ویروس upends زندگی در ایتالیا به چین متعهد به شکست اپیدمی

پکن >> کاملا نشان دادن جهانی شرق به غرب گسترش این کروناویروس جدید, ایتالیا شروع فوق العاده ای فراگیر, مستند سهشنبه در حالی که در چین کاهش تهدید درخواست رئیس جمهور برای بازدید از مرکز و اعلام کرد: “ما قطعا به شکست این بیماری همه گیر.”

رئیس جمهور چین در سفر به مرکزی شهر ووهان — خود را برای اولین بار پس از آغاز شیوع — شد آخرین نشانه آن است که چین در لبه پشت نسبت به حالت عادی پس از هفته شدید قرنطینه اقدامات است. چین گزارش داد فقط 19 عفونت های جدید سه شنبه, از هزار نفر در هر روز در ماه گذشته.

“همه چیز به آرامی به حالت عادی بازگشت” گفت: یانگ Tianxiao یک سرمایه گذاری کارگر در پکن که در آن دولت در شهرستان است که به تدریج کاهش محدودیت های که نگه داشته و بسیاری از کارگران دفتر در خانه.

در عین حال در ایتالیا, زندگی, شد, طرح میتوانست به عنوان محدودیت های مسافرتی قبلا محدود به این کشور تمدید شد در همه جا. تیم های ایتالیایی پلیس گشت کافه ها را به مطمئن شوید که صاحبان نگه داشتن مشتریان 3 فوت از هم جدا. خیابان های پایتخت ایتالیا شد و به عنوان آرام به عنوان آنها در طول سالانه اواسط ماه اوت تعطیلات shutdown.

“این بد است. مردم با ترس و وحشت گفت:” ماسیمو لئوناردو اجرا می شود که یک غرفه بازار. “من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به آن.”

بین المللی, ایتالیا شد به طور فزاینده ای تبدیل شدن به مهر و موم کردن. مالت و اسپانیا اعلام کرد ممنوعیت ترافیک هوایی از ایتالیا. مالت تبدیل دور یکی دیگر از کشتی کروز و بریتیش ایرویز پروازهای لغو شده به کل کشور است. اتریش منع مسافران از عبور از مرز بدون یک گواهی پزشکی. بریتانیا, ایرلند, دلار هنگ کنگ و آلمان تقویت مشاوره های مسافرتی و یا صاف کردن خواست شهروندان خود را ترک کنند. حتی واتیکان ساخته جدید مانع شدن در لبه میدان سنت پیتر.

ایتالیا در حال حاضر بیشتر coronavirus موارد از هر نقطه اما در چین, ثبت نام 9,172 عفونت با 463 مرگ و میر. مقامات محکم برای اطلاعات بیشتر.

“خارج از شمال ایتالیا اگر شما وجود دارد. ما نمی دانیم که چه مدت مقامات ایتالیایی را حفظ خواهد کرد پنجره باز گفت:” اریک Broegger راسموسن رئیس خدمات کنسولی برای دانمارک وزارت امور خارجه.

شیوع بیماری هایش در جاهای دیگر هم با ویروس های مربوط به اختلالات به طور فزاینده ای تبدیل شدن طبیعی جدید در حال رشد عصری جهان است.

فرانسه به دولت توصیه رای دهندگان را به خود قلم به بازیگران برگه های رای در انتخابات محلی روز یکشنبه به طوری که آنها نمی خواهد که برای به اشتراک گذاشتن. مراکش گزارش اول خود را به مرگ یک ویروس آلوده فرد — تنها دوم تایید مرگ و میر در آفریقا است. در اسپانیا و فرانسه, فوتبال, بزرگترین ستاره آماده برای بازی در خالی استادیوم. ممنوعیت تجمعات عمومی به سکوت هنرمندان. تصاویر سونی تاخیر در راه اندازی “پیتر خرگوش 2” برای آگوست.

این ویروس به داخل راهروها از قدرت است. در ایالات متحده چندین ارشد سیاستمداران بودند خود قرنطینه. فرمانده لهستان نیروهای مسلح ژنرال جرسلو میکا شد و در میان کسانی که به تازگی آلوده.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. بیش از 115,800 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان و بیش از 4000 فوت کرده اند.

سازمان بهداشت جهانی می گوید: افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که در موارد شدید ممکن است سه تا شش هفته است. در سرزمین اصلی چین که در آن وقوع ظهور در ماه دسامبر تقریبا سه چهارم از آن بیش از 80,000 بیماران بهبود یافته اند.

این ویروس متزلزل بازارهای جهانی سهام در روز دوشنبه در نظر گرفتن بدترین روز ضرب و شتم در وال استریت از سال 2008 قیمت نفت و رنج خود را بی رحم ترین و زیان پس از شروع جنگ خلیج فارس در سال 1991.

