ویروس تست یک مانع برای ورزشی ” بازگشت

میامی — سیاستمداران بازیکنان و صاحبان در حال تلاش برای کشف کردن راه برای گرفتن بیس بال و بسکتبال و هاکی رفتن دوباره نه تنها به دلایل اقتصادی بلکه به عنوان یک انحراف خوش آمدید برای اجتماعی-فاصله ملت رو زمان نامشخص است.

اما برای انجام این کار نیاز به commandeering را هزاران نفر از کیت های آزمایش در هر هفته برای میلیونر ورزشکاران حرفه ای و کارکنان پشتیبانی چیزی که بسیاری از نمایش به صورت نا زیبا به خصوص زمانی که آمریکایی ها عادی در حال انتظار در خط.

لیگ دانم آن خواهد بود وحشتناک نگاه آنها را به پرش تست خط. آگاه از پتانسیل واکنش کمیسیون و صاحبان و گفت که تا زمانی که مردم بیشتر دسترسی به تست آنها نمی خواهید به امن در آزمون برای بازیکنان است. NBA حتی گفته تیم در یادداشت روز شنبه که آن را نامناسب خواهد بود برای تست بدون علامت بازیکنان و مربیان در حال حاضر — اما لیگ می کند و انتظار برای تست در دسترس زمانی که آن زمان به بازگشت به شیوه ها و بازی ها.

NBA برنامه اجازه می دهد تا تیم به بازگشایی برخی از امکانات مارس 8, اما تنها به صورت داوطلبانه تمرینات و در شهرستانها که در آن دولت های محلی اجازه می دهد. و هیچ جدول زمانی هنوز برای بازگشت به شیوه ها و بازی ها در بخش بزرگی چون تست موضوع حل نشده باقی مانده است.

“ما را به اطمینان حاصل شود که آزمایش به طور گسترده ای در دسترس است و خط مقدم کارکنان مراقبت های بهداشتی دسترسی دارند قبل از ما شروع به صحبت کردن در مورد به طور منظم تست در زمینه ورزش حرفه ای,” NBA سخنگوی مایک باس گفت:.

تاثیر اقتصادی از ورزش اتفاق می افتد نه فراتر از عظیمی: از ورزشکاران — بازیکنان NBA به تنهایی ایستاده به از دست دادن حدود 850 میلیون نفر در حقوق اگر در این فصل نمی رزومه به هزاران نفر از کارگران پاره وقت در اطراف استادیوم. پخش از دست داده اند و میلیون ها نفر و furloughed هزاران نفر از کارگران و sportsbooks دیدم تقریبا 80 درصد کمتر در عمل این راهپیمایی از آنها در مارس 2019. از همه مهمتر از کاهش مالیات بر درآمد به دولت های محلی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد ورزش را برای هر دو اقتصادی و روحیه دلایل دانستن است که هنگامی که بازی شروع شدن بازی دوباره آمریکایی ها باید چیزی برای تشویق — آیا طرفداران در می ایستد یا نه. ورزشی رهبران ملاقات با کاخ سفید چندین بار به بحث در مورد این هدف است. مغلوب ساختن پیشی جستن گفته شده است تست در دسترس بودن مهم است به هر راه اندازی مجدد برنامه های یک فرد با دانش مستقیم از این مذاکرات گفت: همراه با فشار زبان در خواست نامش فاش نشود به این دلیل که چند جزئیات این مکالمات به صورت عمومی به اشتراک گذاشته.

“من نمی خواهم مردم برای دریافت استفاده می شود به این دلیل که این ویروس است که می تواند رفته” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید coronavirus جلسه. “و هنگامی که آن را رفته است شما می خواهید به عقب بر گردیم به حالت عادی است.”

محققان دانشگاه هاروارد می گویند آمریکا باید تست حداقل یک و نیم میلیون نفر روزانه در حالی که کاخ سفید برآورد حدود 200000 تست های در حال اجرا در هر روز.

برخی از تیم ها بودند به شدت مورد انتقاد قرار گرفتن بازیکنان خود را مورد آزمایش قرار زمانی که همه گیر شد و شروع به گرفتن نگه دارید در ماه مارس است. لیگ می خواهید برای جلوگیری از مشابه مقاومت.

“آستانه سوال این است که سلامت سوال. که در آن ما در حال صرف ترین زمان” MLB کمیسر راب مانفرد گفت. “آنهایی هستند که بیشتر نگران کننده هستند که فراتر از کنترل خود.”

با توجه به لیگ اصلی بیس بال 3,000 کیت نیاز به در دسترس برای بازیکنان و کارکنان پخش و دیگران برای هر دور تست برای دریافت آن فصل رفتن و نگه داشتن آن رفتن. حتی اگر NHL و NBA بازگشت با فقط 16 postseason تیم بر روی یخ و دادگاه آن لیگ به احتمال زیاد نیاز به آزمون برای حداقل 1000 بازیکنان و کادر. و وجود دارد هیچ گفتن چه اغلب — روزانه? هر چند روز ؟ در هفته است ؟ — آزمایشات مورد نیاز خواهد بود برای تجویز می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de