ویروس-آمار بازار تاثیر بر آینده صندوق

Paul OsborneAAP

The Future Fund recorded a negative 3.4 per cent return in the coronavirus-affected March quarter.
آیکون دوربینآینده صندوق ثبت منفی 3.4 درصد بازگشت در coronavirus متاثر مارس چهارم.

آینده صندوق می گوید استراتژی سرمایه گذاری خود باقی می ماند صدا با وجود منفی 3.4 درصد بازگشت در coronavirus متاثر مارس چهارم.

این صندوق معرفی شده در سال 2006 توسط خزانه دار سابق پیتر Costello برای کمک به پوشش آینده superannuation بدهی از بندگان عمومی بود و در راه اندازی اولیه $60.5 میلیارد سهم از پس Howard دولت است.

آخرین گزارش سه ماهه نشان داد این صندوق است در $162 میلیارد دلار با وجود ASX 200 سقوط 23.1 درصد و شاخص S&P 500 لغزش 19.7 درصد در دوره در پشت COVID-19 بیماری همه گیر.

“برای برخی از زمان ما هشدار در مورد خطرات به بازار و نیاز به موقعیت نمونه کارها برای طیف وسیعی از ابهامات گفت:” آقای کاستلو که صندلی صندوق هیئت مدیره.

“در طول چند سال گذشته هیئت مدیره شده است فروش پایین تعدادی از جامد مواجهه با توجه به بالا قیمت گذاری و افزایش نمونه کارها انعطاف پذیری.

“ما رویکرد پویا شده است بسیار ارزشمند در کمک به ما برای تهیه و حرکت تاریخی دررفتگی آورده COVID-19.”

صندوق مدیر سرمایه گذاری رئیس Dr رافائل Arndt گفت: این یک احتیاط و روش انعطاف پذیر.

“خیلی زود است که بدانیم آیا بی سابقه مالی و پولی سیاست محرک اقتصادی توسط دولت ها در سراسر جهان کافی خواهد بود برای جبران تاثیر قابل توجهی به رشد جهانی با توجه به COVID-19 pandemic,” دکتر گفت: Arndt.

“به عنوان یک نتیجه در حالی که ما شرکت کرده اند در چند فرصت ایجاد اختلال در بازار طی هفته های اخیر ما محتاط باقی می ماند از نظر کلی نمونه کارها موقعیت.”

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de