بازدید کننده ورود نزدیکی 4,000 پس از قرنطینه سفارش در محل

تقریبا 4000 بازدید کننده وارد در هاوایی در ماه از دولت 14 روز در قرنطینه اجباری برای ورود مسافران در اثر یک ماه پیش تا امروز.

همانطور که از شنبه, 3,897 trans-Pacific بازدید کننده وارد در هاوایی پس از قرنطینه به منظور اثر در زمان مارس 26. است که به طور متوسط 125 بازدید کنندگان پس از رسیدن در جزایر بیش از گذشته 31 روز است.

دولت به اجرا در کشور خود قرنطینه سفارش برای ورود مسافران به سرکوب گردشگری و کاهش گسترش coronavirus در جزایر. اجباری قرنطینه سفارش قرار بود برای پایان دادن به پنج شنبه اما رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige تمدید آن شنبه به پایان ممکن است.

حدود 37% از روز شنبه 542 مسافر واردان بودند بازگشت ساکنان به دنبال بازدید کننده ساخت تا حدود 25 ٪ از کل. این مسافران باقی مانده بودند 99 خدمه, 57 مردم ترانزیت به مقصد دیگر و 51 ساکنان در نظر گرفته شده که اعضای نظامی و خانواده های آنها و سایر مردم در حال حرکت به هاوایی.

از روز شنبه 135 ورود بازدید کنندگان که اکثر آنها را پرواز به اوآهو. تنها هفت رفت به همسایه جزایر به طور خاص چهار به جزیره هاوایی و سه به کائوآئی.

دولت به تازگی اجرا اقدامات جدید در Daniel K. Inouye فرودگاه بین المللی به بهتر بررسی ورودی بازدیدکنندگان اطلاعات قبل از ترک فرودگاه. این اقدامات عبارتند از تایید بازدید کنندگان ارائه یک کار شماره تلفن همراه و تایید خود را محل سکونت اطلاعات است. این اقدامات گسترش خواهد یافت به فرودگاه های دیگر بیش از روزهای آینده.

تیم Sakahara سخنگوی وزارت حمل و نقل گفت: روند کندتر است اما بیشتر اثر و خدمت به عنوان یک عامل بازدارنده برای مردم با توجه به بازدید از هاوایی است.

“مردم باید درک کنند که این زمان به گذراندن تعطیلات خود در هاوایی,” او گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

در این زمان در سال گذشته حدود 30000 مسافر بودند پس از رسیدن در هاوایی روزانه. در آوریل 2019, 856,250 بازدید کننده وارد این جزایر است.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>