بازدید کننده صنعت آماده است برای کمک به بحران

این hawai’i, مرکز همایش, دولت معبد به گروه گردشگری در حال حاضر حدود 1.1 میلیون فوت مربع بیشتر از فضای استفاده نشده است.

هتل ها در سراسر کشور به طور موقت سازندگان:. این تعداد تقریبا 80 روز شنبه و در حال افزایش است. رشد COVID-19 مهار اقدامات در هاوایی و در جای دیگر و مربوط به افت تقاضا در گردشگری باید به طور موقت تبدیل وضعیت گردشگری سایت ها به شهر ارواح.

با دقیق ایالت بازدید کننده قرنطینه در نظر گرفتن اثر امروز در بالا در حال حاضر فعال ماندن-در-محل سفارش برای ساکنان بسیاری از دولت ها هتل ها در حال بسته شدن این هفته یا بعد از خروج گسترده عصری اشغال فضا. است که مخالف آنچه انتظار می رود در دولت بیمارستان ها و خدمات اجتماعی سازمان که ترس است که COVID-19 موارد را پایمال امکانات خود را.

به همین دلیل هاوایی سازمان گردشگری توسعه یافته برای کمک به هاوایی سازمان مدیریت اضطراری.

“صنعت ارائه پشتیبانی به هاوایی سازمان مدیریت اضطراری از کارکنان منابع به هتل repurposing. سلام-EMA نیز ارزیابی هاوایی, مرکز همایش های پزشکی سرریز گزینه در صورت نیاز” HTA, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت کریس Tatum گفت: در نامه ای فرستاده شنبه به رهبران صنعت.

تاتوم گفت: Honolulu Star-Advertiser که تنها حدود 20 تا HTA, مدیران, که بخشی از یک مرکز فرماندهی در حال اشغال فضا در مرکز همایش همراه با دیگر ضروری کارکنان مانند تعمیر و نگهداری و امنیت است.

“این تیره در مرکز کنوانسیون. مگر اینکه چیزی تغییر به طور چشمگیری هیچ کس دیگری رزرو در سال جاری و اکثر کسب و کار کتاب سه تا پنج سال است. ترین مسائل محلی لغو شده است از طریق ژوئن,” او گفت:. “ما در زمان HI-EMA در یک تور از امکانات ما در روز دوشنبه. ما اجازه سلام-EMA را منجر شود. ما به آنها گفت: “ما اینجا هستیم. ما کار را به انجام هر آنچه شما نیاز دارید.'”

توقیف هتل ها در حال بدست گرفتن تا گوشته ، کمی بیش از یک ماه پیش نرخ اشغال در بسیاری از این خواص بودند در حال اجرا بسیار بالا — نزدیک به 85 درصد در سطح ایالت در ماه فوریه — آن شده اند که دشوار است برای گرفتن یک اتاق. اواخر فوریه تقاضا کاهش یافته است به طور قابل توجهی به اندازه کافی است که با تخفیف اتاق شد فراوان است. در اواسط ماه مارس بسیاری از خواص در حال اجرا با کمتر از 20 درصد اشغال — یک معیار برای بسیاری به اجرای بسته شدن حالات.

اگر همه هاوایی هتل های بسته وجود دارد خواهد بود در حدود 42,863 خالی اتاق های هتل در سراسر 148 خواص. در حالی که برخی خواص باز خواهد ماند و برای رسیدگی به سفر ضروری نیاز بسیاری از دولت زیرساخت های گردشگری دارای مقدار زیادی از فضای اشغال نشده.

“ما نیاز به صرف هفته آینده و نیم با تمرکز بر مراقبت از کارکنان و توقف عملیات. اما از نظر دادن ما می خواهیم به انجام این کار است” گفت: Mufi Hannemann, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت هاوایی محل سکونت و گردشگری انجمن.

این طرح به کمک در مراحل ابتدایی بنابراین بازیکنان هنوز هم بدانند چه بر روی میز. تا کنون Hannemann گفت: بحث را از محدوده با استفاده از بازدید کننده صنعت فضا برای اورژانس مراکز فرماندهی سرریز پزشکی فضا و مکان برای قرار دادن آوارگان از جمله کسانی که تحت قرنطینه و یا کسانی که بی خانمان هستند.

“ما نه لزوما بسته به هر فرصتی برای کمک به جامعه ما” Hannemann گفت. “وجود دارد هیچ کمبود هتل است که می خواهید برای کمک به برخی از اهداف اجتماعی و جامعه را به عقب.”

هنوز Hannemann گفت: یک فرایند نیاز به در محل قرار داده و قبل از هر repurposing برنامه می تواند به جلو حرکت می کند.

“آنها نمی تواند فقط از طریق درب راه رفتن و می گویند,” من اینجا هستم. ممکن است چک کنم؟,'” Hannemann گفت. “وجود دارد باید مراحل درگیر است. اگر آن را شامل ما کارکنان ما باید برای اطمینان از سلامت و ایمنی خود را محافظت می شود.”

