ویروس مختل تابستان کارآموز کار تجربه برای دانشجویان

برای سونوما کانتی دانشجویان ژوئن به طور معمول نشانه آغاز تابستان کارآموزی فصل یک زمان برای به دست آوردن تجربه ارزشمند در محل کار و پرش شروع حرفه خود. با این بیماری همه گیر کوروناویروس wreaking ویران در اقتصاد بسیاری از دانش آموزان کارآموزی طرح شده اند نقش برآب و یا پرتاب به عدم قطعیت است.

به عنوان کسب و کار کاهش هزینه های کار به طور عمده از راه دور و نیاز به کارکنان که در دفتر به رعایت احتیاط اجتماعی, فاصله, بسیاری از را لغو و یا به تعویق افتاد کارآموزی تابستان. برای سازمان ها هنوز هم استخدام کارورزان اکثر کالج خود کارآموزان کار آنلاین. در حالی که شمارش به عنوان تجربه حرفه ای این ورود به سطح کارگران در حال از دست رفته در حال حاضر در ارزشمند چهره به چهره تعامل با جانباز همکاران و مدیران.

“با توجه اجتماعی فاصله, همه چیز شده است وارونه” گفت: استن Moroz که به تازگی به پایان رسید و سال چهارم خود را در سانتا رزا وارد کالج و یک کارآموز در تابستان امسال در باک موسسه تحقیقات پیری در نوواتو. او قصد دارد برای انتقال به دانشگاه دیویس در پاییز و مطالعه شیمی.

تقریبا یک سوم از بیش از 100 SRJC دانش آموزانی که امن کارآموزی — بسیاری است که در بهار آغاز شد — گفت: تجربه کار حرفه ای بود که کوچک پشت و یا متوقف شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر به گفته یک مارس نظرسنجی که توسط مدرسه حرفه ای مرکز. یکی دیگر از 18% خود را گزارش کارورزی شده بود لغو شده در دسترس نباشد.

که سمت چپ بسیاری از دانشجویان تمیز کاری مجازی تخته کار باقی مانده کارآموز فرصت یا انتظار در برزخ به شنیدن اگر خود کارآموزی در نهایت رزومه. در همان زمان بسیاری از دانش آموزان در حال تنظیم از راه دور به کارآموزی در حالی که دیگران به دنبال راه های خلاقانه برای رسیدن به تجربه حرفه ای در طول تابستان خود را در خانه.

Lauralyn لارسن SRJC کارآموزی هماهنگ کننده گفت که در حالی که وجود دارد کمتر کارآموزی در دسترس این صنایع ضروری تحت شهرستان اضطراری برای بهداشت عمومی در دستور مانند کشاورزی و خدمات اجتماعی هنوز به طور جدی به دنبال کالج کارورزان.

بسیاری از دانش آموزانی که مشغول به کار به عنوان کارآموزان با شرکت های محلی و یا سازمان های غیر انتفاعی که قبلا شده اند قادر به بازگشت به سازمان و محل کار از راه دور, او گفت:. این دانش آموزان با استفاده از به کارآموز موقعیت برای اولین بار است که در یک نقطه ضعف این غیر معمول تابستان زمانی که جامعه کسب و کار دست خود را کامل با ویروس های مربوط به چالش های.

“کارفرمایان نه احساس واقعی اعتماد به نفس داشتن دانش آموزان کار از راه دور زمانی که آنها کار کرده اند با آن دسته از دانش آموزان) قبل از” لارسن گفت.

Moroz است که کار در حال انجام تحقیقات پزشکی کارآموزی با باک موسسه بوده و قادر به ادامه کار از راه دور پس از غیر انتفاعی به طور موقت بسته شده سایت خود را در ماه مارس در شروع COVID-19 شیوع. به جای انجام آزمایش در آزمایشگاه او در حال حاضر کامل تجزیه و تحلیل داده ها تکالیف از آپارتمان خود را در رونرت پارک.

در حالی که این وضعیت نیست ایده آل Moroz نمایش آن به عنوان یک فرصت برای تمرین کار از خانه یک مهارت کارفرمایان ممکن است به ارزش از جدید تمام وقت استخدام حتی پس از همه گیر است که در نهایت تحت کنترل است.

“این نوع از استقلال شده است بر ما محوری بنابراین من فکر می کنم این مهم است به استفاده از آن برای پیدا کردن راه خود را,” او گفت:.

Kaitlyn وانگ از پتالوما خواهد شد که یک دانشجوی سال دوم در دانشگاه UC Davis در پاییز نداشته همان لوکس. او پزشکی ورزشی کارآموزی با مدرسه ورزشی بخش در برگزاری حداقل تا بازگشایی پردیس — امیدوارم در پاییز. هنوز ونگ مطمئن نیستید که او را مجاز به عمل هیچ عملی در درمان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>