده شدن در ایپسوییچ.

دارن قدرت به نظر می رسد به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به لوگان بعدی شهردار.

دولت در انتخابات کار را لنس مک کالوم به نظر می رسد مانند او را برنده Bundamba در حالی که لورا Gerber است که در مسیر برگزاری Currumbin برای لیبرال حزب ملی.

سطح مشارکت مردم در 77 دولت های محلی در پای صندوقهای رای و انتخابات در دولت صندلی Currumbin در ساحل طلا و Bundamba در ایپسوییچ همچنان نامشخص است.

کوئینزلند برتر گفت: او را به منظور بررسی به مسائل فنی که مانع از شروع شمارش آرا در روز انتخابات.

برتر Annastacia Palaszczuk گفت: او “بسیار نا امید” به عنوان کمیسیون “یک کار” است به مطمئن شوید که آنها می تواند اجرای یک انتخابات.

این کمیسیون گفت: یک مشکل فنی با اطلاعات تغذیه از رای گیری غرفه تاخیر در انتشار نتایج اولیه پس از رای گیری در روز انتخابات.

“این تاثیر نمی گذارد تعداد مراحل خود را و یا ضبط از نتایج جستجو از بیش از 1000 غرفه رای گیری در سراسر کشور” کمیسیون انتخابات کوئینزلند در بیانیه ای گفت.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>