بازدید کنندگان به هاوایی رسیدن به 667 روز یکشنبه

  • GEORGE F. LEE / GLEE@STARADVERTISER.COM Visitors to Waikiki Beach were sparse at sunset on Saturday as Honolulu slowly reopened its restaurants and some non-essential businesses.

    GEORGE F. LEE / [email protected]

    بازدید کنندگان به Waikiki در ساحل بودند پراکنده در غروب روز شنبه به هونولولو به آرامی بازگشایی آن رستوران ها و برخی از غیر ضروری کسب و کار.

وجود دارد 1,891 که مسافران پرواز به هاوایی در روز یکشنبه با 667 از آنها بازدید کنندگان هاوایی گردشگری اقتدار امروز گفت. در همان زمان در سال گذشته نزدیک به 30000 نفر مسافر وارد هاوایی روزانه از جمله ساکنان و بازدید کنندگان است.

تعداد بازدید کنندگان شده است به آرامی روند صعودی حتی اگر دولت یک 14 روز سفر قرنطینه برای مبارزه با گسترش COVID-19. در روز یکشنبه 20 پرواز که آمد در آورده و در 563 بازگشت ساکنان 94 مردم در حال حرکت به هاوایی 123 مسافران بودند که معاف از قرنطینه پس از دریافت تایید قبل از دولت 158 نظامی معاف پرسنل 108 در حمل و نقل به مقصد دیگر و نه خروج از فرودگاه و 178 خدمه.

بسیاری از 667 بازدید کنندگان — 556 — پرواز به اوآهو. از 566, 378 گفت: آنها پرواز به هاوایی برای دیدار دوستان و خانواده 42 ذکر شده در تعطیلات به عنوان هدف از بازدید خود و دیگری 42 گفت که با توجه به کسب و کار, 37 گفت: آن را برای هر دو تعطیلات و بازدید از دوستان و خانواده, 13 گفت: آنها جابجایی به هاوایی نه ذکر شده بازدید از دوستان و خانواده و همچنین به عنوان کسب و کار و پنج گفت: آنها با دوستان و خانواده و جابجایی به هاوایی.

وجود 40 که در سمت چپ پاسخ های خود را خالی بگذارید.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>