ویروس تست تاخیر است ‘شکست’ ما سلامت رسمی می گوید

نیویورک — ایالات متحده تاخیر در coronavirus تست است “عدم” بالا فدرال سلامت ایران گفت: پنج شنبه و کارشناسان بهداشت عمومی می گویند آنها هنوز هم نمی باید درک خوبی از چگونه به طور گسترده ای ویروس جدید گسترش یافته است.

تلاش در ابتدا hobbled با تاخیر در گرفتن تست کیت به بهداشت عمومی آزمایشگاه, اما تصادفا ادامه منجر دانشمندان به این نتیجه که این ویروس گسترش در حال حاضر به مراتب گسترده تر از مقامات دولتی گزارش هستند.

آمریکا مقامات بهداشتی برای مثال وعده داده شده نزدیک به یک ماه پیش به شیر به یک شبکه ملی آزمایشگاه که مانیتور برای آنفولانزا. که سیستم فقط گرفتن آغاز شده است.

در روز پنج شنبه, Dr. Anthony Fauci از موسسه ملی بهداشت و درمان موافقت کردند که ایالات متحده نیاز به بهبود چگونه آن را تست.

“این سیستم واقعا نسبت به آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر,” او گفت:. “است که یک شکست. این عدم اجازه دهید آن را بپذیرد.”

آزمایش در مقیاس بزرگ است که بخش مهمی از ردیابی گسترش بیماری های عفونی و تخصیص منابع برای درمان. عدم جامع آمار و ارقام به این معنی متحده ارائه دهندگان خدمات سلامت می تواند به سرعت غرق موارد کشف نشده.

از شنبه بعد از ظهر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گزارش شده در مورد 1,260 ایالات متحده بیماری — تعدادی که trailed محققان مستقل که در حال اضافه کردن گزارش از فردی متحده با سرعت بیشتری.

اما برخی از کارشناسان بر این باورند هر تعداد بر اساس نتایج آزمایش بیماران منحصر به فرد است دراماتیک undercount. محققان در Cedars-Sinai Medical Center در لس آنجلس این هفته تخمین زده می شود که تعداد واقعی از عفونت های نزدیک به 9,000 — حدود دو هفته پیش.

“من انتظار بیشتری وجود دارد افراد آلوده در حال حاضر گفت:” یکی از این محققان دکتر جاناتان براون. “این به این معنی است که سطح بیماری در آمریکا بسیار بیشتر گزارش شده توسط واقعی تست.”

مشکل این کارشناسان می گویند: ایالات متحده به سادگی نیست تست به اندازه کافی مردم است.

هیچ آمار رسمی از دولت فدرال این کشور را به طور کلی تست ظرفیت. یکی از جامع برآورد می آید از دکتر اسکات Gottlieb سابق FDA کمیساریای که در حال حاضر ساکن همکار در آمریکا سازمانی موسسه محافظه کار فکر می کنم تانک.

به عنوان روز پنج گروه خود را برآورد ایالات متحده labs می تواند روند نتایج جستجو برای بیش از 20 ، 000 نفر در هر روز. این رقم بر اساس ترکیبی از عموم گزارش اطلاعات تاریخی و برآورد از دولتی و خصوصی و دانشگاهی آزمایشگاه. این نشان دهنده تعداد کل نتایج بیمار است که می تواند پردازش در یک روز نه تعداد فعلی در حال اجرا است.

هر چه تعداد واقعی ایالات متحده در تلاش است که انتهایی کشورهای دیگر.

کره جنوبی یک کشور یک ششم اندازه آمریکا از نظر جمعیت است و بنا به گزارش تست 15000 نفر در هر روز. CDC مدیر دکتر رابرت Redfield اشاره کرد که مقامات وجود دارد با استفاده از خودکار حجم بالا تست سیستم قادر به پردازش هزاران نمونه در یک زمان. در مقابل تجهیزات استفاده شده توسط بسیاری از دولت ایالات متحده و آزمایشگاه های محلی نیاز به تکنسین های دستی روند هر نمونه در دسته های کوچک و گاهی 100 و یا کمتر در هر روز.

فرایند آزمایش در ایالات متحده آمریکا نیاز به مخلوط کردن مواد شیمیایی مختلف به راه اندازی واکنش های زنجیره ای که استخراج اطلاعات ژنتیکی از بيماران سواب. هر آزمایشگاه باید ریز لحن روند خود را در آن تجهیزات چیزی کارشناسان را تشبیه به تکمیل یک دستور جدید.

بر خلاف کشورهای با متمرکز دولتی مبتنی بر سیستم مراقبت های بهداشتی ایالات متحده در پاسخ تکه تکه میان آزمایشگاه و خصوصی تلاش های بیمارستان ها دانشگاه ها و شرکت های تشخیصی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im