ویروس تست های پیشنهادی برای نرم افزار ورزشی متفاوت است

جکسون ویل فلوریدا — هیچ جهانی راهکار برای coronavirus تست در ورزش حرفه ای.

پروتکل ها و روش های, دستورالعمل ها و دستنامه — آنها را می توان به عنوان های مختلف به عنوان rulebooks. وجود دارد مقدار زیادی از زمینه های مشترک هر چند که توضیح می دهد که چرا مدیران و پزشکان مختلف از لیگ را به مشورت با یکدیگر در حالی که در حال حرکت و نزدیک به حداقل بخشی از بازگشت به رقابت میان یک بیماری همه گیر.

مقامات لیگ اساسا انتخاب بهترین گزینه از لیست انتخاب های بد و از آن پایین می آید به چه مقدار خطر آنها مایل به گرفتن.

“هنگامی که شما در نگاه مردم است که اجرای این ورزش های دیگر, این همه واقعا بچه ها هوشمند” UFC رئیس دانا سفید گفت. “و هیچ کس نمی داند کسب و کار خود را بهتر از آنها انجام دهد.

“آنها باید به معنای واقعی کلمه نشستن و شکستن را از طریق آیتم های مورد آنچه آنها نیاز به انجام و چگونه آنها نیاز به آن را به عنوان امن به عنوان آنها احتمالا می تواند. و آنها آن را کشف کردن.”

وجود دارد در حال حاضر شده است روش های متعددی در ایالات متحده:

UFC در زمان خون (antibody test) یا swabbed سوراخهای بینی (ویروسی آزمون) برای تقریبا از 1200 نفر در طول آن یک هفته ای اقامت در جکسون ویل فلوریدا در این ماه — بخشی از مخلوط هنرهای رزمی کرگدن سلامت و پروتکل های ایمنی. آن را در زمان یک دقیقه برای آنتی بادی نتایج و عنوان کمی تا چند ساعت ویروسی نتایج آزمون.

نسکار وارد شده در دماي حدود 900 نفر روز یکشنبه در بازگشت آن مسابقه در دارلینگتون, South Carolina.

لیگ اصلی بیس بال تحویل 67-صفحه پیشنهاد یک سال 2020 عملیات دستی در هفته گذشته هنوز هم موضوع برای مذاکره با بازیکنان در ارتباط است. پیشنهاد شامل جزئیات متوسط چک دو بار در روز و چند مایع سواب هفتگی. نمونه خون برای تشخیص COVID-19 آنتی بادی های جمع آوری خواهد شد کمتر.

NBA نشده اجرا در یک آزمایش در مقیاس کامل برنامه را برای تیم 30; کمی بیش از نیمی از بازگشایی عمل امکانات به صورت داوطلبانه تمرینات. NFL, NHL, تنیس, گلف و ورزش های دیگر در حال کار بر روی روش های خود را.

گزینه های متفاوت در سطح بین المللی بیش از حد:

کره جنوبی برتر فوتبال, لیگ, K -, لیگ, آزمایش 1,100 بازیکنان و کارکنان در پایان مارس و همه منفی پاکسازی راه را برای شروع فصل آن. کره جنوبی بیس بال به KBO صفحه نمایش بازیکنان و مربیان برای تب.

استرالیا ملی راگبی لیگ را دستور واکسن — نه برای coronavirus اما برای آنفولانزای فصلی. این بخشی از Queenland را ستیز “هیچ واکسن هیچ بازی سیاست” که به معنی بازیکنان که جست و خیز سالانه واکسن آنفولانزا نمی شود مجاز به بازی در شمال کوئینزلند-New South Wales مرز.

لیگ برتر انگلیس با انجام آن موج اول COVID-19 تست این هفته و در بر داشت شش نفر از 748 افراد آلوده. کسانی که شش را به خود جدا برای یک هفته.

UFC آزمایش هر یک از کارکنان خود را قبل از بازگشایی دفتر مرکزی آن در روز دوشنبه است. سفید گفت: UFC دوباره تست هر کس قبل از آن بعد دعوا, مارس 30 یا لاس وگاس و یا آریزونا.

UFC صرف به طور متوسط 125 $در هر آزمون; که اضافه شده تا حدود 150.000 دلار در جکسون ویل. سفید بود آزمایش سه بار تا حدودی به این دلیل او راه می رفت در سراسر بدون ماسک بود و در تماس نزدیک با مبارزان.

که برچسب قیمت بادام زمینی است برای چند میلیارد دلاری کسب و کار است که بنا به گزارش ها بریده بیش از 700 ، 000 pay-per-view برای خرید UFC 249 — تولید به اندازه 45 میلیون دلار درآمد برای اولین رویداد بزرگ ورزشی در ایالات متحده در طول این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net