ویروس باعث لیگ برتر را تعلیق

Arsenal head coach Mikel Arteta has tested positive to coronavirus.
آیکون دوربینآرسنال سر مربی Mikel Arteta دارای آزمایش مثبت به کوروناویروس.

همه نخبگان مسابقات فوتبال در انگلستان از جمله لیگ برتر شده است به حالت تعلیق تا زمانی که آوریل 4 با توجه به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

“پس از یک جلسه از سهامداران امروز آن را به اتفاق آرا تصمیم به تعلیق لیگ برتر انگلیس با هدف بازگشت در مارس 4,” لیگ برتر گفت: در یک بیانیه مشترک در روز جمعه.

انگلیسی لیگ برتر فوتبال که نظارت بر تمام حرفه ای ردیف از فوتبال انگلیسی در زیر بالا پرواز کرده بود اعلام کرد که تعلیق همه فعالیت فوتبال پیش از آن در روز.

فدراسیون فوتبال گفت: بازی حرفه ای در انگلستان خواهد بود به تعویق افتاد تا مارس 3 در اولین.

انگلستان آینده دوستانه بین المللی در برابر ایتالیا و دانمارک در ومبلی در مارس 27 و 31 بود, برگزار خواهد شد, FA در بیانیه ای گفت.

در ضمن تمام مسابقات در مسابقات لیگ از جمله لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا برگزار خواهد شد در هفته آینده با توجه به این ویروس در بدن حاکم را اعلام کرد.

“بیشتر تصمیمات در زمانی که این مسابقات برگزار خواهد شد ابلاغ شده در دوره به دلیل” آن را گفت.

انگلیسی shutdown شرح زیر است, اخبار آرسنال, سرمربی باکاری سانیا و چلسی رو به جلو کلوم Hudson-Odoi قرارداد COVID-19.

سه لستر بازیکنان نیز در حال آزمایش در حالی که اورتون اعلام کرد روز پنج شنبه خود در تیم ملی بود و در انزوا پس از پخش گزارش نشانه های سازگار با این ویروس.

واتفورد گفت: یکی از بازیکنان خود را نیز در انتظار نتایج آزمایش در حالی که بورنموث قرار داده آرتور بوروک و چهار نفر از کارکنان تحت انزوا پس از نمایش علائم.

آرسنال برای سفر به برایتون در روز شنبه بود بلافاصله به تعویق افتاد و پس از اخبار در مورد Arteta.

لیگ برتر می پیوندد همتایان خود در اسپانیا و اسکاتلند در تعلیق آن فصل است.

آلمانی لیگ فوتبال نیز پیشنهاد تعلیق بوندسلیگا و بخش دوم از هفته آینده تا 2 آوریل.

در سوئیس, رئیس فیفا جیانی رده مربیان ملاقات سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus روز پنجشنبه برای بحث در مورد اورژانس است.

در این جلسه که در دفتر مرکزی آن در ژنو مورد بحث و بررسی فوتبال در پاسخ به این ویروس همه گیر و “چه اقداماتی باید ورزش های نظارتی و مدیران را در شرایط خاص”.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de