داوطلب خصوصی خلبانان پرواز در آینده سگ خدمات به مربیان سراسر کشور

بازدید کنندگان به لابی سونوما جت مرکز استقبال قرار گرفتند دید غیر معمول صبح روز سه شنبه: دو ده Labrador retrievers, Golden retrievers و تلاقی دو نژاد است. پستان بند, frolicking yapping — و در چند مورد zonked برای زود هنگام چرت زدن — نوزادان به معنای جدید به بیان “محموله گرانبها.”

شنبه توله سگ ترابری برگزار شد سانتا رزا مبتنی بر سگ اصحاب برای استقلال ملی غیر انتفاعی است که کمک سگ با کودکان و بزرگسالان و جانبازان با معلولیت.

در زمان عادی این نوزادان خواهد بود پرواز به همراه سگ را پرت و دور افتاده به شبکه از مربیان و مراکز آموزشی در خطوط هوایی تجاری است. با کروناویروس به شدت محدود کردن پروازها گفت: پیج Mazzoni های غیر انتفاعی مدیر عامل شرکت زنجیره تامین از توله سگ شده بود “مختل شود.”

به نجات آمد جاش هچبرگ جف استوارت و مارتین لوئیس خلبانان که در منطقه زندگی می کنند و توافق را به پرواز توله سگ خود را در هواپیما. به این ترتیب بود که آسفالته در سونوما جت مرکز تبدیل شده برای نیم ساعت یا بیشتر به چیزی شبیه یک مشخصه تجاری.

سگ بودند و سپس در جعبه قرار داده و دو در جعبه به طوری که آنها نمی توانید تنها بر روی هواپیما. هچبرگ صاحب جت مرکز در مجاورت Charles M. Schulz–Sonoma County Airport خواهد بود با رها کردن سگ در پورتلند و سیاتل در, براق, Cessna 340.

در خود King Air B200 turboprop, Stewart ارائه شد توله سگ به بویزی آیداهو, Spokane, واشنگتن, پس از آن, Great Falls, مونتانا. در حالی که او می خواهم گشت زنی در 28,000 پا کابین تحت فشار خواهد بود تا 6000 پا — “مانند رفتن به تاهو” او گفت:.

با برف هوا در گریت فالز شنبه و هوای نامساعد آب و هوا انتظار می رود در سراسر شمال استوارت گفت که او نیاز به مطمئن شوید که جعبه مطمئن بودند. “آن خواهید بود پر از دست انداز در پرواز و فرود” او گفت:.

استوارت که بیش از 30 سال تجربه است همچنین رئیس جمهور از ستاره آبی گاز پروپان شرکت توزیع در سانتا رزا. مثل همه خلبانان کار با سگ اصحاب او اهدا زمان خود و پرداخت پول برای سوخت هواپیما به نوزادان خود را به مربیان.

“داشتن یک فرصت بود,” او گفت: “مطمئن شوید که افرادی که نیاز به این حیوانات قادر به آنها را زمانی که آنها به آنها نیاز دارید — آن را احساس می کند فوق العاده است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه آستین مورفی در 707-521-5214 یا [email protected] در توییتر @ausmurph88

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de