ویروس ترس افزایش پس از کامبوج پذیرش کشتی کروز

“به نظر نمی رسد به من که تمام جهان باید با پریدن در این” جوزف شفر گفت.

“وجود دارد بیشتر مرگ و میر ناشی از آنفولانزا تر شده اند وجود دارد از این ویروس خاص” همسر او گفت:.

زن و شوهر گفت: آنها به نمایش در راه بازگشت به خانه در فرودگاه در پنوم پن و سنگاپور توسط اسکنر حرارتی که از راه دور نظارت بر ورود مسافران است.

در هنگام ورود در لس آنجلس گفتند: آنها در میان یک جمعیت بزرگ شدن نمایش که شامل همکار مسافران کروز. آنها گفتند که سوالات پاسخ داده شده توسط کسی که از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از آن گنجانده شده است که آیا آنها احساس بیمار در حال بازدید از سرزمین اصلی چین و یا می دانستند هر کسی که تا به حال قرارداد این ویروس.

دو کانادایی که در بازگشت از طریق فرودگاه بین المللی ونکوور خواسته شد به قرار دادن بر روی چهره های حفاظتی و ماسک در هنگام ورود اما نمی شد در غیر این صورت جدا کانادا CBC News گزارش شده است.

“ما خواسته شد چند سوال و پر کردن یک فرم مهاجرت و آنها بسیار به سادگی به ما کمک دور زدن معمول ترکیب اولیه و اجازه دهید ما از درب” گفت: جوزف هنسن که در زمان کروز با همسر خود. “ما احساس خوب است.”

هانسن از ساری بریتیش کلمبیا گفت: CBC که او را نمی شنوند در مورد زن آمریکایی در مالزی با ویروس تا زمانی که او فرود آمد در ونکوور در روز یکشنبه.

“من حدس می زنم از یک طرف آن را ناراحت کننده می دانیم که وجود داشت اما ما احساس خوب,” او گفت:. “ما تا به حال سلامت اسکن متوسط اسکن و ما نمی هر گونه نگرانی برای سلامتی خود ما.”

کامبوج دولت تا به حال در اصل به دست آورده تجلیل از رئیس سازمان ملل را سازمان بهداشت جهانی و سفیر ایالات متحده وجود دارد برای اجازه دادن کشتی به اسکله در بندر در سیهانوکویل در خلیج تایلند پس از تبدیل به دور و ژاپن و تایوان و فیلیپین و گوام و تایلند است.

این حرکت به عنوان یک پیروزی برای تصویر کامبوج استبدادی نخست وزیر کامبوج که استقبال کشتی مسافران با دست دادن و گل. او افتخار است که اگر چه کامبوج است که یک کشور فقیر آن “همیشه پیوست جامعه بین المللی برای حل مشکلاتی که جهان و منطقه ما روبرو هستند.”

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که او خوشحال بود کامبوج موافقت کرده بود به قبول Westerdam و توصیف آن به عنوان نمونه ای از همبستگی بین المللی با حمایت سازمان ملل و آژانس بهداشت.

“چیزی که می توانم بگویم این است که ما بسیار سپاسگزار است که کامبوج باز کرده است به معنای واقعی کلمه بنادر و درهای خود را به مردم نیازمند” سفیر آمریکا در کامبوج W. پاتریک مورفی روز شنبه گفت که او خانواده اش به بندر برای پاسخگویی به مسافران است. “ما فکر می کنیم این را می فرستد یک پیام قوی. همه ما باید به یکدیگر کمک کنند.”

در حقیقت, اما, کامبوج را از دست داده و کشتی مسافران شده است انتقاد در رسانه های اجتماعی هر چند آن را نیز بدست می دهد.

با توجه به Cowling های هنگ کنگ استاد دانشگاه آن را یک ایده خوب اجازه دهید به مسافران ترک و نظارت بر آنها را پس از تخلیه.

از آنجا که هیچ مورد شناخته شده در هیئت مدیره Westerdam در آن زمان مسافر در سمت چپ کشتی آن را معقول و منطقی به آنها اجازه سفر به خانه, او گفت:.

“من فکر می کنم آن را نمی خواهد بود مناسب برای نگه داشتن مسافران در کشتی برای 14 روز به عنوان آن می تواند در معرض خطر محیط زیست” Cowling گفت.

“ما شاهد عواقب برگزاری مسافران در کشتی کروز با الماس شاهزاده شیوع” گفت: با اشاره به یکی دیگر از کشتی های کروز که احتمالا در یوکوهاما ژاپن با صدها نفر از موارد در میان مسافران.

___

Ng گزارش از کوالا لامپور, مالزی, و پک گزارش از بانکوک. آسوشیتد پرس نویسنده Aniruddha Ghosal در دهلی نو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>