ویروس تصحیح امکانات ورزشی ارائه یک چالش بزرگ

مینیاپولیس >> نیوجرسی-پوشیدن رفاقت. عطر و بوی بسیار گرم سوسیس. وزوز قبل از یک بازی بزرگ است.

متمایز فضای ورزشی زندگی می کنند که احساس در هوا را در زمان بازگشت به عنوان همه گیر محدودیت ها کاسته. اما خواهد شد که بسیار ساکت و امن در عرصه بسته با طرفداران دیگر در حضور?

میلیاردها دلار صرف شده در دولت از هنر و امکانات ورزشی در آخرین ربع قرن ساخته شده با راندمان بالا سیستم های تصفیه هوا شایع تر است و در بخشی به پیگیری سبز و سالم ساختمان گواهینامه. ارتقاء به احتمال زیاد افزایش خواهد در پست coronavirus عصر ،

مشکل این است که حتی تمیزترین هوا را نمی تواند نگه داشتن این ویروس خاص از گسترش; اگر کسی سرفه یا عطسه کسانی که قطرات در هوا هستند. این بدان معناست که هوای ballparks بالا آلاینده بالقوه ،

“بسیاری از این خطر واقعی است برای رفتن به مسافت های کوتاه انتقال مردم نشسته در عرض دو یا سه یا چهار کرسی از هر یک از دیگر” گفت: Ryan Demmer متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه مینه سوتا در دانشکده بهداشت عمومی. “این واقعا در مورد این ویروس گسترش تا وارد شدن به سیستم تهویه و سپس گرفتن دمیده به کل ورزشگاه به دلیل این ویروس به نظر نمی رسد انتقال که در راه است. آن را نمی aerosolize که هست.”

سه ساعت صرف شده در نزدیکی به هزاران نفر از دیگران است که بخشی از تجربه فن. این نیز به همین دلیل عمده ورزشی لیگ بحث شده است برنامه ای برای بازگشایی خالی در سالن در حال حاضر. بالا-مناطق با پتانسیل گسترش این ویروس به نام fomite انتقال — فراوان در ballgame البته. دستگیره درب. پله ریل. سرویس بهداشتی وسایل. امتیازی می ایستد.

شستن دست ها در حال حاضر تبدیل به یک هنجار اجتماعی اما ضد عفونی کننده زرادخانه نیاز به ارمغان آورد تا به سرعت بیش از حد.

“من واقعا نمی تواند پیدا کردن خوب ضد عفونی کننده دست به راحتی در فروشگاه ها. بنابراین فکر می کنم در مورد تلاش برای مقیاس است که تا هر کسی که می آید به ایالات متحده بانک ورزشگاه را در یک بطری Purel. چیزهایی مانند است که می تواند به میزان متوسطی مفید” Demmer گفت.

وجود دارد مقدار کار انجام شود. هوشیار مطابق با اصول بهداشتی مکرر-سطوح تماس خواهد بود ، Ramped تا سریع قابلیت تست در قبل از ورود غربالگری می تواند تبدیل به مشترک برای طرفداران. به حداقل رساندن اجتماع و ورود تنگناها و حفظ فضای بین غیر خانوادگی شرکت کنندگان می تواند اجباری است. ماسک-پوشیدن الزامات ؟ شاید.

اکثر کارشناسان از جمله کسانی که در مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری, باور اولیه نحوه انتقال برای COVID-19 نزدیک فرد به فرد از طریق تماس با تنفس و سرفه و یا عطسه اما هیچ اجماع در برخی از جزئیات.

“هنوز هم وجود دارد گسترده اختلاف نظر بین کارشناسان در آن حالت از انتقال غالب برای آنفلوانزا است. بنابراین احتمال از ما بدانند این زودی برای این ویروس کم است” گفت: Joe Allen, مدیر, سالم, ساختمان برنامه و دستیار پروفسور در دانشگاه هاروارد در دانشکده بهداشت عمومی. “ما ممکن است هرگز آن را کشف کردن اما من همچنین فکر می کنم آن را بی ربط به دلیل آن را یک بیماری همه گیر است و ما باید در حفاظت در برابر همه آنها.”

از جمله البته هوا.

جامعه آمریکا از, گرمایش, تبرید و تهویه هوا و مهندسین طراحی حداقل بازده ارزش گزارش (مرو) مقیاس برای اندازه گیری یک سیستم تصفیه اثربخشی (از 1-16) در تصویربرداری میکروسکوپی ذرات هوابرد است که می تواند مردم را بیمار. نه فقط ویروس ها اما گرد و غبار و گرده و کپک و باکتری است. اکثر کارشناسان توصیه مرو امتیاز از 13 یا بالاتر حداقل استاندارد برای رهبری در انرژی و طراحی محیط زیست (LEED) صدور گواهینامه.

یک تکنولوژی نوظهور در این منطقه است که به نام دو قطبی یونیزاسیون. کنتیکت-بر اساس AtmosAir یک دوقطبی یونیزاسیون هوا در درمان سیستم در حدود 40 سالن های ورزشی. مرکز استیپلز در لس آنجلس بود و یکی از اولین و مهمترین ورزش مشتریان. TD باغ در بوستون و بریجستون عرصه در نشویل در میان دیگران که امضا کرده ایم ،

مینه سوتا امکانات ورزشی سازمان تایید شده در سال گذشته یک قرارداد 10 ساله برای کمی بیش از 1 میلیون دلار با AtmosAir به نصب آن سیستم بانکی در ایالات متحده آمریکا ورزشگاه صفحه اصلی وایکینگ ها و اولین های داخلی NFL ورزشگاه به استفاده از آن. این ساختمان که اقدامات 1.8 میلیون فوت مربع دارای 53 دستگاه های هواساز با AtmosAir لوله نصب شده از جمله 30 در صندلی کاسه.

یون عمل مانند هوای تازه کاهش مقدار هوا در خارج نیاز به معرفی برای پاکسازی روند. پروتئین های در coronavirus ذرات آنها را آسان تر برای گرفتن و کشتن فیلیپ گفت: Tierno نیویورک دانشکده پزشکی دانشگاه استاد میکروبیولوژی و آسیب شناسی.

گفت: AtmosAir موسس و مدیر عامل شرکت استیو لوین: “ما در حال رفتن هرگز برای ایجاد یک قله کوه اما ما قصد داریم برای قرار دادن در شاید سه تا چهار برابر بیش از یونهای محیط هوا و سپس اجازه دهید کسانی که یون حمله مختلف آلاینده ها در هوا. یون گرفتن بر روی ذرات و اسپور و آنها را بزرگتر و سنگین تر, به طوری که آنها بسیار آسان تر برای فیلتر کردن هوا است.”

دفعه بعد طرفداران فراموش عبور از گردان در چند هفته یا چند ماه در اکثر موارد آنها احتمالا برخورد یک سطح بی سابقه ای از پاکیزگی.

“وجود خواهد داشت برخی از کنترل هستند که قابل رویت فوق العاده تمیز کردن و ضد عفونی اما برخی از آن خواهد بود نامرئی مانند آنچه اتفاق می افتد در سیستم هواساز گفت:” آلن استاد دانشگاه هاروارد. “مصرف کنندگان تصمیم می گیرید زمانی که آنها احساس راحت رفتن که رفتن به بستگی دارد چه استراتژی در محل قرار داده شده در این سالن ها و استادیوم ها و عرصه و مهمتر از همه چگونه به خوبی این سازمان در ارتباط است که به پرداخت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>