داوطلبان کمک به آسیب پذیر ترین قرنطینه در طول همه گیر

دکتر پانا اتلاف به یاد می آورد که آن را بر او روزی که فقط پرسیدن از کسی که برای منزوی کردن و یا قرنطینه به دلیل قرار گرفتن در معرض coronavirus هیچ تضمینی وجود ندارد یک فرد رعایت خواهد شد.

این بود پایان ماه مارس و با اتلاف یک سانتا رزا پزشک خانواده بود که داوطلبانه در یک درایو از طریق ویروس, تست, سایت swabbing مردم برای بیماری های عفونی به عنوان آنها را در وسایل نقلیه خود را و سپس اجازه دادن به آنها را می دانم که آنها نیاز به رفتن منزوی در خانه. اکثر راننده سرشونو تکون دادن در توافق است.

“در یکی از ماشین من تست یک زن مسن, اما وجود دو نفر دیگر در اتومبیل هم یک دختر بچه و مادرش,” اتلاف گفت: توجه به خانواده لاتین. “آنها به ذکر است که پدر این دختر کوچک بود رفتن را از طریق شیمی درمانی برای سرطان است. آنها تمام زندگی در یک خانه است.”

اتلاف سرعت رسیده به دوستان برای شروع IsoCare. این سازمان همه داوطلب ارائه می دهد کمک های مهم به افرادی که COVID-19 یا در حال انتظار virus نتایج آزمون و خواسته شده است به خود منزوی در خانه. مشتریان مراجعه کننده به IsoCare توسط جامعه محلی مراکز بهداشتی و درمانی است که در خدمت سهم زیادی از کم درآمد و لاتین ساکنان.

کار این گروه کمک اسپانیایی زبان لاتینی شده اند که زندگی در قرنطینه شده است بسیار مهم گفت: Sonoma County Health افسر دکتر Sundari Mase.

“این فوق العاده است که آنها درگیر آنها در حال انجام بسیاری از توسعه” Mase گفت. “در واقع آنها در حال انجام تماس ردیابی برای برخی از موارد ما.”

IsoCare به داوطلبان کمک به آموزش مردم چگونه به خود منزوی مناسب به منظور حفاظت از سایر اعضای خانواده از آلوده شدن با شدت مسری جدید کروناویروس. آنها به مردم کمک کند تصمیم می گیرید که باید در طبخ غذا و یا به وعده های غذایی تحویل و ارائه قابلیت اتصال به دیگر منابع موجود در جامعه برای سلامت روان, کمک های مالی و غذایی نیاز دارد.

پس این گروه از داوطلبان از اولین تماس برای کمک به در مارس 2, آنها رسیده به حدود 900 نفر حدود 390 از آنها Latinos.

اتلاف گفت IsoCare از مداخله در حالی که اعضای خانواده در انتظار coronavirus نتایج آزمون می تواند سرعت گسترش پاتوژن در خانواده هایی که یکی از بزرگترین دلایل نامتناسب اثر این بیماری در جامعه لاتین.

“این بدان معناست که IsoCare ممکن است رسیدن به مردم پنج تا 10 روز قبل از آنها می توانید یک تماس از یک مخاطب ردیاب” اتلاف گفت: از اوایل مداخله.

اتلاف اصرار دارد که با تکیه بر فردی فداکاری مانند درخواست از مردم برای رفتن به محل کار و یا ترک خانه های خود برای محافظت از جامعه بزرگتر عادلانه نیست و یا موثر است.

“ما نیاز به حمایت آنها را برای این مختصر اما بسیار مهم زمان ارائه تحویل مواد غذایی و لوازم و حمایت مالی آنها نیاز به کار نمی,” او گفت:.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مارتین Espinoza در 707-521-5213 یا [email protected] در توییتر @renofish.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>