آن را در حال حاضر اتفاق می افتد در مکان هایی مانند نیویورک که در آن COVID-19 تعداد دفعات مشاهده شده بالا است. این شهر بنا به گزارش قرارداد در محل به هتل تبدیل فضا به موقت بیمارستان به صورت غیر COVID-19 بيمار و به قرنطینه افراد از جمله بی خانمان. این Javits مرکز کنوانسیون نیز آغاز شده است تبدیل به یک بیمارستان است.

جیم شون هاوایی نماینده دولت از سال 1984 تا 1996 گفت که او می خواهم برای دیدن اقدام مشابه در هاوایی را بی درنگ با تمرکز بر استفاده از هاوایی مرکز همایش دانشگاه هاوایی استن کلانتر مرکز و دیگر بزرگ خالی ،

“من امیدوارم که آن را نمی monthlong فعالیت دولت عقب و جلو رفتن” شون گفت. “بیایید شروع به راه اندازی در حال حاضر برای آنچه که ممکن است می آیند. HTA باید بگویم را در تخت در حال حاضر. اگر ما به آنها نیاز ندارد اما چرا صبر کنید تا زمانی که یک مشکل وجود دارد.”

“به وضوح یکی از مسائل بزرگتر در هاوایی است که ما تا چند یدکی تخت بیمارستان گفت:” شون بود که رئیس دولت خانه بهداشت کمیته که HIV به سلامتی. “یکی از اولین چیزهایی که به دنبال در جایی است که آیا ما با قرار دادن تخت دیگر به صورت غیر حاد مراقبت از بیماران که هنوز هم نیاز به مراقبت, اما نمی توانید به خانه بروید.”

“بدیهی است که شما نمی توانید فقط می گویند بیایید راه اندازی یک تخت در یک باشگاه ورزشی و انجام یک عملیات اما ممکن است وجود دارد بسیاری از فرصت های دیگر برای خدمت به مردم است که تا به حال جراحی جزئی,” او گفت:.

هتل تعطیلی کوه

لیست هتل های هاوایی که بسته شده اند یا خواهند شد در این هفته افزایش یافت و به حدود 80 روز چهارشنبه تقریبا دو برابر روز سه شنبه تعداد.

کائوآئی

استون جزایر در ساحل

استون Poipu کای

Club Hotel Bali Hai ویلا

Grand Hyatt کائوآئی توچال & آبگرم

Hanalei مستعمره توچال

کائوآئی ماریوت (هتل)

کائوآئی سواحل

Pono کای آپارتمانهای

Princeville, رفت و آمد مکرر

سبک مبل سازی ساده وسبک کائوآئی Poipu (هتل)

اوآهو

فرودگاه هونولولو هتل

Aulani, دیزنی توچال

نارگیل Waikiki هتل

EWA, هتل

چهار فصل توچال اوآهو

Halekulani هتل

Halepuna

هیلتون Waikiki ساحل

این Kahala Hotel & Resort

Ko Olina توچال

Ohana شرق با مداد

شاهزاده Waikiki

بهشت خلیج توچال

Princess Kaiulani

ملکه Kapiolani

ریتز-کارلتون Waikiki (اجاره ای)

سلطنتی هاوایی

Turtle Bay Resort

Waikiki ساحل ماریوت

Waikiki موج خروشان دریا و اقیانوس با مداد

Waikiki شن و ماسه ویلا

Westin Moana Surfrider

مائوئی

Andaz مائوئی

Fairmont Kea Lani

چهار فصل مائوئی

Grand Wailea

Hyatt Regency مائوئی توچال & آبگرم

Kaanapali, ساحل, هتل

Mama كه انسان در خانه ماهی رستوران و مسافرخانه

مائوئی ساحلی, هتل

این Mauian

مونتاژ Kapalua بای

کشت و زرع مسافرخانه

ریتز-کارلتون Kapalua

رویال Lahaina توچال

سبک مبل سازی ساده وسبک مائوئی

Travaasa حنا

Wailea ساحل رفت و آمد مکرر – ماریوت

Westin مائوئی

رواق

چهار فصل رواق در Koele

چهار فصل توچال رواق

هتل رواق

مولوکای

هتل مولوکای

جزیره هاوایی

استون Kona توسط دریا

استون سواحل در داخل waikoloa

استون داخل Waikoloa مستعمره ویلا

هتل Auberge فارسی Lani

خلیج خانه تخت و صبحانه

حیاط پادشاه Kamehameha را Kona, ساحل, هتل

جزیره هاوایی عقب نشینی

هیلو ساحلی, هتل

کاروانسرا در Kulaniapa می افتد

Kohala ایجاد کرد مسافرخانه

Kona ساحلی, هتل

گدازه گدازه باشگاه ساحل

Kea در ساحل, هتل

سرگردان بی نقطه

پیر, هاوایی, B&B

کف دست Cliff House Inn

Puakea در مرتع پرورش احشام

سلطنتی Kona توچال

داخل waikoloa ساحل ماریوت (هتل و بهره وری منقسم زمانی)

ویمی باغ کلبه

Waipio فرعی تخت خواب و صبحانه

Westin Hapuna

داخل waikoloa ماریوت (هتل)

منبع: HTA و ستاره-تبلیغ تحقیقات

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>