بازدید کنندگان از آمدن به هاوایی صدر 400 ورود برای ششمین روز متوالی

خارج از دولت بازدید کننده ورود به هاوایی رز به 509 در شنبه ششمین روز متوالی است که ورودی ورود صدر 400.

بازدید کننده واردان هنوز هم کم نسبت به قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس سطح که به طور متوسط 30000 مسافر در روز پرواز به هاوایی. اما انتظار می رود آنها را به انتخاب کنید تا کمی به عنوان منبع بازارهای بازگشایی برای کسب و کار و هاوایی شل شدن برخی از آن COVID-19-مربوط به مستندات.

بازدید کننده فقره کاهش یافت و پس از مارس 26 زمانی که دولت نهاد اجباری 14-روز خود قرنطینه برای مسافران و گسترش آن به interisland پرواز در تاریخ 1 آوریل.

تنها 4,564 بازدید کنندگان به هاوایی سفر ماه گذشته با توجه به HTA مقدماتی آمار.

که 99.5 درصد کاهش در مقایسه با یک سال پیش زمانی که 856,250 بازدید کنندگان آمد هوایی و کشتی کروز. HTA نیست ارائه یک برآورد هزینه های این آوریل بازدید کنندگان اما این امر شده اند کوچک در مقایسه با 1.3 میلیارد دلار است که بازدید کنندگان به هاوایی صرف شده در مارس 2019.

شمارش شروع به افزایش دوباره در روز دوشنبه پس از رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige اعلام کرد که او را بلند interisland مسافر قرنطینه در ماه ژوئن. 16.

Ige هفته گذشته گفت که او برنامه ریزی شده برای ایجاد یک اطلاعیه این هفته که شامل یک آینده بازگشایی تاریخ به صورت گسترده گردشگری; اما او انتظار می رود به گسترش اقیانوس آرام قرنطینه فراتر از زمان 30 ژوئن انقضا.

هاوایی گردشگری اقتدار امروز گزارش داد که 1,656 مسافران وارد شده در هاوایی در روز شنبه. مسافران شامل 432 ساکنان و 133 نفر در نظر گرفته شده که به نقل مکان به هاوایی. 20 پرواز که آمد به هاوایی شنبه نیز شامل:157 خدمه هواپیمایی اعضای 140 حمل و نقل مسافر که قصد ترک فرودگاه و 220 اعضای نظامی. به عنوان بسیاری از 65 ورودی مسافران معاف از قرنطینه سفارش.

به عنوان بسیاری از 75 درصد از اوآهو بازدید کنندگان که پر از دولت نقطه سفر, فرم گفت: آنها از آمدن به هاوایی برای دیدار با دوستان و خانواده. حدود 12 درصد از پاسخ دهندگان گفته بودند که برای تعطیلات در حالی که 5 درصد گفت: آنها آمدند برای کسب و کار و نزدیک به 2 درصد گفت: آنها از آمدن به هاوایی نقل مکان. درصد نیست در کل 100% چرا که 35 نفر را انتخاب و برای پاسخ به سوالات در مورد هدف از سفر خود را. همچنین پاسخ دهندگان می توانید انتخاب بیش از یک پاسخ.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de