روز سه شنبه ایالات متحده, سهام و نفت و سایر بازارهای مالی در سراسر جهان چیتی بازگشت برخی از زمین پس از تاریخی خود غوطه روز قبل در امیدوار است که ایالات متحده و دیگر دولت ها را پمپ در بیشتر کمک ویروس-تضعیف اقتصاد جهانی است.

اما ترس هنوز هم شایع است که اقتصاد بود در آستانه رکود است. صنعت مسافرت در نظر گرفتن ضرب و شتم: اروپا در فرودگاه گفت: آنها انتظار 187 میلیون کمتر مسافران در این سال است.

“ما در جهانی وحشت” گفت: Estelle Brack, یک اقتصاددان در پاریس. “ما در اعماق ناشناخته است.”

یازدهم سفر به ووهان شد آخرین تلاش حزب حاکم کمونیست را برای ریختن به نور مناسب در آن دست زدن به بحران است. یازدهم شد آشکارا غایب از چشم های عمومی در اوایل روز از شیوع و هشدار دهنده بودند صدا را تا اواخر ماه ژانویه است. ووهان و در نزدیکی شهر — بیش از 60 میلیون نفر شده اند تحت مستند پس از آن.

یازدهم خطاب بیماران و پزشکی کارگران از طریق یک لینک ویدئو. او همچنین به قدم از طریق یک مجتمع آپارتمانی که در آن ساکنان هنوز در قرنطینه.

“ووهان باید پیروز, هوبئی پیروز باید همه از چین باید پیروز” Xi گفت.

با بیمار شماره در حال سقوط ووهان بسته گذشته از 16 موقت بیمارستان ها استفاده می شود و عمدتا به خانه کسانی که با علائم خفیف.

مقامات در هوبئی استان که در ووهان واقع شده است و پلکانی تا آماده سازی برای از سرگیری کسب و کار و تولید و بازگشایی برخی از جاده ها برای بازگرداندن تولید محصولات کشاورزی و اعلام کرد راه اندازی یک رنگی در برنامه های مبتنی بر سیستم است که اجازه خواهد داد که افرادی که تلقی سالم به سفر آزادانه در داخل استان است.

اما اختلالات گسترش در جای دیگر upending زندگی در ایتالیا به طور خاص است.

ایتالیا را گسترده محدودیتهای سفر به گذشته از طریق آوریل 3 و متخلفان را به خطر انداخته تا سه ماه در زندان و یا جریمه از 206 یورو ($225). مدارس و دانشگاه ها بسته ماند و کافه ها و رستوران ها باید شاتر در هنگام غروب.

“عادات ما باید با تغییر, تغییر در حال حاضر” نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته گفت.

پس از وحشت خرید کونته مطمئن ایتالیایی ها سوپر مارکت ها باز خواهد ماند و مواجه نگردند.

در Soave, شراب-تولید در نزدیکی شهر ورونا عادی شلوغ شد و تقریبا خالی از سکنه. صاحب کافه Valentino Bonturi گفت که او اعمال محدودیت های جدید برای اطمینان از مشتریان نیست مفتول در کویل بیش از حد نزدیک به هم هیچ معنی ایستاده در شمارنده کنه.

“ما به دنبال قوانین” او گفت:.

در آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال برنامه ریزی برای اعلام پیشنهادات سهشنبه با هدف مهار اقتصادی خرید اینترنتی از وقوع. او گفت: این اقدامات شامل مالیات بر حقوق و دستمزد امداد.

مغلوب ساختن پیشی جستن کبوتر به دست دادن با حامیان شنبه و پرواز را از یک فلوریدا جمع آوری کمک با یک نماینده مجلس که بعدها رفت به داوطلبانه قرنطینه چرا که او آمد به تماس با کسی که تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن دریافتی رئیس ستاد هم رفت و به قرنطینه نیز ناشی از نگرانی از یک محافظه کار سیاسی گردهمایی با حضور یک فرد آلوده.

در کالیفرنیا کشتی کروز بزرگ شاهزاده خانم که شده بود مجبور به غیر فعال کردن ساحل لنگر انداخت در بندر اوکلند اما تنها چند صد نفر از از 3500 مسافر و خدمه بدست کرده بود با اوایل روز سه شنبه. همه از خروج مسافران در صورت 14 روز قرنطينه پس از کشتی تا به حال حداقل 21 مورد تأیید.

به عنوان ویروس به نظر می رسد در بیش از 100 کشور این است که وزن این که آیا برای اعلام شیوع یک بیماری همه گیر. که رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus روز دوشنبه گفت که “تهدید یک بیماری همه گیر تبدیل شده است بسیار واقعی است.”

پاناما و مغولستان که مرزهای چین شد, جدیدترین کشور اعلام عفونت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>