ویروس شیوع بیماری همچنان در زندانهای کالیفرنیا در میان برنامه قبول بیشتر زندانیان

در میان شیوع کروناویروس که چپ زندانیان قرار دارد و توسط پزشکان در چادر در داخل یک زندان کالیفرنیا دولت نشان داد که آن را به از سرگیری برنامه های جدید پذیرش زندانیان از زندان شهرستان در مه 26, معرفی هزار نفر بیشتر مردم به سیستم وکلای این زندانیان می گویند.

تصمیم می آید را به عنوان وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی می گوید: 619 زندانیان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله پنج که فوت کرده اند در کالیفرنیا موسسه برای مردان در چین سخت ترین ضربه در میان دولت زندانها با 431 تایید موارد در میان زندانیان است.

“همه مرگ و میر شده است بيماران از CIM که شرایط جدی پزشکی ساخته شده است که آنها را به خصوص در معرض خطر این بیماری” وکلا برای برکلی مستقر در زندان دفتر حقوقی نوشت: در یک دادگاه فدرال پرونده. “چهار قرار گرفت در خوابگاه هنگامی که آلوده.

“یکی از کسانی که 65 سال بود که برنامه ریزی شده به آزادی مشروط در فقط چند ماه. قبل از اینکه تشخیص داده شد او دو بار التماس کارکنان پزشکی در نوشتن به او کمک کند زود هنگام انتشار با توجه به بی شمار از جمله مشکلات تنفس شدید ساخته شده است که او به خصوص مستعد ابتلا به عواقب شدید از COVID-19.”

شیوع بیماری در CIM تبدیل شده است آنقدر شدید است که شش چادر راه اندازی شده اند به خانه زندانیان به ارائه فضای بیشتر برای آنها با پرتا potties و قابل حمل غرق در نزدیکی دادگاه براده می گویند. یکی دیگر از هشت چادر راه اندازی شده اند به ارائه مراقبت های پزشکی و کمبود کارکنان ناشی از کارگران در تماس بیمار را ترک کرده اند زندانیان در خدمت سرد جعبه ناهار در “چند روز” به جای داغ و صبحانه و شام.

“جدی بودن وضعیت در CIM نمی تواند اغراق آمیز باشد,” اهل بیت وکلا نوشت و گفت که از هفته گذشته نزدیک به 2000 نفر از زندانیان در CIM تحت قرنطینه.

CDCR وزیر رالف دیاز در ابتدا دستور داد 30 روز توقف در مارس 24 به پذیرش جدید زندانیان از زندان های شهرستان و سپس تمدید آن به مدت 60 روز از طریق مه 25. اهل بیت وکلای مدافع در حال حاضر در حال مشاجره هستند برای تعویق در نظر دارد برای از سرگیری پذیرش هزاران نفر از زندانیان و انتقال بین زندانها از دیگران است.

“وزیر حفظ قدرت به گسترش دوره برای 30 روز یا بیشتر اما ظاهرا تصمیم به انجام این کار,” اهل بیت وکلای نوشت. “متهمان را به اطلاع شاکیان که آنها برنامه ریزی برای بازگشایی مصرف جدید پذیرش در 26 مه سال 2020 است.

“از سرگیری مصرف اضافی و بدون هر گونه منتشر خواهد شد که دو اثر: ابتدا یک افزایش فوری در CDCR جمعیت از دو ماه پرونده ها و دوم افزایش جنبش مردم در سراسر سیستم فعلی پذیرش مرکز جمعیت منتقل شده است به دیگر زندانها و افراد جدید می رسند از زندان شهرستان به مراکز پذیرش است.”

در نتیجه اهل بیت وکلای مدافع استدلال می کنند این است که “افزایش جمعیت و افزایش حرکت قابل توجهی خواهد شد و غیر قابل قبولی بالا بردن خطر انتقال COVID-19. افزایش جمعیت خواهد شد به این معنی است که ازدحام بیش از حد و در نتیجه مشکلات با بسته بندی خوابگاه و سرشار مناطق رایج است.”

یک اصلاحات سخنگوی تایید جمعه که CDCR در نظر دارد برای از سرگیری پذیرش زندانیان شهرستان مه 26 و مقامات گفت: در طول یک بعد از ظهر جمعه شنوایی در ساکرامنتو قبل از ارشد ایالات متحده در منطقه قاضی Kimberly J. مولر که ورودی زندانیان تست خواهد شد دو بار برای coronavirus قبل از اینکه فرستاده شده از یک مرکز پذیرش به زندان.

CDCR گفت: دسترسی به 18000 آزمون ها در هر ماه به انجام چک در زندانیان.

تصمیم می آید را به عنوان مسئولان زندان گفت: در این هفته آنها در برخورد با شیوع کروناویروس در کالیفرنیا موسسه برای زنان در سن برناردینو که در آن حداقل 400 زندانیان تست شده اند از هفته گذشته.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de