ویروس نگرانی امد و شد زیاد کارگران خواستار حقوق در مارس روز

آتن — هیچ کار یا یک کار بدون به اندازه کافی حمایت — میلیون ها نفر از کارگران در سراسر جهان مشخص شده بین المللی کار روز به دام افتاده بین گرسنگی و ترس جمعه به عنوان بیشتر کشورها و دولت بازگشایی برای کسب و کار حتی اگر coronavirus است به دور از مغلوب.

پکن شهر ممنوعه, این کاخ تبدیل به موزه که یکی از بزرگترین جاذبه های توریستی ترک خورده باز کردن درب ها و مراکز خرید در سراسر ایالات متحده شد تا برای انجام همان در حالی که رهبران جهان سعی در نجات خود را کتک اقتصاد بدون رها کردن امواج جدید از عفونت.

با سنتی مه روز کارگر راهپیمایی محدود با محدودیت های سفت و سخت در مجامع عمومی ترکیه معترضان اقدام به مرحله یک wildcat تظاهرات. کالیفرنیا فعالان حملات برنامه ریزی شده و پاریسی سنگ از بالکن به اعتراف به خود را باعث می شود: محل کار, ماسک, بیمه سلامت یا بیشتر کمک دولت برای بیکاری.

این یک سودا روز جهانی کارگر برای کارگران صنایع پوشاک در سراسر آسیای جنوب شرقی مانند Wiryono یک پدر دو در اندونزی پایتخت جاکارتا بود که گذاشته در ماه گذشته به عنوان خرده فروشان کاهش سفارشات. کنار او فرفره ارائه قهوه خشک شده هم در میان یک ویروس مستند. او یک لباس کسب و کار تعمیر به پایان می رسد دیدار.

“من نمی توانید تا آنجا که من از کارخانه تولید پوشاک. اما من باید برای تغذیه به همسر و بچه ها هر روز” گفت: Wiryono که می رود تنها یک نام است.

در بنگلادش, تولید است شروع به بالا با وجود افزایش تعداد موارد جدید ابتلا به این ویروس است که به کشته شدن حداقل 230,000 نفر در سراسر جهان.

دولت دستور مستند نمی تواند خاموش کردن مه روز اعتراض روح در یونان که در آن تظاهر کنندگان اندود شده تا 2 متر (6 فوت) از هم جدا در دقیق ردیف در آتن میدان Syntagma. سازمان در ماسک و دستکش استفاده می شود نوار اقدامات بزرگ و مربع های رنگی برای تنظیم دقیق موقعیت برای معترضان.

یونانیان که با ساخت و تحویل به صحنه موتوری اعتراض رانندگی را از طریق آتن بر موتور سیکلت خود را و پلیس بودند را به زور برای اطمینان از ساکنان نیست سر از شهرها به روستاها دیگری ممکن است روز سنت است.

“ما دعا می کنیم برای همه کارگران به طوری که هیچ کس نبود و همه خواهد بود نسبتا پرداخت می شود و می توانید لذت بردن از شأن و منزلت کار و زیبایی از بقیه” پاپ فرانسیس گفت: در خصوصی توده صبح.

در اسپانیا یک بیمارستان صحرایی که نماد این کشور ناامید نبرد در برابر ویروس برگزار شد مراسم اختتامیه. ده ها تن از کارگران بهداشت و فریاد زد: “بهداشت عمومی!” و “ما می خواهیم تست!”

تقریبا 40000 اسپانیایی سلامت کارگران قراردادی این ویروس در بخشی به دلیل کمبود آزمون ها و لباس های محافظ است که بسیاری از پزشکان و پرستاران برای ایجاد مناسب از کیسه های زباله و دیگر محصولات روزمره.

مه روز کارگر تظاهرات در آغاز قرن 19 در ایالات متحده که در این هفته تعدادی از آمریکایی ها تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری پیشی گرفته متناوب 30 میلیون — و افزایش بیکاری در ماه آوریل می تواند ضربه اعداد دیده نمی شود پس از رکود بزرگ دهه 1930 ،

ضروری کارگران انتظار می رود به اعتصاب در سراسر ایالات متحده در روز جمعه به تقاضای امن تر شرایط در حالی که دیگر گروه های سازماندهی تظاهرات در اعتراض به اقامت در خانه سفارشات آنها می گویند در حال فلج کننده اقتصاد است. کشور مرگ و میر قرار گرفت و در بیش از 60 ، 000.

Lacey Ward, یک, Omaha, آرایشگر, گفت که او نگران است که فرماندار نبراسکا تصمیم به اجازه بازگشایی سالن در مارس 4 می تواند قرار دادن او و خانواده اش در خطر است. او ترجیح می دهند به جمع آوری بیکاری تا زمانی که خطر فروکش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de